Vše o.k

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, jsme rádi, že bylo vše o.k. a doufáme, že příště to bude o.k. za 100%! Děkujeme Tým Tradag

Všechno OK.

ALBUM S PRUHEM MÁ POŠKOZENOU HRANU DOLE. PŘI BALENÍ ZŘEJMĚ VIDITELNÉ. PO ROZBALENÍ Z FOLIE 1 LIST POŠKOZEN - ZLOMENÝ .
    POŘÍDILA JSEM FOTO. DRUHÉ ALBUM JESTĚ VE FOLII.

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, velmi nás mrzí, že zboží dorazilo poškozené. Pokud je album originálně zabaleno, nemusíme případné poškození vidět. Rozbalovat každé album samozřejmě nemůžeme. Jsme ale vždy připraveni podobné případy řešit k vaší spokojenosti. Stačí se na nás obrátit. Telefonem, mailem, jakkoliv. Každou zpětnou vazbu vítáme, neboť nám pomáhá zlepšovat naše služby. Děkujeme Tým Tradag

S obchodem jsem byla spokojená. Vše proběhlo bez problémů.

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, taktéž my jsme spokojeni, když jsou naši zákazníci spokojeni. Děkujeme. Tým Tradag

Spokojenost

Dobrý den, my taky spokojenost. Děkujeme Tým Tradag

• Možnost osobního vyzvednutí
    • Komplexní nabídka
    • Rychlé vyřízení

Dobrá nabídka zboží za výhodné ceny, rychlé vyřízení objednávky, komunikace bez problémů.

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, srdečně Vám děkujeme za Vaši laskavou recenzi. Nedokážeme dostatečně vyjádřit, jak nás těší Vaše spokojenost s naším e-shopem. Neustále usilujeme o to, abychom rozšiřovali naši nabídku a zajišťovali co nejvýhodnější ceny. Snažíme se také co nejrychleji expedovat Vaše objednávky a být Vám kdykoliv k dispozici s veškerými informacemi, které mohou napomoci k hladkému průběhu objednávky a Vaší maximální spokojenosti. Tým Tradag

• Spolehlivost a rychlosti

• Velký výběr rámečků skladem

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Rámečků máme spousty skladem, ale když nemáme, vyrobíme vám rámeček na zakázku. Tým Tradag

• Suprově zabaleno, aby se album nepoškodilo
    • Rychlost vyřízení

bez problému

Dobrý den, my taky bez problémů. Děkujeme Tým Tradag

velká spokojenost,děkuji

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, i my jsme velmi spokojeni a chtěli bychom vyjádřit upřímné poděkování. Tým Tradag

• Skvělá komunikace

Objednala jsem původně velké rámy se sklem, které by byl ale problém poslat jako klasickou zásilku a musela bych doplácet za dopravu (přehlédla jsem, že to v e-shopu mají uvedeno). Z obchodu hned volali, jestli trvám na skle, že mohou nabídnout alternativu - plexi. Na pohled stejné a nemusím se bát, že obraz spadne a rozbije se sklo.
    Vše domluveno druhý den od objednávky a do dvou dnů byly rámy doma.

maximálna spokojnosť, rýchle dodanie, krásny výber a dobrá cena

• Snaha pomoci, nabídnout řešení, vstřícnost, pro zákazníka moc milé jednání

Very good product and fast delivery, even at Christmas!

Při objednávce jsem zadala špatně způsob platby,zavolala jsem a oni mi objednávku upravili,zboží bylo brzy dodáno.

• zboží došlo velice rychle a v neporušeném stavu

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, jak je radostné, když se zásilka dostaví přesně tak, jak bylo plánováno, a naše zákazníky to naplňuje spokojeností. Tým Tradag

• Obrovský výběr zboží. Rychlé dodání

Naprostá spokojenost ostatně jako vždy. Velice kvalitně zabaleno. Rámečky jsou úžasné. 100% DOPORUČUJI

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, děkujeme za pozitivní recenzi. Vždy nás potěší, když se k nám naši milí zákazníci vracejí. Ještě jednou 100% díky! Tým Tradag

• Rychlý
    • Spolehlivý
    • Široká nabídka

• Zboží bylo doručeno včas a v pořádku.

Reakce obchodu TRADAG

Dobrý den, děkujeme a jsme rádi, že vše dopadlo dobře! Tým Tradag