Hodinky jsou hezké, ale ale i po výměně baterie se třikrát za den zastaví.

Vážený zákazníku
    bylo dobré nám zavolat a my bychom Vám hodinky opravili , nebo zaslali nové.
    Thodinky.cz

Prodávají pouze padělky hodinek, které nakoupí v Číně a na stránkách je prezentují jako originály

Vyjádření obchodní oddělení thodinky.cz
    Paní je asi velký odborník na padělky hodinek.U popisu hodinek není žádná zmínka o originálu.
    Cena hodinek byla 480 kč. Náš dodavatel nám poskytuje veškeré doklady .
    U hodinek je vždy popis, co funguje a co je jako dekorace, tomu také odpovídá cena hodinek.
    Většina výrobců hodinek v těchto cenových relacích pochází z Čínského kontinentu jak všichni víme.
    Naši dodavatelé pocházejí z evropské unie.
    Paní si mohla na internetu koupit dle jejich slov originál,ale asi nedisponovala větší částkou za kterou by si hodinky koupila.

• Rychlá doprava
    • Srovnatelné s hodinkami z Aliexpressu
    • Zabalené pouze do bublinkové folie a sáčku přelepeného izolepou
    • Při předání hodinky běžely

Vyjádření obchodního oddělení thodinky.cz
    Zákazník asi někdy nakupoval něco na Čínských webech, když udělal takové srovnání.
    Každý má vždy volbu nákupu, zákazník asi nechtěl čekat na dlouhou dodací lhůtu, proto koupil hodinky na našich stránkách s dopravou zdarma a dárkem.
    Cena produktu byla 500 kč.
    U hodinek je vždy uvedeno jaké funkce mají a zda je součástí dárková krabička , či ne.
    Veškerý popis je vždy u produktu a dodává ho náš evropský dodavatel.

• Hodinky šly přesně den,pak konec,to je závěr tohoto nákupu.

Reakce obchodu thodinky.cz

Dle vaší záporné recenze na náš obchod na heureka.cz máme dotaz proč jste nás nekontaktoval , buď emailem nebo telefonicky na tel 603871326.
    Vše se dá řešit jinou cestou, než hned napsat negativní recenzi.
    Nevíme jaký je problém, mohlo to být slabou, nebo úplně vybitou baterií, baterii osazuje výrobce, my odstraníme pojistku a pokud hodinky fungují nějaký čas , tak odesíláme zákazníkovi.
    Navíc přikládáme ještě jednu baterii jako dárek, pro případnou výměnu.
    I kdyby toto nepomohlo, stačilo nás kontaktovat a my bychom celou situaci kladně vyřešili k Vaší spokojenosti.
    Budeme Vás kontaktovat a celou situaci řešit.
    Tým
    thodinky.cz

• nízká kvalita

Už když mi hodinky přišly, v igelitovém sáčku, vybavily se mi hodinky z Alliexpresu, které jsem jednou koupila "na zkoušku" za pár dolarů, teď jsem zaplatila asi trojnásobek a kvalita je na stejně nízké úrovni.
    Je mi to líto. Bylo to myšleno jako dárek...

Vážený zákazníku,
    váš nákup hodinek se uskutečnil před 5-ti měsíci, v té době jste měla možnost vrátit hodinky v zákonné lhůtě, pokud se vám nelíbily, což jste tak neučinila.Po dobu pěti měsíců hodinky úžíváte, bez jakéhokoliv kontaktování naší podpory, že vám hodinky z nějakého důvodu nevyhovují, vše se dalo řešit ihned po obdržení zboží.
    U každého produktu je popis výrobku kde je napsáno jestli produkt obsahuje dárkovou krabičku.
    Dle našeho dodavatele je kvalita výrobku úměrná ceně .Dodané hodinky odpovídají uvedeným parametrům v popisu včetně fotografií, které reálně pořizuje náš e-shop.
    Každý zákazník má možnost výběru zakoupení značkových hodinek za vyšší ceny v jiných obchodech.
    Je nám líto , že nejste s produktem spokojena, ale měla jste možnost vrátit výrobek dle obchodních podmínek a my bychom Vám vrátili vaše peníze ihned zpět. Je nám s podivem proč řešíte až po 5-ti měsících užívání hodinek svou nespokojenost v podobě recenze. Činíte tak s úmyslem poškodit náš e-schop.
    S pozdravem tým thodinky.cz

• jediná výhoda byla, že objednávka přišla opravdu včas, tak, jak jsme se s paní majitelkou obchodu domluvily. ALE v balíčku nebyl ani paragon, ani faktura, chyběl Záruční list. Co nechynělo byl papírek s upozorněním, že je třeba se věnovat emailu z Heuréky. Zboží bylo jako nevyhovující odesláno zpět a dobropis byl vystvaen pouze na částku za zboží, chyběl částka za poštovné.

Vážený zákazníku,
    dle našich obchodních podmínek jste daňový doklad – fakturu obdržela ihned po odeslání zboží v elektronické podobě na Vámi uvedenou adresu. Při uzavírání objednávky jste tyto obchodní podmínky odsouhlasila a tudíž není pravda, že jste od našeho eshopu neobdržela doklad. Na faktuře je napsáno, že tento daňový doklad si máte pečlivě uschovat, protože slouží zároveň jako záruční list k zakoupenému zboží. Opět tedy není pravda, že jste neobdržela záruční list.
    Zboží, které jste si objednala a nevyhovovalo Vám jste nám v zákonné lhůtě vrátila a náš e-shop Vám také ihned zaslal částku na Váš účet. Vzhledem k tomu, že jste si zboží nechala zaslat dobírkou byla vrácená částka o tuto dodatečnou službu ponížena. Dle obchodních podmínek se jedná o službu dodatečnou, takže se do ceny dopravy nepočítá, zákazník totiž nebyl nucen tuto službu využívat, přál si ji extra. Měla jste také možnost zaplatit předem na účet.
    Tým
    thodinky.cz