vše rychle vyřízeno

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení kterého si velice vážíme a jsme rádi za každého našeho spokojeného zákazníka. Budeme se těšit na další spolupráci.

• Rychlé dodání,velký výběr

thodinky.cz

• objednávka byla vyřízena v krátkém termínu a zboží přišlo brzy.

jen rada - nechte pojistku chodu ať si ji odstraní kupující sám.

• Spolehlivé a Rychlé dodání

thodinky.cz

• rychlé a bezproblémové jednání s e-shopem

• Příjemné jednání , rychlé doručení . Doporučuji

Žádná není

thodinky.cz

Vše v pořádku,děkuji a doporučuji.

• Hodinky za přijatelnou cenou
    • Doprava zdarma
    • Bylo by dobry vyfotit hodinky na ruce..usnadnilo by to výběr.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení kterého si velice vážíme a jsme rádi za každého našeho spokojeného zákazníka. Vaše podněty zvážíme. Budeme se těšit na další spolupráci.

• nízká kvalita

Už když mi hodinky přišly, v igelitovém sáčku, vybavily se mi hodinky z Alliexpresu, které jsem jednou koupila "na zkoušku" za pár dolarů, teď jsem zaplatila asi trojnásobek a kvalita je na stejně nízké úrovni.
    Je mi to líto. Bylo to myšleno jako dárek...

Vážený zákazníku,
    váš nákup hodinek se uskutečnil před 5-ti měsíci, v té době jste měla možnost vrátit hodinky v zákonné lhůtě, pokud se vám nelíbily, což jste tak neučinila.Po dobu pěti měsíců hodinky úžíváte, bez jakéhokoliv kontaktování naší podpory, že vám hodinky z nějakého důvodu nevyhovují, vše se dalo řešit ihned po obdržení zboží.
    U každého produktu je popis výrobku kde je napsáno jestli produkt obsahuje dárkovou krabičku.
    Dle našeho dodavatele je kvalita výrobku úměrná ceně .Dodané hodinky odpovídají uvedeným parametrům v popisu včetně fotografií, které reálně pořizuje náš e-shop.
    Každý zákazník má možnost výběru zakoupení značkových hodinek za vyšší ceny v jiných obchodech.
    Je nám líto , že nejste s produktem spokojena, ale měla jste možnost vrátit výrobek dle obchodních podmínek a my bychom Vám vrátili vaše peníze ihned zpět. Je nám s podivem proč řešíte až po 5-ti měsících užívání hodinek svou nespokojenost v podobě recenze. Činíte tak s úmyslem poškodit náš e-schop.
    S pozdravem tým thodinky.cz

• Velký výběr
    • Musela jsem si hodinky nechat zkrátit.

Vážený zákazníku,
    Co se týká zkrácení hodinkového pásku, vždy uvádíme v popisu délku řemínku z 80% si musí zákazník přizpůsobit délku dle tloušťky zápěstí, málokdy se stane že hodinky od výroby sednou bez úprav.
    thodinky.cz

• Vše proběhlo v naprostém pořadku a rychle..

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení kterého si velice vážíme a jsme rádi za každého našeho spokojeného zákazníka. V popisu u každých hodinek uvádíme zda-li je krabička součástí balení a u tohoto typu bylo uvedeno, že hodinky dodáváme bez krabičky. Tak jsme Vám je zaslali přesně jak je uvedeno v popisu. Děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci.
    thodinky.cz

Objednávka byla potvrzena chvíli po objednání, informace o vyskladnění došla druhý den a zboží další. Bez chyby

• Hodně druhů zboží

thodinky.cz

Ano, v tomto obchodě se dají koupit skvělé věci za přijatelnou cenu.

thodinky.cz

• jediná výhoda byla, že objednávka přišla opravdu včas, tak, jak jsme se s paní majitelkou obchodu domluvily. ALE v balíčku nebyl ani paragon, ani faktura, chyběl Záruční list. Co nechynělo byl papírek s upozorněním, že je třeba se věnovat emailu z Heuréky. Zboží bylo jako nevyhovující odesláno zpět a dobropis byl vystvaen pouze na částku za zboží, chyběl částka za poštovné.

Vážený zákazníku,
    dle našich obchodních podmínek jste daňový doklad – fakturu obdržela ihned po odeslání zboží v elektronické podobě na Vámi uvedenou adresu. Při uzavírání objednávky jste tyto obchodní podmínky odsouhlasila a tudíž není pravda, že jste od našeho eshopu neobdržela doklad. Na faktuře je napsáno, že tento daňový doklad si máte pečlivě uschovat, protože slouží zároveň jako záruční list k zakoupenému zboží. Opět tedy není pravda, že jste neobdržela záruční list.
    Zboží, které jste si objednala a nevyhovovalo Vám jste nám v zákonné lhůtě vrátila a náš e-shop Vám také ihned zaslal částku na Váš účet. Vzhledem k tomu, že jste si zboží nechala zaslat dobírkou byla vrácená částka o tuto dodatečnou službu ponížena. Dle obchodních podmínek se jedná o službu dodatečnou, takže se do ceny dopravy nepočítá, zákazník totiž nebyl nucen tuto službu využívat, přál si ji extra. Měla jste také možnost zaplatit předem na účet.

• Balení zboží

Dobrý den, na to, že to byly hodinky cca za 600,-kč bych čekala, že budou zabaleny aspoň v pevné krabičce. Byly pouze omotány špinavou bublinkovou fólií. To pro obchodníka není příliš dobrá vizitka. Myslím, že i na toto by se mělo hledět. Štěstí, že nepřišly rozbité. Jinak ale spokojenost.

• super rychlost

thodinky.cz

velmi pěkné zboží, hodinky vypadaly ve skutečnosti mnohem lépe než na obrázku, ceny jsou dobré ...nemám co vytknout a mohu jen doporučit všem ostatním

• Rychle doručení
    • Velmi rozumné ceny