Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Těší nás, že jste s naší prací spokojen. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz - Supco.s.r.o

Rychlé doručení, super obchod.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den pane Zdeňku, děkujeme za Váš nákup a hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz - Supco.s.r.o

Vstřícnost a ochota.

• přehlednost stránek

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• Výborná komunikace, ochota.

Reakce obchodu toys4you

Velmi pečlivě zabalené zboží v bublinkové fólii, rychlá dodací lhůta, obchod rychle odpovídá na dotazy.

Reakce obchodu toys4you

Naprosto vporadku, co bylo avizovano jako skladem, bylo okamzite doruceno

• skvělá komunikace
    • zboží jsem vracela (neodpovídalo popisu-chyba výrobce ne prodejce) a musím vyjádřit maximální spokojenost s vyřízením, obchod zboží dokonce osobně vyzvedl
    • ráda zde nakoupím znovu
    • mohu jen doporučit!

není

Reakce obchodu toys4you

Byl jsem spokojen jak s komunikací, tak časem dodání.

nevím

Reakce obchodu toys4you

Vážená paní Petro, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• Máme ho v místě bydliště, což je maximální výhoda
    • Bezvadná komunikace
    • Rychlé vyřízení

Reakce obchodu toys4you

• Skvele ergonomicke skolni aktovky a batohy za dobrou cenu. ;)
    • Rychle dodani.

Doporucuji.

• telefon. domluva - upřesnění - ochota

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. Krásné svátky. Pracovníci toys4you.cz

• průměr míčů neodpovídal deklarovaným rozměrům
    • jeden byl děravý
    • přislíbeno vyrozumění po mém tel.dotazu,do dneska cca 14dni, bez odezvy

Reakce obchodu toys4you

Vážený pane Miroslave, po konzultaci s pracovníky se kterými jste jednal ihned po doručení zboží, jsem byl informován, že Vám nabídli aby jste zboží vrátil. Výrobce si travá na svém, že zboží dosahuje kvalit, které jsou na prospektu. Míč je k používání při letních teplotách, tedy nad 20 stupňů Celsia. To je jedinný důvod, proč by se míče nenafoukli do průměru 107 cm. Zboží není prvotně k používání celoročně. Je to výrobek v létě k vodě. Omlouváme se, že v zimním počasí jako zábrana na bazén nesplňuje Vaše požadavky. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

Váženáý pane Miroslave, objednal jste si 6x míč do vody intex - Intex 59066 Míč nafukovací plážový 107 cm. Na obalu je přesný rozměr míče, který máme v popiscích. Originál zabalený, jsme Vám zaslali. Pokud neodpovídal rozměr míče, musíme se obrátit na na výrobce ohledně problémů s rozměry. Výrobce je v Číně a do dnešní chvíle jsme vyjádření neobdrželi. Mrzí nás že jste nespokojen s výrobkem Intex a budeme Vás ihned kontaktovat, když budeme mít smysluplnou odpověď na Vaši stížnost. Poškozený míč nám prosím zašlete a obratem Vám zašleme nový. Míče jsou v původním balení a nezkoušíme z důvodu poškození originálního obalu, jednotlivé položky. S omluvou a poděkováním za Váš nákup, pracovníci toys4you.cz

• super

ceny lepší než v kamenných obchodech, rychlé doručení, zboží bez závad

Reakce obchodu toys4you

• Nemusela jsem běhat od obchodu k obchodu
    • Balík se zatoulal mimo dodací místo, takže jsem musela čekat o malinko déle na doručení

Reakce obchodu toys4you

Vážený zákazníku, děkujeme za Váš nákup a následné hodnoccení. Omlouváme se za naše dopravní společnosti. Doposud jsme se nesetkali, za mnoho let s takovými problémy, týkající se dopravy. Krásné svátky. Pracovníci toys4you.cz

• vše ok
    • nenašla jsem ani jedinou

pokud se rozhodnete zde nakupovat ,budete opravdu spokojeni s rychlostí a ochotou řešit i drobné problémy.Opravdu doporučuji!!!

Reakce obchodu toys4you

Vážená Katko, děkujeme za Váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovníci toys4you.cz

• Přehlednost zboží, popis zboží, velká rychlost dodání.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den Babčo Alčo :o), děkujeme za váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem zaměstnanci toys4you.cz

Zboží jinde již nesehnatelné. Dobrá cena dopravy. Rychlost, komunikace

• Rozumná cena
    • Kvalitní zboží
    • Doručení opravdu do druhého dne (pokud objednáte, tuším, do 14. hodiny)

Celkově jsem byla s obchodem i doručením nadmíru spokojena. Na zásilku jsem spěchala, proto jsem se ještě telefonicky ujišťovala, že zboží doručí druhý den. Paní byla příjemná, potvrdila mi to a zboží opravdu druhý den dorazilo. Navíc v porovnání s konkurencí mají poměrně nízké ceny. Vřele doporučuji.

Reakce obchodu toys4you

Dobrý den,vážená zákaznice, děkujeme za váš nákup a následné hodnocení. S přátelským pozdravem pracovmíci toys4you.cz