• nakoupil v obchodě toys4you před 1 měsícem

• Potřebovala jsem zásilku velmi rychle dodat a povedlo se.

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci supco, s.r.o. - toys4you.cz

rychlost a kvalita dodání

• nakoupil v obchodě toys4you před 2 měsíci

• Dražší poštovné u drobného zboží

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení.
    Mrzí nás, že výdejní místo, které jste si zvolil nepřijímalo karty. V podmínkách dopravce Geis karty přijímá a je to první případ, na který jste Vy upozornil. Podle Vaší reakce jste byl nespokojen i s kvalitou výdejního místa. Budeme kontaktovat spediční firmu a požádáme ho o reakci. Co se týká ceny dopravy. Neumíme dodat vybrané zboží levněji, než za celkovou cenu 79,- Kč včetně všech poplatků. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• nakoupil v obchodě toys4you před 2 měsíci

• Neskutečná rychlost, objednávka vyřízena do 45 minut.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní Lucie, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci supco, s.r.o. - toys4you.cz

• Velký výběr
    • Rychlost a kvalita komunikace

Reakce obchodu toys4you

Vářená paní/slečno Lucie, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. Jsme potěšeni, že jste spokojená. S poděkováním kolektiv toys4you.cz

• nakoupil v obchodě toys4you před 3 měsíci

• stejné ceny na netu i v kamenné prodejně.

nevím

• nakoupil v obchodě toys4you před 3 měsíci

• Rychlé jednání,dobrá cena.S nákupem jsem byla spokojena i s dopravou.

Doporučuji obchod i ostatním nakupujícím,dobrá cena,rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den paní/slečno Alčo, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci supco, s.r.o. - toys4you.cz

• nakoupil v obchodě toys4you před 3 měsíci

• velmi rychlé dodání zboží

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Těší nás, že jste s naší prací spokojen. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz - Supco.s.r.o

• nakoupil v obchodě toys4you před 4 měsíci

Rychlé doručení, super obchod.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den pane Zdeňku, děkujeme za Váš nákup a hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz - Supco.s.r.o

Vstřícnost a ochota.

• nakoupil v obchodě toys4you před 7 měsíci

• přehlednost stránek

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• nakoupil v obchodě toys4you před 8 měsíci

• Výborná komunikace, ochota.

• nakoupil v obchodě toys4you před 9 měsíci

Velmi pečlivě zabalené zboží v bublinkové fólii, rychlá dodací lhůta, obchod rychle odpovídá na dotazy.

• nakoupil v obchodě toys4you před 9 měsíci

Naprosto vporadku, co bylo avizovano jako skladem, bylo okamzite doruceno

• skvělá komunikace
    • zboží jsem vracela (neodpovídalo popisu-chyba výrobce ne prodejce) a musím vyjádřit maximální spokojenost s vyřízením, obchod zboží dokonce osobně vyzvedl
    • ráda zde nakoupím znovu
    • mohu jen doporučit!

není

• nakoupil v obchodě toys4you před 1 rokem

Byl jsem spokojen jak s komunikací, tak časem dodání.

nevím

Reakce obchodu toys4you

Vážená paní Petro, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• nakoupil v obchodě toys4you před 1 rokem

• Máme ho v místě bydliště, což je maximální výhoda
    • Bezvadná komunikace
    • Rychlé vyřízení

• nakoupil v obchodě toys4you před 1 rokem

• Skvele ergonomicke skolni aktovky a batohy za dobrou cenu. ;)
    • Rychle dodani.

Doporucuji.