• Příjemné jednání

• Široký výběr produktů

Doporučuji, žádný problém

Tablet ipad za par korun. Pro deti super vec. Doprucuji

• Kvalitní výrobky
    • Dostupnost zboží které nikde moc není.

Zakoupila jsem zde watch hodinky použité , dorazily jako nové, minimální známky požití . Doporučuji

Moc nás to těší!

Objednal jsem si nový iPhone 4 jako sběratelský předmět, a přišel mi místo něj iPhone 4s, se zprávou že mi dali zdarma dražší model.. Přitom jsem platil 2199, a u nich je sice 4s za 2799, ale v jiných eshopech ho mají za 1590-1699. Po telefonu mi řekli že se omlouvají, že to nebylo myšleno špatně, a že můžu zboží vyměnit. Už se mi nechtělo ho balit a posílat zpět, tak jsem ho ze zajímavosti začal používat. Vypadá jako úplně nový, ale po připojení k softwaru 3utools mi to napsalo že to byl původně bílý iPhone (teď je černý), a že baterie už prošla 650ti cykly. Později jsem byl v servisu kvůli výměně baterie, a tam mi potvrdili že se jedná o repasovaný telefon. To mě zklamalo... Ale stejně mám z telefonu radost.

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za hodnocení :-)

Telefon, který jste u nás zakoupil byl repasovaný - jako nový iPhone 4 nebo 4S už se řadu let nevyrábí proto je nabídnuta tahle varianta . Kdyby jste chtěl úplně nový tak to už jsou sběratelské kousky, které se pohybuji v řadě deseti tisíc korun. Telefony stale máme v nabídce z důvodu, že zákazníci mají v oblibě malé telefony a hlavně raritu (NOVÉ nebo ve vašem případě REPASOVANÉ) jsou ve stavu NOVÉHO TELEFONU, ZABALENÉHO V ORIGINÁLNÍ KRABIČCE se zárukou 2 roky. Jsme radí že výrobek Vám stale děla radost :)

Děkujeme za pochopení.

• Přišla mi nefunkční baterie

Reakce obchodu Svět iPhonu

velice Nás mrzí Vaše situace, ale v takových případech, na baterii kterou zakoupíte, máte záruku. Popřípadě pokud se vada projevila měli jste postupovat podle reklamačního řádu na našich stránka www.svetiphonu.cz nebo zanést na prodejnu.
    Bohužel elektronická zařízení jsou pouze technika a může se někdy vyskytnout vada, z tohoto důvodu je na dané zařízení poskytována záruka.
    V případě dotazu nás kontaktujte :)

• Široký výběr
    • Splní i nadstandardní požadavky

Líbí se mi ze vyřadili můj nadstandardní požadavek barva a pamet zařízení který není možné nikde jinde objednat

Moc nás to těší!

Rychlost dodání a komunikace.

Moc nás to těší!

Zakoupil jsem zde 2x iPhone použity a už ho mám cca přes 2 roky. Vše funguje na telefonech bez problému. Doporučuji

• Skvele prodejci

Doporučuji, poradili mi skvěle s výběrem mobilního telefonu. Vše naprosto v pořádku . Hodní a vstřícni prodejci

• Vstricnost

Zakoupil sem zde PlayStation 4 a vse v poradku, super darek pod stromek. Dekuji

Moc nás to těší!

• displej po 2mesicich od jeho koupě přestal fungovat na polovině části, po dalších 3mesicich reaguje špatne i tracitko, NEDOPORUCUJU TENHLE OBCHOD!!

Reakce obchodu Svět iPhonu

velice Nás mrzí Vaše situace, ale v takových případech, na telefon který zakoupíte, máte záruku. Popřípadě pokud se vada projevila měli jste postupovat podle reklamačního řádu na našich stránka www.svetiphonu.cz nebo zanést přístroj na prodejnu.
    V případě dotazu nás kontaktujte :)

Svět iPhonu

• skvělý příjemný vstřícný přístup
    • rychlost vyřízení objednávky

Moc nás to těší!

• nekvalitní servis a vyřízení reklamací

Z původního nadšení bohužel sešlo a aktuálně převládá velká nespokojenost. V dubnu jsme si objednali iPhone SE a jelikož se dodání protáhlo, obchod nám poslal zařízení s větší pamětí, než jsme objednali, doposud bylo tedy vše v pořádku a CHVÁLIL BYCH.

Bohužel po pár týdnech používání bylo neúnosné jak zařízení nedokázalo chytat signál i v místech, kde jiné mobily měli plnou dostupnost. Poslali jsme tedy na reklamaci, která byla v 30 dnech (ne dříve) vyřízena s tím, že je vše opraveno.

Bohužel jsme zjistili, že nejen původní problém se signálem nebyl vůbec vyřešen a přetrvává, ale navíc byl telefon vrácen s poškozeným mikrofonem, který přenos hovoru zcela rušil a zkreslovat. Telefon se tedy vrátil v ještě horším stavu než při zaslání na reklamaci.

Aktuálně jsme tedy telefon opět poslali na reklamaci s tím, že spíše než další "spackanou opravu", uvítáme vrácení peněz. Nicméně jsme čekali.
    Nyní jsme ani po 30 dnech nedostali opravené zařízení zpět a jelikož došlo datumově a prokazatelně k nedodržení zákonné lhůty pro vyřízení reklamace, požadujeme peníze zpět. V tomto ohledu nám, ale prodejce aktuálně nechce vyjít vstříc.

Nemohu tedy jinak, než zásadně nedoporučit tohoto prodejce na základě osobní zkušenosti. Pokud dojde k nápravě, určitě nemám problém hodnocení změnit.

Aktuálně platí, že NEDOPORUČUJI!

Ondřej Musil

Pane Musil.

Děkujeme Vám za hodnocení. Ve Vašem případě se jednalo o to, že daný mobil nebyl skladem, takže Vám byla nabídnuta možnost, že za stejné peníze Vám nabídneme telefon s větší paměti a doručovací doba bude do 14 dnů, jednalo se o vstřícný krok s naší strany, s kterým jste souhlasili :) . V případě, že na přístroji se projeví závada, tak máte 2 letou záruku, která je právě poskytnuta na skryté výrobní vady, což platí u každého předmětu, který zakoupíte. 1. Reklamaci jsme Vám v pořádku vyřešili, pokud máte slabší signál, může to být způsobeno operátorem, některé telefony mají jinak nastavené frekvence, atd. V tomto případě bychom doporučili obrátit se na operátora. Při testování na několika různých operátorech se nám vada neprojevila. Následně Vaše 2. reklamace taktéž byla vyřešena v rámci našich OP, kde je vše v pořádku. Telefon, když zasíláte na reklamaci, prodejce ho musí přijmout nejpozději do 3 pracovních dnů, následně Vás informuje emailem o přijetí. Ze zákona reklamace se musí vyřešit nejpozději do 30 dnů, nedomluví-li se dané strany jinak. V některých případech jako je ta Vaše to bohužel nejde urychlit vyřízení reklamace v kratší době než je stanovených 30 dnů. Následně o vyřízení reklamace jste taktéž informován elektronicky (email), že reklamace je vyřízená a telefon se zasílá zpět. Zde dodací lhůta se může prodloužit o déle než 30 dnů , protože když si nevyberete osobní odběr na prodejně, tak dodací lhůtu již nezáleží od nás, ale od rychlosti doručení dopravce, hlavně před Vánoci tuto skutečnost neovlivníme. Možnost odstoupení od smlouvy je možná pokud jsou splněny dané podmínky. Jedná se o 3 stejné závady nebo 4 různé závady, kde reklamace byly uznány . Zde nevidíme důvod proč nás kvůli tomu negativně hodnotíte, když z naší strany nedošlo k žádnému pochybení a postupovali jsme podle OP a podle zákonů. Děkujeme za pochopení.

• Super rychle

Moc nás to těší!

super letáček v baličku :)

Moc nás to těší!

• rychlé doručení, široký sortiment

Moc nás to těší!

• milá a profesionální obsluha