• Objednavka byla na jine zbozi. Misto puvodne eshopem nabizeneho a mnou i predem zaplaceneho odstranovace dehtu, byl v baliku mnou neobjednany a jinde i o dost levnejsi cistic kominu s jinym slozenim. Tento vyrobek ma oproti mnou objednanemu zbozi jenom 1/3 ucinost. Bohuzel jsem si koupil zajice v pytli a to rovnou 4 ks. :-(

Neverim na nahody, proto tehle eshop jiz nikdy vice! Presto, ze zbozi dorazilo rychle, je nakup zde pro mne zklamanim.

Vážený pane Miloslave D***u,
    v našem obchodě jste si koupil 4x odstraňovač dehtu Hansa. Absolutně nechápeme, co myslíte větou ......."Misto puvodne eshopem nabizeneho a mnou i predem zaplaceneho odstranovace dehtu, byl v baliku mnou neobjednany a jinde i o dost levnejsi cistic kominu s jinym slozenim"........... , my zkrátka a dobře jiný odstraňovač dehtu, než od firmy Hansa neprodáváme! Co jste si objednal, to jste dostal. Nevím, jestli jste si myslel, že každé balení otevřeme a přisypeme do něj písek, nebo usypeme kus balení, abychom vydělali. Nerozumíme také části " o dost levnejsi cistic kominu s jinym slozenim" o jakém složení vlastně mluvíte? Prodáváme originální čistič HANSA od firmy HANSA s českým návodem, který jste jak vidno nepochopil, nebo vůbec nečetl, protože těchto přípravků prodáme přes topnou sezónu cca 200ks a vy jste JEDINÝ, který píše, že má jiné složení, že nefunguje a má 1/3 účinnost?! prosím vás jak jste na to přišel? Jak jste změřil účinost našeho přípravku? Že vám odstraňovač odstranil jen 1/3 dehtu v komíně, nebo jak se toto měří? Píšete, že nevěříte na náhody a náš eshop nikdy více? Dobrá ....

Teď několik faktů, které jsou nevyvratitelné a které můžeme kdykoli a komukoli dokázat: Objednávka byla vámi provedena v sobotu v 15:14 minut, v neděli dorazila platba a ihned v pondělí byla objednávka řádně zabalena a odeslána. V úterý jste ji převzal na vámi uvedené adrese.

Co se týče informovanosti: Ihned po objednávce jste obdržel email s jejím souhrnem a údaji k platbě, pak ihned email, že jsme vaši platbu přijali, ihned v pondělí další email, že objednávka bude do 24h expedována, za další cca 3 hodiny další email, že objednávka byla předána dopravci + sledovací odkaz. Další emaily a sms od dopravce ohledně doručení. Jen od nás vám byly poslány 4 emaily v rozmezí 24h a vy jste dal komunikaci s obchodem 1,5 hvězdičky z 5-ti. Co dodat ...

Spokojenost s délkou dodací doby 4 z 5. Přepravní službě předáno v pondělí 15:35 u vás v úterý 14:27, dodání z Ostravy do Prahy za 23 hodin a vám se to zdá nedokonalé? Můžete nám alespoň nastínit, jak to stihnout dříve, abychom od vás dostali 5 hvězdiček alespoň v tomhle? Nedovedete si ani představit, kolik lidí vaši objednávku musí řešit. Je tu někdo, kdo musí sehnat dodavatele, musí to zboží nakoupit, skladovat, po objednávce co nejrychleji zabalit , vytvořit podmínky pro přepravu tak, aby se balík mohl přepravě co nejrychleji předat. Kolika rukama, sklady přepravních společností , automobilů , kamionů musí balík projet, aby byl do 24 h u vás.

Za tým TOPSI.cz - Radim Tomášek

• Super komunikace
    • Vůbec žádná

Dobrý den pane Dibalo,

velice Vám děkujeme za nákup v našem obchodě TOPSI.cz. Jsme velice potěšeni za Vaši recenzi a budeme se těšit na další spolupráci.

Váš eshop www.TOPSI.cz

rychlé dodání, výrobek splňoval požadavky

Váš eshop www.TOPSI.cz

Po objednani zbozi,na druhy den dorucene na adresu.

Váš eshop www.TOPSI.cz

• Nezkutečně rychlé a příjemné vyřízení zakázky a problému

Dobrý den pane Rejmane,

Váš eshop www.TOPSI.cz

• vše rychle vyřízeno a zasláno

Dobrý den Zbyňku,

ok

Váš eshop www.TOPSI.cz

Vše proběhlo bez problému a rychle.

• Obchodník nekomunikuje se zákazníkem.*

Dohoda zněla na termín dodání koncem září 23. Máme konec října 23 a zboží nedorazilo.
    Obchodník nereaguje, neinformuje zákazníka. Jsem hrubé nespokojen.

Reakce obchodu Topsi.cz

původní dohoda opravdu zněla 23/9. Dodavatel (jmenovitě firma Rosler) nám bohužel žádný další termín nedal. Zákazník byl OKAMŽITĚ telefonem vyrozuměn , nehledě na to, že si objednal zboží, které nebylo skladem - což věděl po celou dobu objednávky. Jde o rošt k ohništi. Bylo by dobré, kdyby zákazník, ač hrubě nespokojen, nejdříve kontaktoval nás, než se pustí do kritiky na heuréce (chápeme, je to mnohem jednoduší) Je zde několik možností, zavolat na telefon, napsat email, kontaktní formulář, nebo jednoduše přes smartsup v pracovní době. Vše bychom ověřili, zavolali zpět , poskytli alternativu, nebo případnou slevu. Bohužel, vycucat z prstu rošt do ohniště na počkání neumíme. A lživé tvrzení, že nereagujeme , neinformujeme je zcela mimo a popravdě nás to uráží. Takto nám nezbývá jinak, než objednávku stornovat a nechat zákazníka, aby zkusil štěstí jinde, což je nám moc líto. Přejeme hezký den.

Tým TOPSI s.r.o.

tento obchod jsem použil poprvé takže zatím nemůžu hodnotit

• Rychlost doručení, kvalitně zpracovaný produkt OK

Váš eshop www.TOPSI.cz

• Velmi rychlé doručení.Kvalitně zabaleno. Vše v pořádku.

• Rychlost dodání objednaného zboží

Váš eshop www.TOPSI.cz

• Rychlé jednání při výměně poškozeného zboží

Váš eshop www.TOPSI.cz

• rchlé jednání, dobré ceny

celková spokojenost

Vše ok

• Rychlost, kvalita, ochota

vše v pořádku a rychle

• Rychle dodani

Váš eshop www.TOPSI.cz

Obchod proběhl v pořádku. Jediné, co mě trochu zklamalo bylo to, že u zboží bylo napsáno skladem, ale v potvrzené objednávce byla poznámka, že může být skladem u výrobce. Lehké zdržení bylo rovněž u dodání, ale to bylo způsobeno dopravní situací na D1 (pátek, několik velkých nehod) a obchod mě o tomto problému ihned informoval a omluvil se za zdržení.

Reakce obchodu Topsi.cz

ano máte pravdu, jednalo se o kamna Nordica, kterých je opravdu velké množství a není v našich silách držet v našich skladech od každého typu pár kusů. V těchto případech tak využíváme skladů výrobce a posíláme kamna přímo od něj. K žádnému prodlení nedojde, protože paletová přeprava se objednává vždy 1 den dopředu, což znamená, že v časovém horizontu je jedno, zda si přepravní služba vyzvedne kamna u výrobce nebo u nás. Takto funguje v našem oboru 100% eshopů, nejde o žádnou novinku. Za kladnou recenzi Vám velice děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.