• Dlouhá reakční doba po objednání na internetu
    • Zboží nebylo pro přepravu dostatečně ochráněno = napůl otevřená, silně použitá krabice a nekvalitní lepenka
    • Dorazilo jiné zboží, než sem si objednal
    • Postup pro reklamaci sem musel 2x urgovat

Silně nedoporučuji! Nekvalitní přístup ve všech ohledech.

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme velice za hodnoceni, objednali jste produkt který je na objednávku a doručovací doba je 7 dnu jak je vše uvedeno v produktu. Co se týče balení produktu vždy balíme tak aby nedošlo k poškozeni produktu ( bublinky atd) Případně jeli krabička je porušena je možné že dojde při dopravě k poškozeni v takovém případě je potřeba bud překontrolovat před řidičem balík nebo odmítnout převzetí. Případně za komplikace jeli Vám dorazilo něco co není podle Vašich představ je potřeba postupovat podle reklamačního řadu který je vždy přílohou u objednávky případně na našich stránkách. V ojedinělých případech je možné že kolegové jsou vytížené ostatními zakaznikama a nedokážou Vám ihned reagovat na email nebo na telefonat.

Děkujeme za pochopeni a přejeme krasný den

• rychlost odeslání objednávky
    • komunikace
    • špatně zabaleno
    • špatné informování zákazníka
    • chybné informace na internetovém obchodu
    • nedoporučuji

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za vaše hodnoceni, byly bychom radí kdybyste nás kontaktovali co bylo provedeno špatně? Podle prověřeni vaši objednávky tak vše bylo dodaní v pořádku jak dodací lhůta do 7 dnu pracovních kde bylo dodáno ještě dříve. Následně naše produkty jsou balené tak aby nedošlo k poškozeni, na eshopu vše se snažíme mít přehledně a stručně popsáno a vždy informujeme o přijati objednávky a odeslaní :)

• Ceny
    • Zatim zboží nepřišlo, takže nevím
    • Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za Vaše hodnoceni jak uvádíme v popisku produktu dodací lhůta je do 7 pracovních dnu. Bohužel se jedna o zboží které je již minimálně dostupné v takovém případě je delší dodací lhůta.

S pozdravem Svět iPhonu

Tváří se , že je zboží skladem ale ve skutečnosti ho nemají.

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za vaše hodnoceni, podle objednávky jste objednali produkt iPhone 13 Pro Max nový ale bohužel s problemem celorepublikové tyto telefony stejně jako iPhone 14 momentální jsou nedostatkové zboží a je všude vyprodáno. V popisku produktu uvádíme že u telefonu je delší čekací lhůta. Bohužel nas mezi že Vám danej produkt nemůžem dodat hned.

Děkujeme za pochopeni s pozdravem Svět iPhonu

• Dlouhá doba zpracování objednávky, zatím o ní nemám žádné info ikdyž už měla být objednávka na cestě

Reakce obchodu Svět iPhonu

Vaše objednávka byla vytvořena 27.9.2O22 jak jsme Vas upozorňovali a byly upozorněni do emailu následně na našich strankach že od 28.9 - 2.10 čerpáme celozávodní dovolenou. Telefon který jste zakoupili je na objednávku do 7 pracovních dnu. V takovém případě kvůli dovolené se doručovací doba prodlužuje. Prosíme tedy o trpělivost a před odeslaním ještě vždy informujeme.

S pozdravem Svět iPhonu

• Pěknou mrdku telefon jste mi poslali, baterka vydrží sotva půl dne, displej je po stranách děravej a telefon se sám od sebe neustále zesiluje a zeslabuje!!!!

Reakce obchodu Svět iPhonu

Dobrý den, podle Vaší objednávky jste zakoupili starši model iPhone 6, použitý kus. Před odesláním byl telefon překontrolován a vady které uvádíte nebyly zjištěny - děravý po stranách. Na telefon máte 1 rok záruku a půl roku záruku na baterii. Jedna se o starší model, použitý kus, který může mít známky opotřebení. V případě, že produkt vykazuje vady je možnost uplatnit záruku a zaslat produkt na reklamaci. Pokud se vada projeví bude odstraněna.

Děkujeme za pochopení s pozdravem Svět iPhonu

• Na internetu je, že zboží je skladem. Když za 3 dny zboží nedotazilo, volal jsem tam a řekli mi, že to může trvat 14 dní....

Reakce obchodu Svět iPhonu

Váš produkt který jste objednali ma v popisku oznámeno že je na objednávku a doručovací doba je do 14 dnu. Vše je rozepsané v popisu. Prosíme tedy o trpělivost v nejbližších dnech očekávejte baliček :)

S pozdravem Svět iPhonu

Byl zaslán jiný telefon než jsem si objednal, zatím se pokouším zboží reklamovat

Reakce obchodu Svět iPhonu

Dobrý den, jeli došlo k chybě na skladě velice se omlouváme určitě vaše situace bude vyřešena :)

S pozdravem Svět iPhonu

• bohužel obal nebyl zlatý ale bílý...

Hrubě nedoporučuji!!!!
    Jednání obchodu hraničí s podvodem…
    Už nikdy více…

Reakce obchodu Svět iPhonu

Dobrý den, děkujeme za hodnoceni, bohužel jste objednal zboží, které bylo ve slevě na omezený počet kusů a došlo k vyprodání produktu. Bohužel po na skladnění produktu se již na daný produkt nevztahuje zvýhodněná cena z důvodu, že daný produkt již nebyl u dodavatele za akční cenu, z toho důvodu se cena vrátila na původní cenu. O celkových změnách dostupnosti byly jste informováni celou dobu.

• Jako obchod funguje dobře
    • Po provedení náročných kroku v opravách mi čínské díly nefungovaly skoda peněz

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za vaše hodnoceni, případně jeli jste opravovali telefon pomoci dílu které jste u nas zakoupili (flex kabel), případně neodborné montáži nemusí vše fungovat správně (zlomeni , zničeni kontaktu atd) Doporučili bychom nas kontaktovat radí Vám poradíme nebo pomůžeme :)

S pozdravem Svět iPhonu

• Telefon nemá češtinu!!!

Jsem dost zklamán.Telefon jsem kupoval pro svou matku-seniorku.A bez češtiny ho určitě využije...

Reakce obchodu Svět iPhonu

Dobrý den, bohužel tady se jedna o tlačítkový telefon který standardně už není v nabídce nikde a jsou to doprodeje posledních kusu. Jak uvádíme u popisku produktu nemusí obsahovat český jazyk.

S pozdravem Svět iPhonu

• FIFA bez krabicky kdo to kdy videl posilat DVD v narkosackym pytliku....

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za hodnoceni, bohužel v takovém případě jste objednali produkt, který je použitý a nemusí obsahovat original baleni tak jak uvádíme v popisku produktu. Náhradní baleni bylo zabezpečeno speciální folii aby se DVD nepoškodilo. Nevidíme v tomto případě žádný problém, pokud je zvolena tato varianta a daný balíček je pečlivě zabalen aby se nepoškodil.

S pozdravem Svět iPhonu

• Objednávka byla potvrzena 22.2.2022.
    Dodnes tj. do 1.3.2022 jsem žádnou další zprávu o odeslání zboží nedostal

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za hodnoceni, telefon který jste objednali už není moc dostupný na trhu a dodací lhůta je 25 dnu kde je uvedeno v popisku telefonu. Bohužel nejde urychlit dodani do 2-3 dnu když je tam delší dodací lhůta. Podle informaci telefon už byl odeslaný v pondělí takže ho mate ještě dřív než je dodací lhůta.

S pozdravem Svět iPhonu

Objednal jsem si nový iPhone 4 jako sběratelský předmět, a přišel mi místo něj iPhone 4s, se zprávou že mi dali zdarma dražší model.. Přitom jsem platil 2199, a u nich je sice 4s za 2799, ale v jiných eshopech ho mají za 1590-1699. Po telefonu mi řekli že se omlouvají, že to nebylo myšleno špatně, a že můžu zboží vyměnit. Už se mi nechtělo ho balit a posílat zpět, tak jsem ho ze zajímavosti začal používat. Vypadá jako úplně nový, ale po připojení k softwaru 3utools mi to napsalo že to byl původně bílý iPhone (teď je černý), a že baterie už prošla 650ti cykly. Později jsem byl v servisu kvůli výměně baterie, a tam mi potvrdili že se jedná o repasovaný telefon. To mě zklamalo... Ale stejně mám z telefonu radost.

Děkujeme za hodnocení :-)

Telefon, který jste u nás zakoupil byl repasovaný - jako nový iPhone 4 nebo 4S už se řadu let nevyrábí proto je nabídnuta tahle varianta . Kdyby jste chtěl úplně nový tak to už jsou sběratelské kousky, které se pohybuji v řadě deseti tisíc korun. Telefony stale máme v nabídce z důvodu, že zákazníci mají v oblibě malé telefony a hlavně raritu (NOVÉ nebo ve vašem případě REPASOVANÉ) jsou ve stavu NOVÉHO TELEFONU, ZABALENÉHO V ORIGINÁLNÍ KRABIČCE se zárukou 2 roky. Jsme radí že výrobek Vám stale děla radost :)

Děkujeme za pochopení.

• Přišla mi nefunkční baterie

Reakce obchodu Svět iPhonu

velice Nás mrzí Vaše situace, ale v takových případech, na baterii kterou zakoupíte, máte záruku. Popřípadě pokud se vada projevila měli jste postupovat podle reklamačního řádu na našich stránka www.svetiphonu.cz nebo zanést na prodejnu.
    Bohužel elektronická zařízení jsou pouze technika a může se někdy vyskytnout vada, z tohoto důvodu je na dané zařízení poskytována záruka.
    V případě dotazu nás kontaktujte :)

S pozdravem,
    Svět iPhonu

• Koupil jsem si Samsung Galaxy S8. Byl jsem zrovna ve sprše když mě přinesla moje žena zvonící mobil zhruba po minutě hovorů telefon se začal zahřívat zhasnout displej zcela přestal fungovat. svět iPhonu mě odmítnu reklamaci ačkoliv výrobce uvádí:. Díky normě ip68 můžete Samsung Galaxy S8 nejen používat za deštivého počasí nýbrž se i potápět a to do hloubky 1,5m až na 30 minut... Kdo by si mohl myslet že takový telefon se nemůže vzít do sprchy!!! Nedá se to jinak nazvat než podvod!!!

Neuznali mojí reklamaci v době záruce, překrucují skutečnost jak se to opravdu stalo jenom aby nemuseli plnit závazek. Za tento podvod si u nich už nikdy nic nekoupím!!!!

Děkujeme za hodnocení :-)

Kolegové s reklamačního odděleni nam předali informaci kde jste uváděl v reklamačním protokolu, že se jedna o telefon, kterým jste ve sprše telefonoval. Bohužel, vada je způsobená vniknutím neznáme kapaliny do telefonu při které došlo k oxidaci a následnému poškození telefonů.
    Telefony Samsung S8 jsou voděodolné, ale do určitých podmínek zde je podrobný popis přímo na stránkach samsungu https://www.samsung.com/cz/
    Va Vašem případě bylo poškozené těsněni, kterým se dostala kapalina a vyzkratovala telefon. Jak výrobce uvádí telefon se NEDOPORUČUJE používat ve sprše. Je tam možný větší tlak vody, který muže poškodit těsněni, chlorovaná voda, slaná voda, tepla voda, mýdlo a podobně ... vice info o voděodolností na https://www.samsung.com/cz/

Svůj závazek plníme na 100%, bohužel ve vašem případě se jednalo o zavinění na Vaší straně. Vznikla situace nás mrzí.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den :-)

• Celkem rychle komunikují po emailu
    • Naprosto neseriózní obchod s krámy od vietmamců

Tak jsem si 27.5. objednala “nový” Sony Xperia XZ1 compact za 10tis Kč, neb prodejce tvrdil, že se jedná o dříve používaný telefon, ale v autorizovaném servisu uvedený do původního stavu. OK. Bohužel 21.6.! přišel telefon, který nejen že nefungoval v plném rozsahu (například nefunkční foťák, NFC), ale konstrukce byla dokonce na rozích oťukaná.
    Hned další den po vyzvednutí tedy posílám telefon zpět a čekám další měsíc na reklamaci, přestože chci odstoupit od kupní smlouvy. 27.7. mi poslali mail, že je telefon na cestě zpátky ke mně. Ještě ho nemám, nemůžu tedy říct v jakém je stavu.
    Nicméně od smlouvy prý nebylo možné odstoupit z důvodu používání a škrábanců na telefonu? To bych sotva stihla za jeden den po rozbalení, vyzkoušení a poslání zpátky. Druhy důvod je, že nakupuji na IČO. Ovšem občanský zákoník říká, že v případě zaslání zboží s vážnou vadou, má i podnikatel nárok na odstoupení a vracení peněz, pokud si tento způsob vybere.
    No, takže po 2 měsících od objednavky nemám ani telefon, ani peníze a evidentně nekončíme, ale budeme řešit soudně.
    Proto NEDOPORUČUJI

Děkujeme za hodnocení :-)

Telefon, který jste u nás zakoupila byl repasovaný (žádný ,,vietnamsky krám,, jak uvádíte) s dodací lhůtou 25 dnů. O všem jste byla informovaná. Telefony, které zasíláme (NOVÉ nebo ve vašem případě REPASOVANÉ) jsou ve stavu NOVÉHO TELEFONU, ZABALENÉHO V ORIGINÁLNÍ KRABIČCE, proto nemůžou mít známky užívání. Bohužel je-li telefon používán byť jen 1 nebo 2 dny bez ochranných prvků jako jsou temp. sklo a pouzdro může nést známky použití jako jsou vlásečnicové stopy což bylo ve vašem případě. Telefon jste si zakoupila na IČO a proto se koupě neřídí podle občanského zákoníku ale OBCHODNÍHO, který také najdete u nás na stránkach. Od kupní smlouvy tedy nejde odstoupit, ale máte telefon možnost vyměnit do 30 dnů od koupě (toto je u nás jako BONUS). Bohužel ve VAŠEM případě telefon nebylo možné vyměnit jelikož nesl známky užívání. Proto jsme postupovali dle obchodního zákoníku a zaslali Vám vyreklamovaný/opravený telefon zpět ještě ve 30-ti denní lhůtě. Nejsme si vědomí žádného pochybení z naší strany.

Děkujeme za pochopení.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

U popisu objednaného zboží bylo uvedeno 10ks skladem, připraveno k okamžitému odeslání. Po 20 dnech od objednání nepřišlo ani zboží, ani žádná zpráva o zdržení, nic. Placeno předem :-(

Reakce obchodu Svět iPhonu

omlouváme se za zdržení objednávky. Dnes k nám dorazilo hodnocení a teď jsme si všimli také Vašeho emailu, který jak si všimnete dle předmětu spadl do spamu a proto jsme nemohli reagovat dříve. Kvůli opoždění jsme Vás telefonicky kontaktovali a nedovolali se.

Telefon, který jste objednal před 15 dny je na objednávku, důvod jak píšete u hodnoceni, že je skladem je proto, že platforma na, které využiváme eshop nedokaže nastavit, že telefon je na objednávku. Proto více infa je u popisu produktu.

Popisek:

Telefon je na objednávku.

Skladem u Nás na prodejně do 20 pracovních dnů.

U Vás doma do 25 pracovních dnů.

Více info u popisu produktu. Telefon, který jste objednal je na objednávku naskladňovat by jsme ho měli nejpozději do přištího týdne, následně Vám ho ihned zasílámé.

Děkujeme s pozdravem Svět iPhonu