• Super komunikace, rychlé dodání

Reakce obchodu Topsi.cz

velice Vám děkujeme za nákup v našem obchodě TOPSI.cz. Jsme velice potěšeni za Vaši recenzi a budeme se těšit na další spolupráci.

Váš eshop www.TOPSI.cz

• Skvělá rychlost dodání, ráno jsem objednal a druhý den přišlo

Váš eshop www.TOPSI.cz

Výborná komunikace, využití služby 3D návrhu krbu pro stavbu svépomocí, rychlé reakce s návrhy i úpravami, na dotazy reagovali i po ukončení obchodu. Velmi rychlé doručení veškerého materiálu. Realizace zatím neproběhla, tak nemohu dále hodnotit.

Dobrý den paní Andreo,

velice Vám děkujeme za nákup v našem obchodě TOPSI.cz. Také děkujeme za využítí našich služeb 3D návrhu. Jsme velice potěšeni za Vaši krásnou recenzi a budeme se těšit na další spolupráci.

• Vše perfektni

Dobrý den Datle,

Váš eshop www.TOPSI.cz

• Výborná komunikace, dobré ceny, kvalita zboží

Dobrý den Alenko,

Váš eshop www.TOPSI.cz

tak rychlý obchod jsem ještě nezažil, odpoledne jsem objednal a ráno už měl na stavbě

Dobrý den Ondřeji,

• Vše perfektni

• Doporučuji

• Nízké ceny
    • Široký sortiment skladem
    • Jasná komunikace obchodu

Až mě překvapila rychlost obchodu. Zboží jsem objednal a zaplatil (několik různých produktů, materiálů - dohromady půltunová paleta) cca v 9 ráno a v 9:30 mi přišla zpráva, že je zboží expedováno. Ke mně paleta dorazila druhý den odpoledne.

Dobrý den pane Coufale,

Váš eshop www.TOPSI.cz

• Rychlé a solidní jednání, je na ně spoleh.

Dobrý den Tomcate,

Váš eshop www.TOPSI.cz

• Velmi rychlé jednání, skvele zabaleno.

Dobrý den Bohumile,

Rychlost, dobrá cena

Dobrý den paní Kvapilová,

Váš eshop www.TOPSI.cz

Komunikace s obchodem byla výborná, zboží nebylo skladem ale obchod nabídl alternativu s výhodnou cenou.

Spolehlivý dodavatel.

• Rychlost , radost, krása

Rychlost, radost, krása - to je naše spása :-D

Váš eshop www.TOPSI.cz

přesně to co jsem potřeboval, levnější než konkurence, rzchlé dodání

rychlost vyřízení objednávky

Dobrý den Karlosi,

Nejrychlejsi obchod ever.

Reakce obchodu Topsi.cz

velice Vám děkujeme za nákup v našem obchodě TOPSI.cz. Jsme velice potěšeni za Vaši multijazyčnou recenzi a budeme se těšit na další spolupráci.

• Osobní přístup, profesionalita, ochota

Maximální spokojenost s přístupem topsi.cz - se vším ochotně poradili a vyřízení bylo bleskurychlé. S topsi.cz neuděláte chybu, velmi doporučuji a pokud budeme kupovat někdy další krbovou vložku, rád se na ně znovu obrátím.

Dobrý den pane Čermáku,