• NESPOLEHLIVÝ

Zboží bylo slíbeno do tří dnů a do dnešního dne nemám nic. Zboží bylo objednáno 29.3.2023 a dnes je 5.4 a zboží nikde.

Reakce obchodu TIPHARDWARE.CZ

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení. Ano, zboží jsme Vám nedodali ve slíbením termínu. Vinou poškození zásilky směrované k nám od distributora jsme byli nuceni zajistit nové zboží, což prodloužilo dobu dodání a tuto skutečnost jsme Vám sdělili prostřednictvím emailové komunikace. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

• Pár kousků za hodně levnou cenu.

Je to německý obchod, komunikuje bezva česky, ale vsechno mu dlouho trvä. Omezený sortiment.

Dne 11.3. poslali mail, že objednávku zaregistrovali a dál se až dodnes, tedy 16.3. neděje nic. Žádná další zpráva o termínu dodání zboží, žádná informace ke způsobu platby, žádná další komunikace, až dnes 16.3. dorazil dotazník spokojenosti..... trochu divné....... Zboží jsem potřeboval rychle, ale něco jim nefunguje.....

I am from czech republic and I ordered a mouse by 20.5.,
    It's nearly SEPTEMBER and I still didn't recieve it. I don'tt know, what is that hard about sending a package to someone. How can it take 3 months?! They have written that it will take about 3 weeks to deliver not 3 months, this is extreme.

Dva dny po objednávce obchod zvedl cenu zboží a mou objednávku zrušil. Zcela neseriózní přístup. Zboží jsem mohl objednat jinde a ne čekat, než se tento obchod rozhodne, že by mi jej rád vnutil za vyšší cenu, než sami inzerují.

zruseni objednavky ze strany obchodu i pres to ze mi den predtim prisel email ze je zbozi naskladneno a pripraveno k odeslani

• Obchod zrušil objednávku aj keď deklaroval, že je skladom a následne odpísal mailom, že dodávateľ nemá skladom.

Ačkoliv bylo zboží v době objednávky vedeno jako "skladem u dodavatele 1ks", obchod objednávku po týdnu zrušil bez uvedení důvodu. Vrácení peněz však proběhlo v pořádku.

Bohužel objednány dva předměty a ani jeden nemohou dodat.

• Produkt mi ještě nebyl doručen

Reakce obchodu TIPHARDWARE.CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, zásilka byla z naší strany odeslána 21.10.2020, tj. 2 dny od Vašeho objednání. S pozdravem TipHardware.cz

ordered the product on 13.09.2020, currently is 09.10.2020. no sign of the order, no other information received from the seller.

• komunikace
    • objednané zboží nemají

info z obchodu, ze objednane zbozi je vyprodane -> zruseni objednavky

• Příšerně jim vše trvá i když mají zboží skladem

objednáno 17.2.,doručeno 27.2.inzerováno doručení do 3 dnů

Reakce obchodu TIPHARDWARE.CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Objednáno: 18. 2. 2018 15:12:15 S informací: Předpokládaný termín dodání: 4 až 7 prac. dnů (skladem u dodavatele) - viz. email potvrzující objednávku. Objednávka byla odeslána na Vaši adresu 23.3.2018. Hezký den.

• bublove

zmrdi

Reakce obchodu TIPHARDWARE.CZ

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení. Vzhledem k Vámi objednanému množství grafických karet a současné nedostupnosti těchto typů VGA, jsme byli nuceni objednávku zrušit, protože bychom ji nebyli schopni zajistit ani v uvedeném termínu 2-3 týdny. Odůvodnění Vám bylo zasláno emailem při zrušení objednávky.

Ačkoliv bylo zboží prezentováno jako "skladem" již ho neměli.

Reakce obchodu TIPHARDWARE.CZ

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení. Zboží bylo prezentováno jako " skladem u dodavatele" a dorazil nám jiný typ desky než Vámi objednaný. Snažili jsme se zajistit přesný typ, ale bohužel neúspěšně. Za pochybení na straně našeho dodavatele se Vám ještě jednou omlouváme.

• You had a great price for the item
    • Your system has a glitch and sent the wrong item.
    • I tried to explain to support but they refused to accept the mistake.
    • Moreover, when I asked to return the item the person in charge of the ticket (Lukáš Bartůněk) was very unprofessional and wouldn't fully help me.

Overall a bad experience when ordering the product and even worse customer service

Reakce obchodu TIPHARDWARE.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení, ale bohužel s ním nemůžeme souhlasit.

Objednal jste si pevný disk s jistým označením, v rámci nejkratší možné doby jsme jej doručili, krátce na to jste nás informoval, že byl dodán jiný disk, než jste objednal. Provedli jsme kontrolu a modelové označení pevného disku z objednávky souhlasilo s dodaným diskem, o čemž jste se mohl přesvědčit v souhrnu objednávky, kterým Vám byl odeslán ihned po jejím zadání v našem systému. Zde opravdu nedošlo k chybě na naší straně - pro rekapitulaci, modelové označení disku bylo před objednáním uvedeno na několika místech: v detailu produktu v e-shopu, v košíku, v pokladně, v e-mailovém potvrzení.

Požádal jste o vrácení disku, obratem Vám byl vytvořen RMA požadavek pro vrácení zboží v rámci 14 dní, přesto tvrdíte, že jsme Vám dostatečně nepomohli.

Tým TipHardware.cz

• občas méně běžné komponenty nebo dobré ceny
    • zahraniční obchod - předpokládám problematičtější reklamace

Objednávku mi zrušili s odůvodněním, že šlo o limitovanou nabídku do vyprodání zásob. Přitom při objednávání nic takového neuváděli a zboží mělo být skladem.

• Nemá v ČR kamenou prodejnu (pouze P.O.BOX)
    • Při zaslání zboží zpět na P.O.BOX není reklamace není řešena.

Reakce obchodu TIPHARDWARE.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení. Z Vaší strany jsme nedostali žádnou informaci, že zboží reklamujete a nemáte žádnou zprávu o přijetí zboží, nebyl ani zadán náš elektronický formulář pro vyřízení reklamace. Po přečtení Vašeho komentáře jsme se Vás ihned snažili kontaktovat a odpověděl jste až na náš druhý email. Pevný disk byl od Vás zaslán jako nepojištěný obyčejný balík (kdy za ztrátu, poškození nebo úbytek obsahu pošta neodpovídá) a podací číslo jsme od Vás neobdrželi, abychom mohli ověřit stav u přepravce. Zásilky z P.O.BOXu nám vozí přímo Česká pošta a reklamace jsou řešeny nejpozději ve standardní 30 denní lhůtě. S pozdravem TipHardware.cz.

• Přehlednost, rychlost
    • Mnou zakoupený case měl odtržený větráček. Větrák byl přiložen uvnitř skříně, tudíž o tom pracovníci obchodu asi věděli nebo zboží vůbec nekontrolovali

zboží vadné, očividně nezkontrolované, už zde nenakoupím

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Jelikož Vámi objednaná počítačová skříň nejevila před odesláním žádné známky vnějšího poškození a zároveň byla originálně zabalena od výrobce, nebyl důvod pro rozbalení a kontrolu jednotlivých částí.
    Při zjištění poškození či neúplného obsahu zásilky doporučujeme okamžité kontaktování zákaznického servisu pro vyřešení nastalé situace. Bez nahlášení nemáme možnost cokoliv činit.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den,
    tým TipHardware.cz