• ceny a zase ceny
    • možnost doručení na Uloženku

Nakupoval jsem již několikrát. Naprostá spokojenost. Včetně vyřízení jedné reklamace - nezaplatil jsem ani korunu navíc a dokonce mi vyměnili zboží ještě předtím, než jsem obchodu zboží poslal zpět.

Vše v pořádku

• nakoupil v obchodě TipHardware.cz před 3 týdny

Vše rychle, komunikace dobrá. O.K.

• Výborná cena
    • Potenciálně delší dodací doba

První objednávka proběhla na 100%, dodání velmi rychle; i když bylo inzerováno 3-7 dní, zboží bylo třetí den doručeno.

• ceny
    • není z ČR
  • nakoupil v obchodě TipHardware.cz před 1 měsícem

• nikdo nepotvrdil objednávku, ani doručení. POuze přišla smska o zítřejším doručení že hodina bude upřesněna. Ani to se nestalo....

• Příznivé ceny.

Trochu delší dodací lhůta, ale vyváženo cenou.

• skvělé ceny
    • rychlé doručení
  • nakoupil v obchodě TipHardware.cz před 1 měsícem

• Příšerně jim vše trvá i když mají zboží skladem
  • nakoupil v obchodě TipHardware.cz před 2 měsíci

• Zboží které jinde v ČR nebylo
  • nakoupil v obchodě TipHardware.cz před 2 měsíci

dobrá komunikace

• Ceny
    • Dlouhá doba doručení (přes týden)
    • Přišlo mi snad 10 emailů o stavu objednávky (stačil by jeden a radši kratší čas doručení...)

Pokud vám nevadí čekání a SPAM, pak můžu obchod doporučit. Cena za 3TB HDD byla nejlepší na českém internetu...

• nakoupil v obchodě TipHardware.cz před 3 měsíci

Doba dodání se na stránkách lišila od té, co byla napsána na Heurece, ale předpokládám, že Heureka neaktualizovala údaje. Jak slíbili, tak i do 7 dnů od platby odeslali. Překvapilo mě, že nelze platit kartou, ale budiž, převod na účet to jistí.
    Informovali mě o každém kroku. Balíček přišel nepoškozen, úhledně zabalený. Zboží bylo v pořádku, funguje.
    Nezbývá mi jinak než doporučit tento obchod. Doufám jen, že mě nepotká reklamace.

• Vstřícnost personálu obchodu
    • Velice rychlé vyřízení
    • Pro přepravu je vše kvalitně zabaleno

Obchod mne překvapil rychlou dodací lhůtou a kvalitním zabalením zboží pro přepravu. Přestože jsem zakoupené zboží vrátil ve 14ti denní lhůtě (vinou výrobce, nikoliv obchodu), postavil se ke mně obchod velice pro-klientsky a vše opět velice rychle vyřídil, za pár dní jsem měl na mailu dobropis.
    U tohoto obchodu bych určitě nakoupil opět a mrzí mne, že jsem zboží musel vrátit.

• výborná cena

• Lehký
    • Nízká spotřeba
    • Rychlý

Tento disk jsem zakoupil, abych nahradil původní disk ve svém laptopu. Původní disk byl klasika optický. Nedělal jsem novou instalaci systému, pouze jsem naklonoval starý disk na nový a po výměně mám pocit, že mám celý nový laptop. Neuvěřitelný rozdíl.

• nakoupil v obchodě TipHardware.cz před 3 měsíci

• Webové rozhraní s informací o vyřizování zakázky mi neřeklo, kdy bude zakázka expedována. Po několika dnech po zaplacení je tato informace pro zákazníka velmi důležitá.

• Torchu jiný sortiment než běžne v ČR

Objednal jsem zboží které nikdo jiný v ČR nenabízí, zaplatil jsme převodem a i přesto že nebylo zboží skladem, tak bylo zboží za pár dní u mne. Za mne spokojenost

• nakoupil v obchodě TipHardware.cz před 3 měsíci

• Jediný český eshop, který prodává Cryorig produkty.
  • nakoupil v obchodě TipHardware.cz před 4 měsíci

• Jako jediný e-shop na českém trhu nabízel chladič na procesor, který jsem si vyhlédnul