toys4you

Ověřeno zákazníky

720 recenzí z celkového počtu 1573 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod toys4you získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze toys4you

Přidáno: 31. ledna 2018

Byl jsem spokojen jak s komunikací, tak časem dodání.

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Těší nás, že jste s naší prací spokojen. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

petra

Přidáno: 10. ledna 2018

nevím

Reakce obchodu toys4you

Vážená paní Petro, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

Přidáno: 2. ledna 2018

• Máme ho v místě bydliště, což je maximální výhoda
  • Bezvadná komunikace
  • Rychlé vyřízení

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

Přidáno: 20. prosince 2017

• Skvele ergonomicke skolni aktovky a batohy za dobrou cenu. ;)
  • Rychle dodani.

Doporucuji.

Přidáno: 12. prosince 2017

• telefon. domluva - upřesnění - ochota

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. Krásné svátky. Pracovníci toys4you.cz

Přidáno: 10. prosince 2017

• průměr míčů neodpovídal deklarovaným rozměrům
  • jeden byl děravý
  • přislíbeno vyrozumění po mém tel.dotazu,do dneska cca 14dni, bez odezvy

Reakce obchodu toys4you

Vážený pane Miroslave, po konzultaci s pracovníky se kterými jste jednal ihned po doručení zboží, jsem byl informován, že Vám nabídli aby jste zboží vrátil. Výrobce si travá na svém, že zboží dosahuje kvalit, které jsou na prospektu. Míč je k používání při letních teplotách, tedy nad 20 stupňů Celsia. To je jedinný důvod, proč by se míče nenafoukli do průměru 107 cm. Zboží není prvotně k používání celoročně. Je to výrobek v létě k vodě. Omlouváme se, že v zimním počasí jako zábrana na bazén nesplňuje Vaše požadavky. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

Váženáý pane Miroslave, objednal jste si 6x míč do vody intex - Intex 59066 Míč nafukovací plážový 107 cm. Na obalu je přesný rozměr míče, který máme v popiscích. Originál zabalený, jsme Vám zaslali. Pokud neodpovídal rozměr míče, musíme se obrátit na na výrobce ohledně problémů s rozměry. Výrobce je v Číně a do dnešní chvíle jsme vyjádření neobdrželi. Mrzí nás že jste nespokojen s výrobkem Intex a budeme Vás ihned kontaktovat, když budeme mít smysluplnou odpověď na Vaši stížnost. Poškozený míč nám prosím zašlete a obratem Vám zašleme nový. Míče jsou v původním balení a nezkoušíme z důvodu poškození originálního obalu, jednotlivé položky. S omluvou a poděkováním za Váš nákup, pracovníci toys4you.cz

Přidáno: 8. prosince 2017

• super

ceny lepší než v kamenných obchodech, rychlé doručení, zboží bez závad

Přidáno: 27. listopadu 2017

• Nemusela jsem běhat od obchodu k obchodu
  • Balík se zatoulal mimo dodací místo, takže jsem musela čekat o malinko déle na doručení

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup a následné hodnoccení. Omlouváme se za naše dopravní společnosti. Doposud jsme se nesetkali, za mnoho let s takovými problémy, týkající se dopravy. Krásné svátky. Pracovníci toys4you.cz

Katka

Přidáno: 26. listopadu 2017

• vše ok
  • nenašla jsem ani jedinou

pokud se rozhodnete zde nakupovat ,budete opravdu spokojeni s rychlostí a ochotou řešit i drobné problémy.Opravdu doporučuji!!!

Reakce obchodu toys4you

Vážená Katko, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

babča alča

Přidáno: 20. listopadu 2017

• Přehlednost zboží, popis zboží, velká rychlost dodání.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den Babčo Alčo :o), děkujeme za váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem zaměstnanci toys4you.cz