• vstřícnost, ochota, profesionalita

Moc nás to těší!

• Rychlost ráno daný iphon, odpoledne hotový
    • Nemám co vyčíst
    • Velice ochotní

V tomto obchodě jsem byla velice spokojená, výměna prasklého displeje iphonu. Rychlost blesku ráno zaneseno, odpoledne hotovo dekuji

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Hezké a kvalitní zboží
    • Ochotný personál

Vše proběhlo v pořádku. Jsem velmi spokojená :)

Děkujeme za hodnocení :)

• Rychle a seriózní jednáni

Super obchod s dobrými cenami a profesionální obsluhou.Velký výběr nejen telefonu ale i náhradních dílu.

• Výhodná cena
    • Hezký přístup
    • Vždy mi bylo vyhověno

Už to byl můj 3 nákup a vždy jsem byla spokojená :)
    Vřele doporučuji!

Široký výběr starších modelu Sony a Nokia kde nejsou jinde k sehnání

• Kvalita dílu
    • Velmi ochotný prodejce
    • Žádny

• Rychla doprava

Doporucuji. Nakup probehl bez problemu. Rychlost, telefonicka domluva.

• Koupil jsem si Samsung Galaxy S8. Byl jsem zrovna ve sprše když mě přinesla moje žena zvonící mobil zhruba po minutě hovorů telefon se začal zahřívat zhasnout displej zcela přestal fungovat. svět iPhonu mě odmítnu reklamaci ačkoliv výrobce uvádí:. Díky normě ip68 můžete Samsung Galaxy S8 nejen používat za deštivého počasí nýbrž se i potápět a to do hloubky 1,5m až na 30 minut... Kdo by si mohl myslet že takový telefon se nemůže vzít do sprchy!!! Nedá se to jinak nazvat než podvod!!!

Neuznali mojí reklamaci v době záruce, překrucují skutečnost jak se to opravdu stalo jenom aby nemuseli plnit závazek. Za tento podvod si u nich už nikdy nic nekoupím!!!!

Děkujeme za hodnocení :-)

Kolegové s reklamačního odděleni nam předali informaci kde jste uváděl v reklamačním protokolu, že se jedna o telefon, kterým jste ve sprše telefonoval. Bohužel, vada je způsobená vniknutím neznáme kapaliny do telefonu při které došlo k oxidaci a následnému poškození telefonů.
    Telefony Samsung S8 jsou voděodolné, ale do určitých podmínek zde je podrobný popis přímo na stránkach samsungu https://www.samsung.com/cz/
    Va Vašem případě bylo poškozené těsněni, kterým se dostala kapalina a vyzkratovala telefon. Jak výrobce uvádí telefon se NEDOPORUČUJE používat ve sprše. Je tam možný větší tlak vody, který muže poškodit těsněni, chlorovaná voda, slaná voda, tepla voda, mýdlo a podobně ... vice info o voděodolností na https://www.samsung.com/cz/

Svůj závazek plníme na 100%, bohužel ve vašem případě se jednalo o zavinění na Vaší straně. Vznikla situace nás mrzí.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den :-)

• Boxy zásilkovny

• Velmi příjemný přístup.

• Rychlá komunikace
    • Ochotný personál
    • Umí poradit
    • Kvalitní zboží

Vždy naprostá spokojenost! Milá a rychlá komunikace i dodání, ochotný personál, který umí poradit. Doporučuji!

Děkujeme za hodnocení :-)
    Jsme rádi, že jste s námi byla spokojená :-)

Maximální spokojenost! Bezproblémová komunikace, vstřícné a rychle jednání, vždy poradi se vším :)

• Profesionální přístupu
    • Rychlá komunikace
    • 100% spokojenost
    • Přijatelné ceny

S obchodem svět iPhonu, jsem byl vždy naprosto spokojený.
    Zakoupil jsem zde už několik produktů, ne jen značky iPhone a nemůžu si stěžovat.

Skvělé a milé jednání, rychlé dodání zboží a přijatelné ceny.

Mohu jen doporučit!

Děkujeme za hodnocení :-)
    Jsme rádi, že se k nám vracíte :-)

• Rychle dodání
    • Skvělá komunikace
    • Kvalitní výrobky

• Tento obchod sem si vybrala už z toho důvodu, že široko daleko takový není. Pokaždé co potřebují poradit ne-li něco koupit.... Jemi vše vysvětleno a ukázáno. Jejich přístup hodnotím velmi dobře, daleko líp než ty velké prodejny kde se to střídá každý den a nemají čas. S lepším přístupem sem se ještě nikde jinde nesetkala.

Děkujeme za hodnocení :-)
    Ne nadarmo si říkáme náš zákazník náš Pán :-)

• Komunikace se zákazníkem
    • Rychlost doručení

Děkujeme za hodnocení :-)

• Celkem rychle komunikují po emailu
    • Naprosto neseriózní obchod s krámy od vietmamců

Tak jsem si 27.5. objednala “nový” Sony Xperia XZ1 compact za 10tis Kč, neb prodejce tvrdil, že se jedná o dříve používaný telefon, ale v autorizovaném servisu uvedený do původního stavu. OK. Bohužel 21.6.! přišel telefon, který nejen že nefungoval v plném rozsahu (například nefunkční foťák, NFC), ale konstrukce byla dokonce na rozích oťukaná.
    Hned další den po vyzvednutí tedy posílám telefon zpět a čekám další měsíc na reklamaci, přestože chci odstoupit od kupní smlouvy. 27.7. mi poslali mail, že je telefon na cestě zpátky ke mně. Ještě ho nemám, nemůžu tedy říct v jakém je stavu.
    Nicméně od smlouvy prý nebylo možné odstoupit z důvodu používání a škrábanců na telefonu? To bych sotva stihla za jeden den po rozbalení, vyzkoušení a poslání zpátky. Druhy důvod je, že nakupuji na IČO. Ovšem občanský zákoník říká, že v případě zaslání zboží s vážnou vadou, má i podnikatel nárok na odstoupení a vracení peněz, pokud si tento způsob vybere.
    No, takže po 2 měsících od objednavky nemám ani telefon, ani peníze a evidentně nekončíme, ale budeme řešit soudně.
    Proto NEDOPORUČUJI

Děkujeme za hodnocení :-)

Telefon, který jste u nás zakoupila byl repasovaný (žádný ,,vietnamsky krám,, jak uvádíte) s dodací lhůtou 25 dnů. O všem jste byla informovaná. Telefony, které zasíláme (NOVÉ nebo ve vašem případě REPASOVANÉ) jsou ve stavu NOVÉHO TELEFONU, ZABALENÉHO V ORIGINÁLNÍ KRABIČCE, proto nemůžou mít známky užívání. Bohužel je-li telefon používán byť jen 1 nebo 2 dny bez ochranných prvků jako jsou temp. sklo a pouzdro může nést známky použití jako jsou vlásečnicové stopy což bylo ve vašem případě. Telefon jste si zakoupila na IČO a proto se koupě neřídí podle občanského zákoníku ale OBCHODNÍHO, který také najdete u nás na stránkach. Od kupní smlouvy tedy nejde odstoupit, ale máte telefon možnost vyměnit do 30 dnů od koupě (toto je u nás jako BONUS). Bohužel ve VAŠEM případě telefon nebylo možné vyměnit jelikož nesl známky užívání. Proto jsme postupovali dle obchodního zákoníku a zaslali Vám vyreklamovaný/opravený telefon zpět ještě ve 30-ti denní lhůtě. Nejsme si vědomí žádného pochybení z naší strany.

Děkujeme za pochopení.

Vše bez problémů ,včas a vpořádku doručeno