Album mi bylo doručeno velice rychle

• kvalita fotorůžků
    • rychlost dodání
    • komunikace obchodu

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, děkujeme za stručnou a pozitivní recenzi. Jsme rádi , že jste s našimi produkty spokojena. Tým Tradag

• kavalita zboží a rychlost dodávky

• - velký výběr
    • - dobré ceny
    • - komunikace ze strany obchodu
    • - přehledné stránky

Musím kladně ohodnotit komunikaci ze strany obchodu, kdy se zjistilo, že mnou objednané zboží je vadné a proto nemůže být obchodem odesláno a byla mi nabídnuta alternativa. Oceňuji.

+ rychlé jednání
    - jelikož jsem si zásilku ještě nevyzvedla, tak nevím, jestli mi přijdou rámečky 40 x 50 s vnitřním nebo vnějším rozměrem

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, pokud máte jakýkoliv dotaz k našemu sortimentu, stačí nás kontaktovat. Rozměr, který máme uveden u rámečků, vždy vyjadřuje rozměr obrázku, nebo grafiky, kterou do něj vkládáte. Rám pak bude větší o šířku lišty. Tým Tradag

Rámečky přišly rychle a vzorně zabalené. Jeden měl nepatrně odlišný rozměr, ale to jsem vyřešila.

Vše bylo v pořádku.

Dobrý den, to jsme moc rádi. Děkujeme. Tým Tradag

• kvalita zboží

Oceňuji rychlost dodání zboží.

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, děkujeme mnohokrát. Objednávky se snažíme odeslat, co nejrychleji. Jsme rádi, že to oceňujete. Tým Tradag

• Kvalitní zboží

Rychle dorucenie, bezpecne zabalene, fotoalbum este krajsi ako na fotke

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý deň, veľmi nás teší, že ste bola spokojná a album je krajší, ako ste čakala. Ďakujeme tým Tradag.

• výběr
    • rychlost doručení

jeden z mala e-shopů, kde mají černé fotorůžky

• Jako jedni z mala meli ram v zlute barve a velke velikosti
    • Dobre ceny
    • Barvy ramu jen v zakladnim odstinu, treba cerveny, ale ruzovy uz ne. skoda.
    • Ram vcetne skla z plastu, ne ze dreva
    • Neekologicke baleni- hooodne plastu, ktery skoncil v kosi

Obchod doporucuji. Ram byl zabalen dobre, akorat neekologicky.Jinak vse vpohode.

Reakce obchodu TRADAG

jsme rádi, že jste u nás nakoupila, děkujeme. Naše rámy máme většinou skladem a je náročné držet tolik barev a rozměrů. Pokud nenajdete barvu co hledáte, neváhejte se na nás obrátit. Umíme rám vyrobit na zakázku. Rámy máme jak plastové, tak dřevěné. Kurýrem, ale zasíláme většinou rámy s plexisklem místo skla. Je to bezpečnější. Zamyslíme se, jak použít méně plastů při balení. Tým Tradag

• slušná nabídka

• Jediný e-shop, na kterém se mi podařilo rychle najít pěkný rám

Rám dorazil v pořádku a je pěkný.

• Komunikace přes mail, kdy jsem se doptávala na více infa, probíhala rychle.
    • Objednala jsem 3 foto rámy. Jeden z nich měl viditelně poničenou folii na plexiskle. Byl tam tedy i škrábanec. Reklamaci jsem neřešila.

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, mrzí nás , že byl rám poškozen. V takovém případě, se na nás bez obav obraťte. Jsme připraveni vše řešit. Tým Tradag.

Velmi dobre

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, moc děkujeme za stručnou, ale milou recenzi! Tým Tradag

• rychlí
    • vstřícní
    • žadné

byla jsem spokojená ,reakce obchodu výborná

Dobrý den, máme radost, že jste byla spokojená. To je náš cíl! Tým Tradag

• Zkušenosti s obchodem jsou jen dobré

spokojenost