• Rychlé doručení, velký výběr

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme Vám za nákup a hodnocení. Jsme moc rádi, že byla objednávka rychle vyřízena a Vy jste s nákupem spokojen.
    Vendy ze Swimaholic

Velký výběr nejen plavek, ale i dalších pomůcek, rychlá odezva, přijatelná cena

Nevýhody nejsou

Dostupnost, rychlost

Dobrý den, Mirko,
    děkujeme Vám za nákup a hodnocení. Jsme moc rádi, že byla objednávka rychle vyřízena a Vy jste s nákupem spokojena.

• rychlost doručení
    • komunikace

Dobrý den, Filipe,
    mockrát Vám děkujeme za nákup i hodnocení. Jsme moc rádi, že byla objednávka rychle vyřízena a Vy jste s nákupem spokojen.

• Kvalita

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme Vám za recenzi a nákup! Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupil :)
    Vendy ze Swimaholic

neuvěřitelná rychlost vyřízení a dodání

Dobrý den, Pavlo,
    děkujeme Vám za recenzi a nákup. Jsme moc rádi, že Vám objednávka rychle připlavala :-)
    Vendy ze Swimaholic

Slečna na prodejně naprosto super!

Dobrý den, Veru,
    děkujeme Vám za recenzi a nákup. Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupila. Pochvalu kolegyni vyřídíme :)
    Vendy ze Swimaholic

Rychlá doprava, profesionální balení, nepoškozené, kvalitní a spolehlivé!

Dobrý den, Filipe,
    děkujeme Vám za recenzi a nákup! Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupil a jste spokojen s rychlým dodáním :)

nákup bez závad

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme Vám za recenzi a nákup! Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupil/a :)

• Vše bylo OK.
    • Plavky odpovídají velikosti, pěkně sedí
    • Vysoká cena

Dobrý den, Boženo,
    děkujeme Vám za recenzi a nákup. Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupila :)

Naprostá spokojenost

Vendy ze Swimaholic

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• dobrý přehled zboží vynikající popis

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme Vám za recenzi a nákup. Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupil :)
    Vendy ze Swimaholic

Zboží jsem si osobně vyzvedla na prodejně, jako plaveckou speciálku určitě všem doporučuji.

Dobrý den, Pavlíno,

Rychlost

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme Vám za recenzi a nákup! Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupil/a a zboží Vám bylo rychle a bezproblémově doručeno :)
    Vendy ze Swimaholic

• Je na bazéně v Porubě , když tedy chodíte plavat.

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme Vám za recenzi a nákup. Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupil :)

Rychlá reakce.

Vendy ze Swimaholic

V pohode, jediný problém že môj telefonický kontakt mal české predčíslie 0420 a mal mať 0421. Po dohode s operátorom opravené.

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme Vám za recenzi a nákup. Jelikož jste nakoupila přes český eshop, kde je předvolba automaticky nastavena na +420, došlo k tomuto problému. Pro Slovenské zákazníky je ideální nakupovat na našem druhém eshopu Swimaholic.sk Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupil :)
    Vendy ze Swimaholic

• objednávala jsem online dárkovou poukázku, objednala a zaplatila online jsem ji v 27. 2. v 11h. Poukázka mi ale do mailu přišla druhý den dopoledne, tedy po oslavě na kterou jsem ji jako dárek kupovala. Nenapadlo mne, že když je to online, tak to bude trvat 24h. Takže pokud to chcete jako okamžitý dárek, tak to není vhodné. navíc jsem tam celé pondělí volala a telefon nikdo nezvedal.

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme za recenzi a nákup. Velmi nás tato situace mrzí, jelikož jsme si vědomi, že se stala chyba na naší straně. Poukázky se snažíme vyřizovat co nejdříve, ovšem jelikož je nezpracovává systém, ale živý kolega, nevšimli jsme si jí včas a byla vyřízena následující den ráno. Kolegyně Vám volala zpět, ovšem to už byl Váš telefon bohužel nedostupný. Na email Vám zasíláme malou omluvu :)

• Velmi rychlá transakce
    • Komunikace obchodu