• Krásné zboží za příznivé ceny.

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

Přehledný obchod, rychlé vyřízení objednávky,
    dodání v pořádku a objednané kvalitě.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den pane Petře, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• zásilka nebyla doručena na doručovací adresu, ale fakturační-musela jsem domluvit souseda, aby zásilku převzal

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den Vážená paní / slečno Patricie, máte pravdu , byl to náš problém s dodací adresou. Při následné kontrole z Vašeho popudu jsme zjistili, že doručovací adresa se nepřenesla na podklady pro přepravce. Protože se přenos má přenášet automaticky, neprovedli jsme patřičnou kontrolu. Omlouváme se za problémy které vám vznikly. S přátelským pozdravem a poděkování za nákup a následnou recenzi pracovníci Supco, s.r.o.

Potřebovala jsem rychle sehnat zboží, bylo za dobrou cenu a objednávka byla vyřízená dřív,než jsem čekala.
    Je to sice moje první zkušenost s tímto obchodem,
    ale doporučuju-věřím, že tento přístup k zákazníkům je standartní

Reakce obchodu toys4you

Vážená paní/slečno Májo, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

byla to náhoda, výsledek rychlý a vše OK

Reakce obchodu toys4you

Vážená Elis, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz PS: prosím jaký byl problém s dopravou? Děkuji za odpověď.

Vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu toys4you

Vážená paní/slečno Sailo, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• super, rychlost, dobrá cena

Reakce obchodu toys4you

Vážený pane Studený, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

Dobrá cena

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• Přehlednost
    • komunikativnost

Reakce obchodu toys4you

• Rychle vyřízení obědnavky a cena
    • zatím žádné

Rychlé vyřízení obědnavky Mužů jen doporučit

Reakce obchodu toys4you

Vážená paní/slečno Vlasto, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

Doporučuji, vše v pořádku

Reakce obchodu toys4you

Vážená Andreo, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• rychlost, přehlednost
    • nemožnost osobní prohlídky a vyzkoušení

Spokojenost, rychlý nákup, levnější než v klasickém obchodě, dodání až do domu

Reakce obchodu toys4you

Vážená/vážený milakr, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

doporucuju

Reakce obchodu toys4you

Vážený vážená Jamy, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• Spolehlivost, dobrá komunikace, výborné ceny

Doporučuji, vše proběhlo bez sebemenších problémů, dokonce speciální požadavky na fakturaci splněny, příjemná komunikace

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku "pelckat", děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• Ceny, široka vyber
    • Nevim

Dobrý vyběr

Reakce obchodu toys4you

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• nízké ceny
    • rychlost dodání zboží

Reakce obchodu toys4you

• Neúplný popis zboží, stejné položky s rozdílnou cenou, v mém případě(stavební auta CAT 15cm)

Dobrý den paní/slečno Terezo,
    před vyřízení Vaší objednávky jsme volali na telefonní číslo, které jste uvedla v objednávce. Tam se ozval Váš, údajně tatínek, kterého jsme informovali o záměně zboží a požádali ho o souhlas se zasláním stejného zboží, ale v krabičce. S tím souhlasil. Dále jsme ho informovali, že zaměněné zboží je o 10 Kč levnější (jako poslední kusy), na jaký bankovní účet máme rozdíl zaslat. Pán se vyjádřil, že to není podstatné a nutné, proto jsme ke zboží přidali nějakou maličkost, jako omluvu za vzniklé potíže a dorovnání cenového rozdílu. Bez předchozího schválení změn, by jsme Vám zboží nezaslali. Proto nás zaskočila Vaše negativní reakce. S přátelským pozdravem a poděkováním za Váš nákup i hodnocení pracovníci toys4you.cz
    Jak jste spokojen(a) s délkou dodací lhůty?
    známka 5 z 5.

Jak hodnotíte kvalitu dopravy zboží?
    Dorazilo zboží v pořádku?ano
    Budete zboží vracet?ne
    Kolikrát jste již nakoupil(a) v obchodě?toto byl první nákup
    Jak hodnotíte přehlednost webových stránek obchodu?známka 2.5 z 5.
    Jak hodnotíte kvalitu komunikace obchodu?známka 3.5 z 5.
    Doporučil(a) byste obchod svým známým?doporučuji
    Jaká je Vaše celková spokojenost s obchodem?známka 4 z 5.
    Jaké hlavní slabiny má podle Vás tento obchod?Neúplný popis zboží, stejné položky s rozdílnou cenou, v mém případě(stavební auta CAT 15cm)

obchod ignoruje výběr dopravce a zadává ho podle sebe

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní/slečno Tomanová předem Vám musíme poděkovat za Vaši objednávku a hodnocení:
    Kostým na karneval - Princezna s korunkou (4-6 let) : 1 x 319.00 Kč = 319.00 Kč Kostým na karneval - Policajt (6-9 let) : 4 x 339.00 Kč = 1 356.00 Kč.Celkem za zboží: 1 675.00 KčCelkem s dopravou: 1 675.00 Kč (DPD - do druhého pracovního dne - Dobírka (pouze ČR))
    Poznámka zákazníka: prosím odeslat co nejrychleji
    Jak jste spokojen(a) s délkou dodací lhůty?
    známka 5 z 5.
    Jak hodnotíte kvalitu dopravy zboží?
    známka 5 z 5.
    Dorazilo zboží v pořádku?
    Budete zboží vracet?
    Kolikrát jste již nakoupil(a) v obchodě?
    toto byl první nákup
    Jak hodnotíte přehlednost webových stránek obchodu?
    známka 5 z 5.
    Jak hodnotíte kvalitu komunikace obchodu?
    známka 2 z 5.
    Doporučil(a) byste obchod svým známým?
    Jaká je Vaše celková spokojenost s obchodem?
    známka 3 z 5.
    Jak byste shrnul(a) Váš názor na obchod pro ostatní nakupující?
    obchod ignoruje výběr dopravce a zadává ho podle sebe

Protože jste chtěla zboží do druhého dne a dopravu jste měla zdarma, použili jsme takového dopravce, aby zboží jste měla co nejdříve, podle našeho uvážení a Vašeho požadavku. Omlouváme se pokud jsme Vám způsobily nějaké potíže. Neuvědomili jsme si , že záměna PPL za DPD může být problém. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz
    PS: doufám že Vaše recenze neměla snížit hodnocení konkurence :o) .

Velká ochota a příjemný přístup.