• zakoupeno v TipHardware.cz před 4 měsíci

I am from czech republic and I ordered a mouse by 20.5.,
    It's nearly SEPTEMBER and I still didn't recieve it. I don'tt know, what is that hard about sending a package to someone. How can it take 3 months?! They have written that it will take about 3 weeks to deliver not 3 months, this is extreme.

• zakoupeno v TipHardware.cz před 5 měsíci

Dva dny po objednávce obchod zvedl cenu zboží a mou objednávku zrušil. Zcela neseriózní přístup. Zboží jsem mohl objednat jinde a ne čekat, než se tento obchod rozhodne, že by mi jej rád vnutil za vyšší cenu, než sami inzerují.

• zakoupeno v TipHardware.cz před 5 měsíci

zruseni objednavky ze strany obchodu i pres to ze mi den predtim prisel email ze je zbozi naskladneno a pripraveno k odeslani

• zakoupeno v TipHardware.cz před 6 měsíci

• Obchod zrušil objednávku aj keď deklaroval, že je skladom a následne odpísal mailom, že dodávateľ nemá skladom.
  • zakoupeno v TipHardware.cz před 7 měsíci

Ačkoliv bylo zboží v době objednávky vedeno jako "skladem u dodavatele 1ks", obchod objednávku po týdnu zrušil bez uvedení důvodu. Vrácení peněz však proběhlo v pořádku.

• zakoupeno v TipHardware.cz před 1 rokem

Bohužel objednány dva předměty a ani jeden nemohou dodat.

• zakoupeno v TipHardware.cz před 1 rokem

• Produkt mi ještě nebyl doručen

Reakce obchodu TipHardware.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, zásilka byla z naší strany odeslána 21.10.2020, tj. 2 dny od Vašeho objednání. S pozdravem TipHardware.cz

• zakoupeno v TipHardware.cz před 1 rokem

ordered the product on 13.09.2020, currently is 09.10.2020. no sign of the order, no other information received from the seller.

• zakoupeno v TipHardware.cz před 2 lety

• komunikace
    • objednané zboží nemají

info z obchodu, ze objednane zbozi je vyprodane -> zruseni objednavky

• zakoupeno v TipHardware.cz před 3 lety

• Příšerně jim vše trvá i když mají zboží skladem

objednáno 17.2.,doručeno 27.2.inzerováno doručení do 3 dnů

Reakce obchodu TipHardware.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Objednáno: 18. 2. 2018 15:12:15 S informací: Předpokládaný termín dodání: 4 až 7 prac. dnů (skladem u dodavatele) - viz. email potvrzující objednávku. Objednávka byla odeslána na Vaši adresu 23.3.2018. Hezký den.

• bublove

zmrdi

Reakce obchodu TipHardware.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení. Vzhledem k Vámi objednanému množství grafických karet a současné nedostupnosti těchto typů VGA, jsme byli nuceni objednávku zrušit, protože bychom ji nebyli schopni zajistit ani v uvedeném termínu 2-3 týdny. Odůvodnění Vám bylo zasláno emailem při zrušení objednávky.

• zakoupeno v TipHardware.cz před 4 lety

Ačkoliv bylo zboží prezentováno jako "skladem" již ho neměli.

Reakce obchodu TipHardware.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení. Zboží bylo prezentováno jako " skladem u dodavatele" a dorazil nám jiný typ desky než Vámi objednaný. Snažili jsme se zajistit přesný typ, ale bohužel neúspěšně. Za pochybení na straně našeho dodavatele se Vám ještě jednou omlouváme.

• zakoupeno v TipHardware.cz před 5 lety

• You had a great price for the item
    • Your system has a glitch and sent the wrong item.
    • I tried to explain to support but they refused to accept the mistake.
    • Moreover, when I asked to return the item the person in charge of the ticket (Lukáš Bartůněk) was very unprofessional and wouldn't fully help me.

Overall a bad experience when ordering the product and even worse customer service

Reakce obchodu TipHardware.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, ale bohužel s ním nemůžeme souhlasit.

Objednal jste si pevný disk s jistým označením, v rámci nejkratší možné doby jsme jej doručili, krátce na to jste nás informoval, že byl dodán jiný disk, než jste objednal. Provedli jsme kontrolu a modelové označení pevného disku z objednávky souhlasilo s dodaným diskem, o čemž jste se mohl přesvědčit v souhrnu objednávky, kterým Vám byl odeslán ihned po jejím zadání v našem systému. Zde opravdu nedošlo k chybě na naší straně - pro rekapitulaci, modelové označení disku bylo před objednáním uvedeno na několika místech: v detailu produktu v e-shopu, v košíku, v pokladně, v e-mailovém potvrzení.

Požádal jste o vrácení disku, obratem Vám byl vytvořen RMA požadavek pro vrácení zboží v rámci 14 dní, přesto tvrdíte, že jsme Vám dostatečně nepomohli.

• zakoupeno v TipHardware.cz před 5 lety

• občas méně běžné komponenty nebo dobré ceny
    • zahraniční obchod - předpokládám problematičtější reklamace

Objednávku mi zrušili s odůvodněním, že šlo o limitovanou nabídku do vyprodání zásob. Přitom při objednávání nic takového neuváděli a zboží mělo být skladem.

• zakoupeno v TipHardware.cz před 6 lety

• Nemá v ČR kamenou prodejnu (pouze P.O.BOX)
    • Při zaslání zboží zpět na P.O.BOX není reklamace není řešena.

Reakce obchodu TipHardware.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Z Vaší strany jsme nedostali žádnou informaci, že zboží reklamujete a nemáte žádnou zprávu o přijetí zboží, nebyl ani zadán náš elektronický formulář pro vyřízení reklamace. Po přečtení Vašeho komentáře jsme se Vás ihned snažili kontaktovat a odpověděl jste až na náš druhý email. Pevný disk byl od Vás zaslán jako nepojištěný obyčejný balík (kdy za ztrátu, poškození nebo úbytek obsahu pošta neodpovídá) a podací číslo jsme od Vás neobdrželi, abychom mohli ověřit stav u přepravce. Zásilky z P.O.BOXu nám vozí přímo Česká pošta a reklamace jsou řešeny nejpozději ve standardní 30 denní lhůtě. S pozdravem TipHardware.cz.

• Přehlednost, rychlost
    • Mnou zakoupený case měl odtržený větráček. Větrák byl přiložen uvnitř skříně, tudíž o tom pracovníci obchodu asi věděli nebo zboží vůbec nekontrolovali

zboží vadné, očividně nezkontrolované, už zde nenakoupím

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Jelikož Vámi objednaná počítačová skříň nejevila před odesláním žádné známky vnějšího poškození a zároveň byla originálně zabalena od výrobce, nebyl důvod pro rozbalení a kontrolu jednotlivých částí.
    Při zjištění poškození či neúplného obsahu zásilky doporučujeme okamžité kontaktování zákaznického servisu pro vyřešení nastalé situace. Bez nahlášení nemáme možnost cokoliv činit.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den,
    tým TipHardware.cz

• zakoupeno v TipHardware.cz před 6 lety

• Obchod nabízí zboží, které už konkurence dávno nenabízí
    • Prodej raritních značek (v rámci ČR), které se běžně u českých obchodů nevidí
    • Trošku slabší provedení eshopu (nelíbí se mi, že kromě hlavičky webu je zbytek webu celý v bílem kabátku a tak se mě některé věci trošku ztrácejí a přelívají do sebe)
    • Horší dodací lhůty (v závislosti na zboží)

V obchodě jsem nakupoval celkem dvakrát, jelikož zboží které jsem poptával nebylo nikde jinde dostupné. Jednou jsem kupoval myš Logitech G500s a podruhé skříń Antec Eleven Hundred přičemž myš dorazila dle udávaných termínů, skříň nikoliv. Udávané dva týdny jsem už překročil dvojnásobně a dodání skříně v nedohlednu.
    Proto je pro mě zklamání, že udávané dva týdny zde na heurece i na jejich webu nemají žádnou hodnotu.
    Obchod bych i přesto doporučil protože zboží, které obchod nabízí jinde za podobné ceny neseženete.

• zakoupeno v TipHardware.cz před 7 lety

• ZBOŽÍ ZAPLACENO A ZATÍM NEDODÁNO
    • TRVÁ TO 10 DNŮ, HLAVNĚ ŽE POSÍLÁTE DOTAZNÍK. KONTAKTNÍ TELEFON NIKDO NEBERE.

NEDŮVĚRYHODNÝ

Reakce obchodu TipHardware.cz

děkujeme za Váš názor a hodnocení.
    Zboží bylo odesláno na Vaši adresu v den vyplnění dotazníku (bohužel kombinace státních svátků a následné problémy přepravců způsobilo delší dodací dobu u Vaší objednávky).
    Dotazník neposíláme my, ale automaticky sama Heureka.
    Za první nepřijatý hovor v 9:55 se omlouváme, následující hovor v 9:59 byl z naší strany vyzvednut a kolegyně Vám vysvětlila důvod zdržení.
    Omlouváme se za případné komplikace.

• zakoupeno v TipHardware.cz před 8 lety

• The price was a little lower - but they can't keep their promise.

I wanted to buy a OCZ power supply - the delivery time was 9 Days - but after 9 Days I've got an e-mail that the power supply will be order and will arrive in another 10 days. That's 19 days+shipping.

Reakce obchodu TipHardware.cz

děkujeme za hodnocení. Pro jeho upřesnění bychom rádi uvedli, že zboží bylo objednáno s termínem "na objednávku (přibližně 2-3 týdny)".
    Tato informace byla zobrazena v době objednání (2.1.) na e-shopu a následně i uvedena v e-mailovém souhrnu objednávky, který byl zákazníkovi zaslán.