• Výběr a rychlost dodani
    • Objednávka doručena s polovin a přitom zaplacena,nikdo nereaguje na e-meil,na faktuře je telefonní číslo které neexistuje

Obchod nedoporučuji

Znal jsem typ a velikost zboží. V tomto obchodě nabídli nejnižší cenu.

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

velmi Vám děkujeme za doporučení našeho eshopu a za to, že jste si udělali čas na vyplnění dotazníku. Těšíme se na Váš další nákup u nás.

• široká nabídka zboží
    • dobrá cena
    • doprava zdarma nad určitou finanční částku

Nejprve jsem si objednal přes internet běžecké boty, později jsem telefonicky objednal sportovní soupravu, kde mi bez problému vysvětlili číslování velikostí.
    Zboží jsem obdržel dle dohodnutého termínu.
    Doporučuji.

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

jsme moc rádi, že vše proběhlo podle Vašich představ a požadavků. Děkujeme Vám za kladné hodnocení a věříme, že se k nám budete rád vracet.

• Dobrá cena, rychlost.

Dobrý den Zdeňku,

moc nás těší, že Váš nákup proběhl v pořádku a k Vaší spokojenosti. Těšíme se na Vaši další návštěvu na www.tri-pruhy.cz

www.tri-pruhy.cz

• rychlost, přehlednost, skvělé ceny
    • zboží již není na skladu

je to skvělý, úspora času, takové malé vánoce, balík dorazí až domů.

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

děkujeme Vám za kladné hodnocení a doporučení našeho eshopu. Jsme moc rádi, že Vám zboží od nás udělalo radost.

• dobrá cena

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás spokojeni. Děkujeme Vám za kladné hodnocení a těšíme se na Váš další nákup na našem eshopu.

www.tri-pruhy.cz

väčší výber tovaru,pri objednaní tovaru som hned informovaná o zásielke a doručení,som veľmi spokojná.dakujem

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

těší nás, že jste s nákupem u nás spokojeni. Děkujeme Vám za doporučení našeho eshopu ostatním zákazníkům. Budeme se snažit, aby i Váš další nákup u nás proběhl v pořádku.

www.tri-pruhy.cz

• Široká nabídka zboží, přehlednost, rychlost dodání zboží.
    • Žádné

Vše v naprostém pořádku, super nakupování, mohu všem vřele doporučit.

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

děkujeme Vám za doporučení našeho eshopu ostatním zákazníkům. Vaše kladné hodnocení nás velmi těší. Věříme, že se k nám pro adidas zboží budete rádi vracet.

Dobrý výběr zboží

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

těší nás, že jste s nákupem u nás spokojeni. Snažíme se pro spokojenost zákazníků dělat maximum, proto jsme rádi, když slyšíme kladné ohlasy. Těšíme se na Váš další nákup u nás.

www.adidas-e-shop.cz

• Zboží bylo nejlevnější.
    • Nevím o žádných.

Komunikace s obchodem byla velmi dobrá.

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

děkujeme Vám za kladné hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že jste spokojeni a náš obchod doporučujete ostatním. Těšíme se na Váš další nákup.

• pohoda z domova

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

těší nás, že se Vám u nás dobře nakupuje. Stále se snažíme naše služby zlepšovat, proto věříme, že s našimi službami budete spokojena i nadále.

• - přehledný e-shop
    • - výborná komunikace obchodu, když zákazník
    • potřebuje poradit s výběrem

- více nemohu hodnotit, protože zboží budu
    mít až počátkem prosince
    - pokud bude vše v pořádku, znovu nakoupím

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

moc nás těší, že náš eshop doporučujete. Věříme, že zboží přišlo v pořádku a jste s ním spokojeni. Velmi se těšíme na Váš další nákup u nás.

• Super komunikace
    • Potřebovala jsem aby plavec.brýle dorazily nejpozději do pátku(zboží jsem objednala v úterý,a po telefon.domluvě,mi bylo slíbeno že v pátek 100%přijde:-( )kvůli plaveckým závodům!Včas nedorazily,takže jsme museli koupit na rychlo jiné...

Obchod je solidní,doporučuji,jen ta doba dodání...snad se příště lépe domluví s přepravní společností!!!

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

děkujeme Vám za doporučení našeho eshopu. Omlouváme se za vzniklé komplikace a doufáme,že Váš příští nákup u nás proběhne bez problémů.

• - cena
    • - výběr
    • - žádné

Obchod doporučuji, vše bez problémů.

Dobrý den Luci,

jsme moc rádi, že při Vašem nákupu proběhlo vše bez komplikací a v pořádku. Věříme, že tomu tak bude i příště. Těšíme se na Váš další nákup u nás.

www.adidas-e-shop.cz

• levnější než jiné obchody
    • termín dodání

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

děkujeme Vám za kladné hodnocení a doporučení našeho eshopu. Pro pohodlnější výběr a nákup doporučujeme vždy zkontrolovat dostupnost zboží, kterou orientačně uvádíme u každé velikosti. Těšíme se na Váš další nákup u nás.

www.adidas-e-shop.cz

• široký sortiment výběru.
    • Zatím jsem zboží neobdržela. Bylo mi ale sděleno z e-shopu, že zboží mě bude zasláno 22. 11.

Mohu zhodnotit až zboží obdržím.

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

děkujeme Vám za doporučení našeho eshopu. Věříme, že vše proběhlo v pořádku a s objednaným zbožím jste spokojena.

www.adidas-e-shop.cz

Oceňuji výbornou komunikaci, solidní jednání a rychlost v dodání.

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni. Snažíme se se zákazníky co nejvíce komunikovat a jejich objednávky co nejrychleji odbavovat. Proto nás těší, když vše proběhne v pořádku. Budeme se těšit na váš další nákup.

• Velký výběr, výborná komunikace
    • delší doba dodání (o nedostupnosti zboží jsem ale věděla) a s tím, že si budu muset počkat jsem objednávku odeslala, takže ze strany obchodu vše OK.

Určitě doporučuji, sice jsem na zboží musela déle čekat, ale vše mi bylo sděleno a o tom, že zboží není na skladě jsem věděla, takže v pořádku. Na dnešní dobu má obchod naprosto vynikající péči o zákazníka, na veškeré dotazy ihned odpovídají a průběžně podávají info o stavu objednávky. Jsem spokojená a určitě tohle nebyl poslední nákup :)

Dobrý den Marcelo,

jsme velmi rádi, že jste s našimi službami spokojená. Snažíme se dělat pro spokojenost našich zákazníků maximum. Proto děkujeme, že nás doporučujete a těšíme se na Váš další nákup u nás.

www.adidas-e-shop.cz

Jeden den jsem objednal druhý den bylo doručeno.Dál není co dodávat.J Fišera

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

moc nás těší Vaše spokojenost. Jsme rádi, že zboží došlo rychle. Pokud máme vybrané zboží skladem, snažíme se vždy doručovat do druhého dne. Děkujeme Vám za doporučení našeho eshopu ostatním zákazníkům.

velmi spokojena

Reakce obchodu Tri-pruhy.cz

děkujeme za doporučení našeho eshopu a těší nás Vaše spokojenost. Každý spokojený zákazník nám dělá radost. Budeme se snažit naše služby pro vás stále zlepšovat.