• rychlé vyřízení objednávky
    • velký výběr

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den pane Ludvíku. Těší nás, že můžeme poskytovat službu spokojeným zákazníkům. :o) Děkujeme za Vaši recenzi.
    S pozdravem pracovníci toys4you.cz

• Rychlé vyřízení objednávky

Doporučuji, spokojenost

Jsme rádi za spokojené zákazníky. Děkujeme za hodnocení. Pracovníci toys4you.cz

Vše v pořádku, moc ráda doporučuji.

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku děkujeme za hodnocení a těšíme se na Váš další nákup. :o) Pracovníci maloobchodu.

spokojna

Reakce obchodu toys4you

Děkujeme za hodnocení a těšíme se na Váš další nákup. :o) Pracovníci maloobchodu toys4you.cz.

• Skvělá komunikace a rychlost dodání zboží.
    • Nic.

Jsme rádi za spokojené zákazníky. Děkujeme za hodnocení. Pracovníci toys4you.cz

• Velký vyber od hraček po papírenské zbozi

Reakce obchodu toys4you

Děkujeme za hodnocení a těšíme se na Váš další nákup. :o) Pracovníci maloobchodu.

Reakce obchodu toys4you

Paní Jano děkujeme za Vaši pochvalu. Těší nás pokud jsou zákazníci spokojení. Hezký den.

• Ochota, prijemne jednani.

Jsou prijemni a ochotni, poradi pri vyberu.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den , velice děkujeme za kladné ocenení našich služeb. Snažíme se nadále zlepšovat a každá rekce nám dává nový inpuls do další práce. Hezký den Vám přejí pracovníci toys4you.cz

• užasně vstřícné jednání při hledání barvy hopíka
    • rychlost dodání, paní stihla do hodiny poslat a stihlo se na Den dětí

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Petro, snažíme se jak můžeme. Ale pro některé zákazníky je to stále málo. :oD Děkujeme za Vaše kladné hodnocení a přejeme krásný den.

• Dobré ceny

S nákupem jsem byla velmi spokojená, vše proběhlo na jedničku. Rychlé dodání a vše v pořádku. Doporučuji.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý večer paní Margit, děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás spokojenost zákazníků. S poděkováním toys4you.cz

kladne a rychle vyrizeni

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Dagmaro, děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem tým toys4you.cz,

Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Lído, děkujemeza Vaši objednávku a kladnou recenzi. S pozdravem pracovníci toys4you.cz.

• Krabice Lega stav 10/10

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den pane Petře, děkujemeza Váš nákup i recenzi. Těší nás každý spokojený zákazník. Hezký den Vám přejí pracovníci toys4you.cz

• Zboží přišlo rychle
    • Přehlednost
    • Nevím

Vše proběhlo ok, doporučuji..

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Lucie, děkujeme za Vaše hodnocení a máme radost, že jste spokojená. S pozdravem pracovníci toys4you.cz

• dobrá cena
    • dobrá komunikace
    • rychlé doručení

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den pane Oscare, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. Pracovníci toys4you.cz

Vše v pořádku, zboží dobře zabaleno, rychlá doprava. Já jsem s mákupem spokojen.

Reakce obchodu toys4you

Pane Svatopluku děkujeme za Vaše hodnocení a nákup. S pozdravem paracovníci Toys4you.cz

Vstřícné jednání, rychlé vyřízení

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Aleno, děkujeme za nákup a Vaše kladné hodnocení. S pozdravem pracovníci toys4you.cz.

• Skladem

Reakce obchodu toys4you

Pane Pavle děkujeme za Vaše hodnocení a nákup. S pozdravem paracovníci Toys4you.cz

Je to moje prvni zkusenost.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Anno.Mrzí nás, že jste nespokojená z důvodu doručení zboží cca za týden. Vaše objednávka přišla do shopu 27. 10. 2022 13:04:05. Ten den po vychystání zásilky byl již dopravce odjetý. V pátek 28.10. byl svátek a o víkendu přepravci zboží nenakládají. V pondělí jsme Vám objednávku poslali. Snad příště budete spokojenější. Hezký den Vám přejí pracovníci toys4you.cz.

• Rychlé vybavení objednávky k osobnímu vyzvednutí - do hodiny

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den Mimo, děkujeme za Vaši kladnou reakci. S pozdravem pracovníci toys4you.cz