• Obchod nabízí zboží, které už konkurence dávno nenabízí
    • Prodej raritních značek (v rámci ČR), které se běžně u českých obchodů nevidí
    • Trošku slabší provedení eshopu (nelíbí se mi, že kromě hlavičky webu je zbytek webu celý v bílem kabátku a tak se mě některé věci trošku ztrácejí a přelívají do sebe)
    • Horší dodací lhůty (v závislosti na zboží)

V obchodě jsem nakupoval celkem dvakrát, jelikož zboží které jsem poptával nebylo nikde jinde dostupné. Jednou jsem kupoval myš Logitech G500s a podruhé skříń Antec Eleven Hundred přičemž myš dorazila dle udávaných termínů, skříň nikoliv. Udávané dva týdny jsem už překročil dvojnásobně a dodání skříně v nedohlednu.
    Proto je pro mě zklamání, že udávané dva týdny zde na heurece i na jejich webu nemají žádnou hodnotu.
    Obchod bych i přesto doporučil protože zboží, které obchod nabízí jinde za podobné ceny neseženete.

• ZBOŽÍ ZAPLACENO A ZATÍM NEDODÁNO
    • TRVÁ TO 10 DNŮ, HLAVNĚ ŽE POSÍLÁTE DOTAZNÍK. KONTAKTNÍ TELEFON NIKDO NEBERE.

NEDŮVĚRYHODNÝ

Reakce obchodu TIPHARDWARE.CZ

děkujeme za Váš názor a hodnocení.
    Zboží bylo odesláno na Vaši adresu v den vyplnění dotazníku (bohužel kombinace státních svátků a následné problémy přepravců způsobilo delší dodací dobu u Vaší objednávky).
    Dotazník neposíláme my, ale automaticky sama Heureka.
    Za první nepřijatý hovor v 9:55 se omlouváme, následující hovor v 9:59 byl z naší strany vyzvednut a kolegyně Vám vysvětlila důvod zdržení.
    Omlouváme se za případné komplikace.

Tým TipHardware.cz

• The price was a little lower - but they can't keep their promise.

I wanted to buy a OCZ power supply - the delivery time was 9 Days - but after 9 Days I've got an e-mail that the power supply will be order and will arrive in another 10 days. That's 19 days+shipping.

Reakce obchodu TIPHARDWARE.CZ

děkujeme za hodnocení. Pro jeho upřesnění bychom rádi uvedli, že zboží bylo objednáno s termínem "na objednávku (přibližně 2-3 týdny)".
    Tato informace byla zobrazena v době objednání (2.1.) na e-shopu a následně i uvedena v e-mailovém souhrnu objednávky, který byl zákazníkovi zaslán.

• Nejnižší cenu výrobku
    • Dodací lhůta a nejistota zda vůbec zboží obdržím

Bohužel nemohu doporučit
    Zboží bylo sice nejlevnější ale čekací lhůta byla nejdříve 1 týden, poté po oznámení obchodu že zboží nebylo naskladněno další 3 týdny (celkem více jak měsíc). Říkal jsem si že čekací lhůta bude vykoupena nižší cenou ale po vice jak měsíci mi obchod oznámil že zboží opět nebylo naskladněno jsem objednávku zrušil.
    Myslím že to byl můj první a poslední nákup

Reakce obchodu TIPHARDWARE.CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci a hodnocení. Ano, nedokázali jsme zajistit a dodat Vám objednaný chladič. Dodavatel (výrobce) termín naskladnění neustále posouval a my Vás ihned informovali o novém termínu s možností objednávku zrušit nebo vyčkat. Omlouváme se, že specifické zboží nedržíme skladem a musíme se spolehnout na termín od výrobce.

• Možnost nákupu bez DPH
    • Problemy a průtahy při reklamaci.

Zboží přišlo poměrně rychle. Nicméně po otevření, zdroj Lepa nefungoval. Obratem jsem požadoval náhradu za jiný funkční a odsoupení od smlouvy, ale bylo mi sděleno, že mi nevyhoví, ačkoliv by mohli, protože jsem nakupoval jako podnikatel. Již je to 14 dnů a jsme bez zdroje a peněz. Stále čekám na výrobce až zdroj opraví. Tento obchod tedy živnostníkům nedoporučuji. Uvidíme, zda mi alespoň vrátí poštovné.

Reakce obchodu TIPHARDWARE.CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Vámi objednaný zdroj byl zaslán k výrobci v rámci standardní reklamace a čekáme na zaslání opraveného / vyměněného zdroje ze strany výrobce. Prosím o vysvětlení formulace „že mi nevyhoví, ačkoliv by mohli“. V telefonním rozhovoru Vám byly důvody sděleny (nákup jako podnikatel = zboží zaslané bez DPH, případné storno faktury by znamenalo zaslání opravného souhrnného hlášení a opravné přiznání k DPH a další komplikace, které jsou způsobeny nákupem v zahraničí při vracení peněz firemním zákazníkům, kteří nakupují bez DPH). Navíc žádný skladový 1600W zdroj jsme skladem neměli, abychom mohli zdroj jednoduše vyměnit. „Problémy a průtahy při reklamaci.“ – Vaše reklamace běží 14 den, můžete mi sdělit jaké problémy a průtahy jsme Vám způsobili? Na vyřešení reklamace má výrobce 30 dní. Jakmile zdroj obdržíme, samozřejmě jej okamžitě zašleme na Vaši adresu.

TipHardware.cz

• Good selection of quality devices with a decent price. Order processing could be faster but is consistent with good communication.
    • After ordering from Tip Hardware I immediately received SPAM email from czech republic. Obviously Tip Hardware is selling their customer email addresses for SPAM email. This is terrible and must stop. Shame on you.

After ordering from Tip Hardware I immediately received SPAM email from czech republic. This is the first time I have ordered something in Czech so the spam I believe came from your store database.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Vámi zmíněnou teorii o prodeji e-mailových adres důrazně odmítáme!

Tým TipHardware.cz

Doplnění: Váš e-mail a další kontaktní údaje jsou veřejně uvedeny v jednom pravděpodobně Vámi vyplněném profilu na serveru s českou doménou (.cz). Pro eliminaci SPAMu doporučujeme e-mail veřejně v obdobných profilech neuvádět.

• levné ceny
    • nwm

levné

• všechno ostatní

pokud vám objednávka dojde do 15 dnů jste jeden z těch šťastnější

Reakce obchodu TIPHARDWARE.CZ

děkujeme za Váš názor. Třetí pracovní den od objednání jsme Vás kontaktovali (resp. Vaši matku, které patřilo Vámi uvedené číslo v objednávce) a informovali o nedodání zboží ze strany dodavatele. Nerozumím Vašemu komentáři ohledně nedodání zboží do 15 dnů vzhledem k Vámi vytvořené pouze jediné objednávce. Mrzí nás Vaše zklamání a budeme se snažit u případné další objednávky Vás přesvědčit, že zboží jsme schopni ve většině případů doručit do tří pracovních dnů.

S přátelským pozdravem a přáním příjemného dne

Ing. Petr Sedláček

• -
    • -

zboží reklamuji, na flash disk nelze zapisovat

• Většinou produkt nemá nemá popisek nebo kvalitní obrázek...
    • Takže musí člověk všechno vyhledávat jinde...

• Vysoká cena poštovneho (dobírky)

• Poslali mi procesor v "krabicce od sirek s molytanem"!! Takhle se procesor neposila!!!! Ma byt zaplombovany v originalnim baleni a chranen proti elektrostatickym vybojum!!! Jediny duvod proc zbozi nevracim je, ze zatim funguje. Trikrat hanba stydte se!!

No zapomente na tenhle obchod, kvuli snizeni ceny udelaji cokoliv a to se vam nevyplati. Jsou tu stejne levne shopy, ktere vam zaruci plny servis. A nemusite se bat ze vyhodite penize.

Reakce obchodu TIPHARDWARE.CZ

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši reakci a názor, kterého si vážíme.

Dle produktového označení výrobce procesoru jste si objednal OEM verzi (tj. bez chladiče - pouze samotný procesor). Tyto procesory jsou již od výrobce zasílány pouze v plastových plátech, ze kterého se jen "vylamují". Od našeho dodavatele jsou pak přebaleny do Vámi uvedeného balení (pro upřesnění: nejedná se o "krabičku od sirek", jde o krabičku o rozměrech přibližně 55 x 55 mm). Tyto verze jsou určeny pro zákazníky, kteří nepotřebují originální chladič od AMD nebo kompletují celé sestavy s kvalitnějšími chladiči. Pokud byste si objednal BOX verzi, byla by Vám doručena samozřejmě v plném zapečetěném balení včetně chladiče. Záruku a plný servis samozřejmě poskytujeme i pro tuto OEM verzi po dobu 24 měsíců.

Mrzí nás Vaše zklamání a budeme se snažit u případné další objednávky Vás přesvědčit o našich kvalitách. Zároveň si bereme z Vašeho příspěvku poznatek, že obrázek (fotografie samotného procesoru) a produktové označení výrobce (označující OEM verzi) není dostatečným odlišením od BOX verze (fotografie originální krabičky procesoru) a jiného produktové označení výrobce (BOX verze).

Petr Sedláček