• nakoupil v obchodě toys4you před 2 týdny

• Dražší poštovné u drobného zboží

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení.
    Mrzí nás, že výdejní místo, které jste si zvolil nepřijímalo karty. V podmínkách dopravce Geis karty přijímá a je to první případ, na který jste Vy upozornil. Podle Vaší reakce jste byl nespokojen i s kvalitou výdejního místa. Budeme kontaktovat spediční firmu a požádáme ho o reakci. Co se týká ceny dopravy. Neumíme dodat vybrané zboží levněji, než za celkovou cenu 79,- Kč včetně všech poplatků. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• nakoupil v obchodě toys4you před 3 týdny

• Neskutečná rychlost, objednávka vyřízena do 45 minut.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Lucie, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci supco, s.r.o. - toys4you.cz

• nakoupil v obchodě toys4you před 1 měsícem

• Velký výběr
    • Rychlost a kvalita komunikace

Reakce obchodu toys4you

Vářená paní/slečno Lucie, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. Jsme potěšeni, že jste spokojená. S poděkováním kolektiv toys4you.cz

• nakoupil v obchodě toys4you před 1 měsícem

• stejné ceny na netu i v kamenné prodejně.

nevím

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci supco, s.r.o. - toys4you.cz

• nakoupil v obchodě toys4you před 2 měsíci

• Rychlé jednání,dobrá cena.S nákupem jsem byla spokojena i s dopravou.

Doporučuji obchod i ostatním nakupujícím,dobrá cena,rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní/slečno Alčo, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci supco, s.r.o. - toys4you.cz

• nakoupil v obchodě toys4you před 2 měsíci

• velmi rychlé dodání zboží

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Těší nás, že jste s naší prací spokojen. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz - Supco.s.r.o

• nakoupil v obchodě toys4you před 3 měsíci

Rychlé doručení, super obchod.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den pane Zdeňku, děkujeme za Váš nákup a hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz - Supco.s.r.o

Vstřícnost a ochota.

• nakoupil v obchodě toys4you před 6 měsíci

• přehlednost stránek

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• nakoupil v obchodě toys4you před 7 měsíci

• Výborná komunikace, ochota.

• nakoupil v obchodě toys4you před 8 měsíci

Velmi pečlivě zabalené zboží v bublinkové fólii, rychlá dodací lhůta, obchod rychle odpovídá na dotazy.

• nakoupil v obchodě toys4you před 8 měsíci

Naprosto vporadku, co bylo avizovano jako skladem, bylo okamzite doruceno

• skvělá komunikace
    • zboží jsem vracela (neodpovídalo popisu-chyba výrobce ne prodejce) a musím vyjádřit maximální spokojenost s vyřízením, obchod zboží dokonce osobně vyzvedl
    • ráda zde nakoupím znovu
    • mohu jen doporučit!

není

• nakoupil v obchodě toys4you před 1 rokem

Byl jsem spokojen jak s komunikací, tak časem dodání.

nevím

Reakce obchodu toys4you

Vážená paní Petro, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• nakoupil v obchodě toys4you před 1 rokem

• Máme ho v místě bydliště, což je maximální výhoda
    • Bezvadná komunikace
    • Rychlé vyřízení

• nakoupil v obchodě toys4you před 1 rokem

• Skvele ergonomicke skolni aktovky a batohy za dobrou cenu. ;)
    • Rychle dodani.

Doporucuji.

• telefon. domluva - upřesnění - ochota

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. Krásné svátky. Pracovníci toys4you.cz

• nakoupil v obchodě toys4you před 1 rokem

• průměr míčů neodpovídal deklarovaným rozměrům
    • jeden byl děravý
    • přislíbeno vyrozumění po mém tel.dotazu,do dneska cca 14dni, bez odezvy

Reakce obchodu toys4you

Vážený pane Miroslave, po konzultaci s pracovníky se kterými jste jednal ihned po doručení zboží, jsem byl informován, že Vám nabídli aby jste zboží vrátil. Výrobce si travá na svém, že zboží dosahuje kvalit, které jsou na prospektu. Míč je k používání při letních teplotách, tedy nad 20 stupňů Celsia. To je jedinný důvod, proč by se míče nenafoukli do průměru 107 cm. Zboží není prvotně k používání celoročně. Je to výrobek v létě k vodě. Omlouváme se, že v zimním počasí jako zábrana na bazén nesplňuje Vaše požadavky. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

Váženáý pane Miroslave, objednal jste si 6x míč do vody intex - Intex 59066 Míč nafukovací plážový 107 cm. Na obalu je přesný rozměr míče, který máme v popiscích. Originál zabalený, jsme Vám zaslali. Pokud neodpovídal rozměr míče, musíme se obrátit na na výrobce ohledně problémů s rozměry. Výrobce je v Číně a do dnešní chvíle jsme vyjádření neobdrželi. Mrzí nás že jste nespokojen s výrobkem Intex a budeme Vás ihned kontaktovat, když budeme mít smysluplnou odpověď na Vaši stížnost. Poškozený míč nám prosím zašlete a obratem Vám zašleme nový. Míče jsou v původním balení a nezkoušíme z důvodu poškození originálního obalu, jednotlivé položky. S omluvou a poděkováním za Váš nákup, pracovníci toys4you.cz