• Zboží jako nove
    • Komunikace obchodu
    • Prijatelne ceny za pouzite zbozi
    • Rychlost vyrizeni objednavky
    • Nebojim se eshop doporucit znamym
    • Za me nic

Rychlé vyřízení objednávky, naprostá spokojenost se stavem zboží, opravdu jako nové, hezky a řádně zabalené, kéž by takhle fungoval mall např.

Děkuji a vždy se rád vrátím!!

• rychlost, komunikace, cena
    • pod pojmem ,,Jedná se o výstavní kus, který byl na prodejně, nemusí obsahovat originální krabičku." si nepředstavuju to, že bude telefon oprýskaný ze všech stran, bude mít odřené okolí čoček a bude špinavý.

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za hodnoceni, Výstavní kousky se snažíme aby byly opravdu v zachovalém stavu jak uvádíte nemusí obsahovat original krabičku. Podle informaci od kolegu tak telefon před odesláním byl vyčištěn a byl opravdu v zachovalém stavu což nejsme si vědomi že bychom Vám zaslali použitý telefon. Případně jeli Vám produkt nevyhovuje je možnost telefon Vám vyměnit za jiný v 30 denní lhůtě.

Děkujeme za pochopeni a přejeme krásný den

• RYCHLOST
    • KVALITA
    • VSTŘÍCNOST

BYLO BY SUPER VŠECHNY ZAŘÍZENÍ FOTIT A UKAZOVAT REÁLNÝ STAV

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za hodnoceni :) bohužel v nějakých případech není možné kvůli kapacitě času pořizovat na každý produkt fotky proto je vždy ilustrační fotka. Na žádost zákazníka je možné udělat fotku a zaslat :)

Děkujeme a přejeme krásný den

• Rychlé doručení
    • Zařízení v dobrém stavu
    • k iPadu mi přišel lighting kabel místo 30 pinového kabelu

Spokojenost

vše proběhlo korektně, rychle a v pořádku

• Komunikace rychlá

Vracel jsem zboží, peníze vrátili. Komunikovali rychle a slušně. Doporučuji.

Slušný obchůdek. Nakupoval jsem 2 krát a spokojenost. Dokáží poradit, jsou ochotní.

• Super jednání

Vynikající komunikace, vstřícný přístup

Standardní postup

velmi dobrá

• Velmi široká nabídka již neprodávajících se telefonů
    • Komunikace s obchodem
    • Pochybná kvalita telefonů
    • Čína

Objednával jsem zde Sony Xperia Z5 , nicméně telefon je v ruce jako plastová hračka, je o skoro 20 gramů lehčí než udává výrobce a recenze, zadní kryt má vůli a lepidlo již nedrží, telefon přišel totálně vybitý a v zatavené krabičce vytisknuté v Číně včetně čísnkého příslušenství (nabíječka, kabel i sluchátka) ty raději nebudu ani zkoušet. Nicméně telefon funguje což mě překvapuje. Ale stojí za cenu, za jakou jej eshop prodává? Prý je na telefony 2 roky záruka, tak uvidím časem, jak dlouho tento telefon vydrží.
    A přitom při komunikaci eshop tvrdil, že se jedná o telefony opravené v autorizovaném servisu. Jestli autorizovaný servis zatavuje své produkty do čínských krabiček s čínským příslušenstvím, tak kdoví co to je za servis. Spíše mi přijde, že se jedná o hromadné objednávky z Aliexpressu. Ale jak píšu, čas ukáže.

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za hodnoceni, bohužel jako nový Sony Z5 už se nevyrábí a to jsme Vas informovali jedna se o nový repasovaný kus který je plně funkční se zárukou 2 roky. Telefony opravdu nejsou z aliexpressu a nějaké čínské padělky :) takže opravdu nemusíte se bat používat příslušenství .

Děkujeme za pochopeni

• Rychlá doprava
    • Příjemná komunikace

Tento obchod doporučuji.Přijemne se mnou komunikovali jak přes telefon tak také přes e-mail.Doprava byla také rychlá.

• Veliký výběr sortimentu
    • Příjemná komunikace přes telefon

Rychle doručení a příjemná komunikace přes telefon.

• Rychle dodani
    • Příjemná komunikace

Velmi příjemně se mnou komunikovali.Dodání bylo rychlé.

• Příjemná a rychlá komunikace
    • Rychlá doprava

Příjemná a rychlá komunikace.Veliký výběr sortimentu a rychle vyřízení objednávky.

• Rychle dodani
    • Rychle zpracování objednávky

S obchodem se mi příjemně komunikovalo a odpovědi byly rychle.

• Rychle doručení
    • Veliký vyběr

Rychlost vyřízení a doručení a příjemná komunikace jak po telefonu tak i po e-mailu.

• Rychle doručení
    • Spolehlivost
    • Výběr zboži

Nakupuji opakovaně a vždy bylo rychle doručení a příjemná komunikace.

• Dárek v podobě funkční nabíječky potěšil.
    • Zboží přišlo v neoriginálním obalu, přestože bylo deklarováno jako nové.