• Široký sortiment

• Výborná komunikace, rychlost dodání, kvalitní výrobky

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme za hodnocení i Váš nákup. Jsme moc rádi, že jste spokojeni s objednávkou a komunikací našeho e-shopu :)
    Vendy ze Swimaholic

nejlepsi obchod pro aktivni plavce vzheledem k jejich odbonosti a zapalení pro pplavání super

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme za hodnocení i Váš nákup. Jsme moc rádi, že jste spokojeni s objednávkou :-)
    Vendy ze Swimaholic

• Nabídka výrobku, který jinde nekoupíte
    • Kamenná prodejna v Praze

První objednávka, vše bez problémů, doporučuji!

Dobrý den, Petře,
    děkujeme Vám za recenzi a nákup. Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupil :)
    Vendy ze Swimaholic

Poprvé jsem kupoval elitní značku plavek a byl jsem překvapen jednoduchostí a kvalitou které tyto plavky přináší. Prádlo nebylo ve velikosti kterou by jsem potřeboval (5xs), ale pouze ve velikosti (3xs) což mně nevadí, protože ještě nějaké kila naberu a plavky postupem času řádně zaplním, ale pro lidi, co mají maximální rozměry jako já dnes tak mají smůlu pokud by chtěli tento konkrétní model.

• rychlost,jednání

Dobrý den, Vladimíre,
    děkujeme Vám za recenzi a nákup. Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupil.
    Vendy ze Swimaholic

Ochotna paní v e-shopu na telefonu i v kamenném obchodě v Plzni ( vytecna paní prodávacka)

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme Vám za recenzi a nákup. Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupili. Pochvalu kolegyni vyřídíme :)
    Vendy ze Swimaholic

• Rychlé vyřízení objednávky, výborná komunikace

Doporučuji, nakupuji opakovaně

Dobrý den, Lucie,
    velmi si ceníme Vaší kladné recenze a rádi slyšíme, že jste spokojena s naším eshopem a nakupujete u nás pravidelně.
    Vendy ze Swimaholic :)

• sortiment
    • komunikace
    • nevím o žádné

Dobrý den, Jiří,
    velmi si ceníme Vaší kladné recenze a rádi slyšíme, že jste spokojen s rychlostí a komunikací ohledně vyřízení Vaší objednávky.
    Vendy ze Swimaholic

Vše od objednávky až po vyzvednutí na výdejním místě proběhlo v pořádku. Jsem spokojená i s prodejnou v Praze na SK Slavia Plavecký stadion.

Dobrý den, paní Nováková,
    děkujeme Vám za nákup a hodnocení. Jsme moc rádi, že byla objednávka rychle vyřízena a Vy jste s nákupem spokojena.

• Velký výběr plaveckých potřeb
    • Doručení tak jak je uvedeno

Dobrý den Pavle,
    děkujeme Vám za recenzi a nákup. Jsme rádi, že k Vám balíček rychle doplaval a vy jste s nákupem spokojen :)

• Skvělá komunikace a ochota

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme za hodnocení i Váš nákup. Jsme moc rádi, že jste spokojeni s objednávkou a naší zákaznickou podporou :-)
    Vendy ze Swimaholic

Nezvykle odborný a ochotný prodavač.

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme za hodnocení i Váš nákup. Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupili. Kolegovi pochvalu vyřídíme :).

• Super

Dobrý den, Verunko,
    děkujeme za hodnocení i Váš nákup. Jsme moc rádi, že jste spokojena s objednávkou :-)

• rychlé a bezproblémové

Reakce obchodu Swimaholic.cz

moc děkujeme za nákup i hodnocení. Jsme moc rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a balíček rychle doplaval.
    Terka ze Swimaholic

Poradí, nabídnou i jinou možnou variantu s vysvětlením. Není problém stornovat, když objednáte 2 ks na zkoušku a berete jen jeden.

Reakce obchodu Swimaholic.cz

moc děkujeme za nákup i hodnocení. Jsme rádi, že jste u nás spokojeně nakoupili.
    Terka ze Swimaholic

• zakázka vyřízena prakticky obratem
    • 100 % kvalita zboží

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme za hodnocení i Váš nákup. Jsme moc rádi, že zboží k vám rychle dorazilo a že jste spokojeni s objednávkou :-)

• Rychlé doručení, velký výběr

Reakce obchodu Swimaholic.cz

děkujeme Vám za nákup a hodnocení. Jsme moc rádi, že byla objednávka rychle vyřízena a Vy jste s nákupem spokojen.
    Vendy ze Swimaholic

Velký výběr nejen plavek, ale i dalších pomůcek, rychlá odezva, přijatelná cena

Nevýhody nejsou

Dostupnost, rychlost