• I když obchod zboží nabízí, po odeslání objednávky mě kontktoval s tím, že zboží nemá a v dohledné době mít nebude.

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, zboží z Vaší objednávky držíme běžně skladem, ale v době přijetí Vaší objednávky se bohužel čekalo na dodání zboží od dodavatele s termínem naskladnění kolem 10.4.2024 a zboží bylo tedy vyprodáno.

Dle předaných informací jste nakonec objednávku stornoval. Termín naskladnění byl pro Vás neakceptovatelný, za což se omlouváme.

Za tým TOPENILEVNE.CZ, Enge Michael

• Rozvoz je pouze v uterý a takhle se to protáhne na 14 dní. bohužel je to dost dlouha doba.

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, Vaše objednávka byla bohužel vytvořena v čase, kdy již nebylo možné zboží naložit na vozidlo, které rozváželo zboží následující pracovní den. Aby nedošlo k poškození keramiky, zavážíme určité zboží pouze naší vlastní dopravou. Bohužel jste tedy na dodání čekal do dalšího závozu zboží ve Vámi zvolené lokalitě. O termínu závozu jste byl však informován telefonicky.

Za tým TOPENILEVNE.CZ, Enge Michael

Zboži ktere na strankach slibovaly odeslat do dvou dnu odeslaly po týdnu.

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, zboží z Vaší objednávky nebylo skladem v době objednání a pro svůj charakter nebylo možné jej zaslat přepravní společností DPD, aby nedošlo k jeho poškození. Na kartě produktu byla uvedena dostupnost: "Skladem externí sklad" a v detailu dostupnosti text: "Produkt je obvykle do 5. dnů u zákazníka. Dostupnost je aktualizována automaticky. Pro ověření 100% dostupnosti nás prosím kontaktujte."

V historii objednávky vidím, že 16 minut po vytvoření objednávky došlo k označení termínu závozu na středu 17.1. a o tomto stavu jste byl informován telefonicky následující pracovní den.

Za tým TOPENILEVNE.CZ, Enge Michael

Zboží mělo být skladem ,nebylo / značka výrobce jiná než uvedená / špatně olakováno u spon barva chybí / špatný vnitřní průměr . / požadují dvojí zabalení a sami posílají v jednoduchém . i když je celá chyba u nich propadne mi poštovné - opravdu nedoporučuji . /vše jsem schopen doložit [email protected]

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, na základě Vaší reakce odpovím bodově:

1. Zboží mělo být skladem ,nebylo.
    - Toto tvrzení není pravdivé, protože v době objednání zboží byla na eShopu uvedena dostupnost "Skladem externí sklad" a v detailu skladové dostupnosti je uvedeno: "Produkt je obvykle do 5. dnů u zákazníka.

2. Značka výrobce jiná než uvedená.
    - Značka Parkanex vyrábí produkty pro Bertrams. Tedy jde o správné zboží i označení výrobce.

3. Špatně olakováno u spon barva chybí.
    - Toto je věc k řešení v rámci reklamace nebo odstoupení od kupní smlouvy, které řešíte s naším reklamačním oddělením. Zboží bylo naskladněno, tak jak Vám bylo dodáno. Tedy originálně zabalené zboží před expedicí nerozbalujeme a nekontrolujeme.

4. Špatný vnitřní průměr.
    - Koleno odpovídá specifikaci jakou jste si objednal. Bohužel Vám nepasuje na kotel zahraničního výrobce, ale to není naše chyba ani chyba produktu.

5. Požadují dvojí zabalení a sami posílají v jednoduchém.
    - Toto tvrzení není pravdivé, protože zboží je originálně zabaleno v igelitovém obale, dále v papírové krabici a dodatečně při expedici obaleno kartonem papíru a zabaleno do bílé stretchové fólie.

6. I když je celá chyba u nich propadne mi poštovné - opravdu nedoporučuji .
    - Náklady spojené s odstoupení od kupní smlouvy hradí kupující, dle obchodních podmínek.

Nemám první nakup

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, v době vytvoření Vaší objednávky (24.12. 9:10:54) bylo na eShopu přes půl stránky uvedeno červeně zvýrazněné toto upozornění:

!!! DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

EXPEDICE ZBOŽÍ, ZPRACOVÁNÍ OBJEDNÁVEK, E-MAILŮ A REKLAMACÍ POZASTAVEVENO DO 7.1.

REKLAMACE - ZÁSILKY NÁM PROSÍM ZASÍLEJTE AŽ S DORUČENÍM PO TOMTO DATU

OTEVÍRACÍ DOBA PROSINEC - LEDEN
    22.12. OTEVŘENO DO 12:00
    23.12. – 7.1. ZAVŘENO | INVENTURY

OD 8.1. BĚŽNÁ PRACOVNÍ DOBA
    PONDĚLÍ - PÁTEK: 07:00 - 16:00

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• objednáno 13.11.2023 s tím že zboží bude dodáno cca do týdne, což mi nedělalo problém. od konce listopadu proběhlo několik urgencí a zjišťování proč mi stále zboží neposlali - tvrdili že problém je na straně extérního dodavatele (CZ) a že moji objednávku již urgoval i jednatel společnosti. 14.12.2023 jsem to už nevydržel a volal přímo ext.dodavateli (CZ) kde je problém. Ten mi ale překvapivě sdělil, že mají tento díl dlouhodobě skladem a že u nich problém není. z Topení levně nakonec vylezlo že se jim nechtělo platit 2x dopravu od dodavatele a čekali až se u dodavatele nakupí větší objednávka.... PŘES MĚSÍC ROZDĚLANEJ BOJLER V KOUPELNĚ, RODINA V ŠÍLENÝM NEKOMFORTU A JENOM PROTO ABY UŠETŘILI PÁR KAČEK NA DOPRAVĚ, jako "kompenzaci" mi sdělili ať se jim u příští objednávky ozvu - ta už ale URČITĚ NEBUDE! PS: jednalo se o třícestný ventil...
    • zde v anketě nelze vybrat pravdivé doručení zboží, nabízí mi to nejpozdější 14.12 ale došlo až 18.12. ani heureka nepočítá s takovou dobou dodání....

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, přikládám kopii vyjádření, které jste obdržel e-mailem a ještě jednou se omlouváme.

"Někdy je složité vysvětlit všechny strasti s řeším objednávek, ale řekněme, že v celé situaci sehrál roli lidský faktor, špatná komunikace a sloučení více objednávek u dodavatele do „jedné“. Tedy čekalo se na kompletní naskladnění zboží, které bylo objednáno.

Umíme přiznat chybu, když k ní dojde. Věřím, že zboží k Vám dorazí co nejdříve a pokud budete dělat další objednávku, pošlete mi prosím její číslo v reakci na tuto komunikaci a pokusíme se napravit naši reputaci."

Za tým TOPENILEVNE.CZ, Enge Michael

Bohužel jsem objednal špatnou velikost radiátorů. Na firmu, tudíž nejdou vrátit ve 14denni lhůtě. Druhý den jsem chtěl vrátit nebo vyměnit. Věřil jsem v ochotu a trochu pochopení me situace. Jednalo se o nové zabalené zboží. Ze strany firmy mi však ani přes slušnou prosbu nebylo vyhověno. Takže rozhodně nedoporučuji, příště raději nakoupím někde, kde si stálého zákazníka více váží.

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, i když se snažíme v mnoha případech zákazníkům vyhovět, v tomto případě to nebylo bohužel možné. Zakoupené radiátory nepatří mezi běžně prodávané zboží v tomto účetním období.

• Ohrivc byl pouzity

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, píšete recenzi na základě zamítnutého odstoupení od kupní smlouvy nad rámec 14. dní. Této žádosti bylo z naší strany po vzájemné dohodě vyhověno, ale v komunikaci jste zamlčel, že zboží bylo namontované a je mechanicky poškozené. Neevidujeme reklamaci či stížnost, že by námi dodané zboží bylo poškozené po jeho dodání. K této skutečnosti došlo dle Vás až po zamítnutí odstoupení od kupní smlouvy.

Za tým TOPENILEVNE.CZ, Enge Michael

Z neznámého důvodu obchod objednávku stornoval.

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, Vaše objednávka byla stornována z následujících důvodů:

- V objednávce chybělo popisné číslo nebo evidenční číslo.
    - Nereagoval jste na 5 zmeškaných hovorů.

Zboží Vám rádi dodáme, pokud budeme vědět kam a přepravce se Vám dovolá.

Za tým TOPENILEVNE.CZ, Enge Michael

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu, ale produktu.

Na stránkách webu je datum dodání ve středu ale paní která volala mi řekla až ve čtvrtek ,dělají si z lidí srandu, navíc paní která volala byla arogantní a nepříjemná.

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, termín dodání je udáván orientačně s informací: "zboží je obvykle do X dní u zákazníka". Vzhledem k tomu, že zboží tohoto charakteru (solární zahradní sprcha) zavážíme vlastní dopravou, aby nedošlo k jeho poškození při doručení, je nutné vyčkat na závoz Vaším směrem, který byl v nejbližších dnech právě ve čtvrtek i když bylo uvedeno , že zboží je obvykle do 3 dní u zákazníka.

Pokud bylo pro Vás dalších 24 hodin čekání neakceptovatelných, měl jste objednávku stornovat a zakoupit si zboží dráž v jiném obchodě, protože faktem je, že tuto sprchu nyní prodáváme nejlevněji s dopravou zdarma v ČR. Navíc o závozu zboží jste byl informován několik minut po vytvoření objednávky. Nevidím v našem postupu nic pochybného. Při tel. kontaktu jste se dožadoval dodání ve středu a kolegyně Vám rázně sdělila, že to není možné a zboží Vám bude doručeno ve čtvrtek.

• rychle doručenie
    • zvlaštny prepočet, navyšenie hodnoty tovaru

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, Vaše objednávka byla vytvořena na CZ eShopu s požadavkem na dodání na Slovensko.

Na základě tohoto požadavku došlo k editaci objednávky do EUR, dle aktuálního kurzu v ČNB a s dopravným do dané země. S přepočítanou cenou do EUR jste souhlasil a zboží odebral. Nevidím tedy na naší straně žádné pochybení. Pokud se Vám nelíbila cena za dopravné, mohl jste objednávku stornovat a zboží zakoupit v jiném obchodě.

Za tým TOPENILEVNE.CZ, Enge Michael

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu, ale produktu.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nerelevantní příspěvek byl odstraněn. Nejedná se o hodnocení obchodu.

Při vrácení nevyhovujícího zboží ( špatný rozměr, napsaný v návodu na obsluhu bojleru) mi bylo zděleno že jsem zboží vrátil poškozený, v oryginálním obalu a ještě obalen v dalším kartonu. Děkuji už nikdy více.

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, zboží bylo vráceno ve 14. denní lhůtě s poškozením.

Z reklamačního oddělení jste byl informován o poškození s fotodokumentací s tím, že zajistíme vyčíslení nákladů na uvedení výrobku do stavu určeného k prodeji a tyto náklady budou strženy v rámci dobropisu.

Toto je standardní postup a máme na něho dle platného zákona i obchodních podmínek právo. Vámi vrácené zboží by jinak muselo být prodáno se slevou.

Případné poškození zboží vlivem přepravy můžete uplatit v rámci reklamace u Vámi sjednaného dopravce, který nám zboží k odstoupení od kupní smlouvy doručil.

Za tým TOPENILEVNE.CZ, Enge Michael

• Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu.

• V e-shopu u zboží uvedeno "skladem externí sklad" a po objednání vám napíšou, že kamna ještě nejsou vyrobena a dodací lhůta je 6 měsíců.

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, krbová kamna jsou obecně nedostupná již déle než rok. Aktuálně vidím na kartě produktu dostupnost 6-10 měsíců. U tohoto výrobce se nastavovala v nedávné době dostupnost zboží ručně, protože xml feed dodavatele obsahoval chybné informace.

Obchodník s Vámi na základě objednávky správně komunikoval a informoval Vás o aktuální dostupnosti zboží. Tato kamna bohužel nekoupíte v současné době u žádného prodejce v ČR.

Za případnou chybu se omlouváme.

V zájmu vyřešit danou situaci, jsem Vám zaslal nabídku na alternativní produkt, který se naskladnil a mohl by vyřešit danou situaci.

Za tým TOPENILEVNE.CZ, Enge Michael

V popisu kotle Protherm Panther Condens KKO-CS1 není jediná zmínka o tom,že ohřev TUV funguje pouze se zásobníkem (cca12600 kč + další náklady na instalaci),který navíc zabere stejně místa,jako kotel.
    Naopak je vyzdvihnuta vlastnost,že vodu ohřeje téměř okamžitě,během několika sekund.(žádná vstřícnost,žádné uznání chyby,natož nabídka výměny kotle,za jiný...pouze mi nabídli onen zásobník)...a svedli to na Heuréku,že mám reklamaci uplatnit tam. (Heureka do dnešního dne ani neodpověděla)...popis je stejný na Heurece,jako zde.,,,Bylo mi obchodem řečeno,že jsem se měl jich na podrobnosti dotázat. To,jestli kotel pouze topí,nebo i ohřívá vodu,není podrobnost,ale naprosto zásadní a rozhodující info,pro výběr kotle!!!

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, popis produktu na našem eShopu kopíruje originální popis výrobce kotle. Jelikož jde o plynové zařízení, určené pro odbornou montáž, předpokládá se, že zákazník ví, co kupuje nebo si nechá odborně poradit. Ve specifikaci produktu u nás na eShopu, je uvedeno: S ohřevem vody TUV: S možností ohřevu. Zboží bylo zakoupeno přes Heureka košík, zde bohužel za případný jiný popis produktu neneseme odpovědnost.

Pokud by nedošlo k vybalení nebo montáži kotle, s výměnou zařízení by nebyl z naší strany žádný problém.

Za tým TOPENILEVNE.CZ, Enge Michael

Zboží objednáno(uvedeno,že se nachází v externím skladě)po pár dnech přišel email,že zboží už letos nebude(bojler)až někdy na jaře a uvedenou cenu negarantujou....

Reakce obchodu TOPENILEVNE.CZ

Dobrý den, uvedený produkt má již upravenou dostupnost zboží. Za špatně zobrazenou dostupnost produktu se však velmi omlouváme.

Bohužel není vždy vše online a někdy nám něco "uteče". Vyjádření výrobce o pozastavení objednávek v detailu produktu uvedeno bylo, ale i tak zůstala na produktu chybně nastavena dostupnost. Cenu Vám garantovat nemůže žádný prodejce, protože zboží bude výrobcem dodáno za ceny, dle platného ceníku v době expedice zboží. Nikdo z prodejců neví, kdy společnost DZD uvede v platnost nové ceny.

Stejně jako kotle, akumulační nádrže, krby a kamna, se dnes již mnoho jiných produktů prodává formou pořadníků.