Celková spokojenost!

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení kterého si velice vážíme a jsme rádi za každého našeho spokojeného zákazníka. Budeme se těšit na další spolupráci.

• Rychlá doprava
    • Srovnatelné s hodinkami z Aliexpressu
    • Zabalené pouze do bublinkové folie a sáčku přelepeného izolepou
    • Při předání hodinky běžely

Vyjádření obchodního oddělení thodinky.cz
    Zákazník asi někdy nakupoval něco na Čínských webech, když udělal takové srovnání.
    Každý má vždy volbu nákupu, zákazník asi nechtěl čekat na dlouhou dodací lhůtu, proto koupil hodinky na našich stránkách s dopravou zdarma a dárkem.
    Cena produktu byla 500 kč.
    U hodinek je vždy uvedeno jaké funkce mají a zda je součástí dárková krabička , či ne.
    Veškerý popis je vždy u produktu a dodává ho náš evropský dodavatel.

• vše proběhlo naprosto bez problémů

• Přehledné internetové stránky, rychlá komunikace i dodání

thodinky.cz

• Hodinky šly přesně den,pak konec,to je závěr tohoto nákupu.

Reakce obchodu thodinky.cz

Dle vaší záporné recenze na náš obchod na heureka.cz máme dotaz proč jste nás nekontaktoval , buď emailem nebo telefonicky na tel 603871326.
    Vše se dá řešit jinou cestou, než hned napsat negativní recenzi.
    Nevíme jaký je problém, mohlo to být slabou, nebo úplně vybitou baterií, baterii osazuje výrobce, my odstraníme pojistku a pokud hodinky fungují nějaký čas , tak odesíláme zákazníkovi.
    Navíc přikládáme ještě jednu baterii jako dárek, pro případnou výměnu.
    I kdyby toto nepomohlo, stačilo nás kontaktovat a my bychom celou situaci kladně vyřešili k Vaší spokojenosti.
    Budeme Vás kontaktovat a celou situaci řešit.

Velmi rychle dodání

thodinky.cz

• Rychlost, cena, ochota.
    • Upravili mi délku řemínku u hodinek na přání.

rychlé dodání

• rychle vyřízená objednávka

Nakupovala jsem po prvé

thodinky.cz

Již několikrát jsem objednala z tohoto obchodu a vše prislo

thodinky.cz

• Tak rychle vrácené peníze na účet za vrácené zboží jsem ještě nezažila. Opravdu velká pochvala
    • Hodinky vypadají skvěle

thodinky.cz

• přehledné internetové stránky, rychlé vyřízení

velmi doporučuji, rychlé vyřízení objednávky, zboží dobře zabalené

Bez problému.

thodinky.cz

• Rychlá dodací lhůta a velice ochotný a příjemný personál.muzu opravdu vřele doporučit

• Žádná

thodinky.cz

Všechno fungovalo,jak mělo.Jsem spokojená,jen mi nedorazila se zbožím žádná faktura nebo doklad o zaplacení.Nevím,jak bych výrobek reklamovala,kdyby náhodou nefungoval.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení kterého si velice vážíme a jsme rádi za každého našeho spokojeného zákazníka. Doklad jsme Vám zaslali při odeslání objednávky emailem.

• Ochota, vstřícnost

• Rychlé