Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše kladné hodnocení kterého si velice vážíme a jsme rádi za každého našeho spokojeného zákazníka. Budeme se těšit na další spolupráci.
    thodinky.cz

Rychlé doručení, zboží přišlo v pořádku.

thodinky.cz

Přehledné stránky, dobrá komunikace.

thodinky.cz

Příjemný obchod, rychle vyřízený. Vřele doporučuji. S hodinkami jsem moc spokojená.

thodinky.cz

Rychlý a spolehlivý obchod.Doporučuji všem.

thodinky.cz

Velký výběr. Objednáno a za hodinu odesláno. Hodinky jsou hezčí, než na obrázku, pěkně zabaleno. Spokojenost.

Nemám výhrady.

thodinky.cz

• rychlé vyřízení i dodání
    • hodinky jsou moc hezké
    • žádná

na jak byly hodinky zabalené je zázrak, že přišly v pořádku

thodinky.cz

• rychlá komunikace, dobré ceny, rychlé dodání

nakupovat zde:)

Spokojenost

thodinky.cz

Rychlé a velmi příjemné jednání.

• Rychlost, velký výběr

thodinky.cz

Přehledné a nemalý výběr.
    Velmi rychle mi bylo předáno zboží, popravdě hned druhý den :)
    Spokojenost

thodinky.cz

• přehledné web. stránky, velký výběr hodinek, super ceny

Nakupovala jsem poprvé. Obchod doporučuji.

• samé klady

thodinky.cz

Doporučuji. Vše proběhlo rychle a v nejlepším pořádku.

• Vstřícnost, rychlost