• Velký výběr kvalitního zboží, dobré ceny.
    • Nemá.

Obchod doporučuji, nákup bez problémů, rychlý, vynikající komunikace. Chtěla jsem si ohledně zboží něco ujasnit, na můj dotaz mailem byla pohotová telefonická odpověď.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení kterého si velice vážíme a jsme rádi za každého našeho spokojeného zákazníka. Budeme se těšit na další spolupráci.

super

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení kterého si velice vážíme a jsme rádi za každého našeho spokojeného zákazníka. Uvádíte, že zboží dorazilo za 2 týdny, dle sledování zásilky České pošty bylo zboží doručeno za 2 dny, ale k převzetí z Vaší strany došlo až ke konci 15-ti denní úložní doby. Budeme se těšit na další spolupráci.
    thodinky.cz

Vše proběhlo o,k, rychlé vyřízení, skvělá komunikace.

Spokojenost vše OK

thodinky.cz

nakupovala jsem poprvé a jsem spokojená. Zboží přišlo rychle a úplně v pořádku. Opět se po novém roce do obchodu podívám.

thodinky.cz

• Okamžitá reakce - jeden z nejrychlejších zásilkových obchodů, se kterými jsem se setkal
    • Velice příznivá cena

Jsem velmi spokojená!!

thodinky.cz

Naprostá spokojenost, vše proběhlo rychle a v pořádku

thodinky.cz

• vstrictnost rychle vyrizeni objednavky
    • zadne

ochota, spolehlivost, rychlost.

thodinky.cz

• Zboží stejné,jako na obrázku.
    • Nic.

• levné, rychlé...

Vše v pořádku

• Doprava zdarma.
    • Velice široký výběr hodinek za přijatelné ceny.
    • Rychlé vyřízení objednávky.

Zaujalo mě, že se v tomto obchodě dají zakoupit velice pěkné hodinky za velmi příznivé ceny. A jako bonus obchod zavedl službu dopravy zdarma, což vnímám jako veliké plus. Vše proběhlo v pořádku. Obchod doporučuji. ;-)

thodinky.cz

Objednávka byla doručena rychle, hodinky dobře zabalené a hlavně funkční.

thodinky.cz

S hodinkama jsem spokojená, jen malý nedostatek s řemínkem, který měl být tmavě hnědý (MOKKA), a byl světle hnědý. Jinak vše v pořádku

• cena, rychlost

doporučuji, jsem velmi spokojená