• dobra cena
    • rychle odeslani

Reakce obchodu Topsi.cz

velice Vám děkujeme za nákup v našem obchodě TOPSI.cz. Jsme velice potěšeni za Vaši recenzi a budeme se těšit na další spolupráci.

vše rychle a ok

• komunikace
    • flexibilita

Super spolupráce..

Dobrý den Tome,

Váš eshop www.TOPSI.cz

Rychlé dodání, skvělá komunikace.

Dobrý den pane Zecho,

Váš eshop www.TOPSI.cz

• Platba len v mene CZ. Za prevod meny mi banka ùčtovala 10 EURO .

Dobrý den Vážený zákazníku,

velice Vám děkujeme za nákup v našem obchodě TOPSI.cz. Pokud byste chtěl nakupovat za EUR, vlastníme také slovenský eshop, kde by vše proběhlo bez problémů. www.stavba-krbu-svojpomocne.sk

spokojenost

vše v pořádku

Dobrý den Čehune,

Váš eshop www.TOPSI.cz

Naprostá spokojenost. Zboží dorazilo brzy a v naprostém pořádku. Určitě obchod doporučuji.

Váš eshop www.TOPSI.cz

• Rychlost dodání, vše o.k.

Dobrý den Mášo,

• komunikace
    • vstřícnost
    • odbornost
    • profesionalita

Skvělý obchod, který můžu jen doporučit. I v případě reklamace, která nebyla úplně tak zaviněna obchodem, jakožto dopravcem, tak jsme se hned domluvili na bezproblémové kompenzaci.

Jde vidět, že za obchodem stojí odborníci, s pro-klientským přístupem. Tohle spojení vždycky bude fungovat. Fandím vám a doporučuji dále :)

Dobrý den Marku,

velice Vám děkujeme za nákup v našem obchodě TOPSI.cz. Jsme velice potěšeni za Vaši skvělou recenzi a budeme se těšit na další spolupráci.

Váš eshop www.TOPSI.cz

• maximalne vstricny pristup,vynikajici a profesionalni komunikace,bleskove dodani

v tomto obchode se vyplati nakupovat

Váš eshop www.TOPSI.cz

• jako vždy vše v naprostém pořádku

• rychlost,cena

Rychlé v pohodě.

Dobrý den Mimane,

Váš eshop www.TOPSI.cz

Super výběr. Dělají 3D návrh zdarma a jsou nesmírně ochotní a rychlý. Můžu jenom doporučit.

Dobrý den Michale,

Váš eshop www.TOPSI.cz

• Telefonicky mi velmi dobře a ochotně poradili.

Váš eshop www.TOPSI.cz

• Okamžitá reakce obchodu a následné odeslání bezprostředně po vytvoření objednávky na požadavek! Super!

Dobrý den Radku,

• Solidní a rychlé jednání
    • Přehledné a jednoduché nakupování
    • O žádných nevím

Váš eshop www.TOPSI.cz

• Kvalita, cena, rychlost.

Naprosta spokojenost. Diky!

• Rychlost dodani.