• Zboží jako nove
    • Komunikace obchodu
    • Prijatelne ceny za pouzite zbozi
    • Rychlost vyrizeni objednavky
    • Nebojim se eshop doporucit znamym
    • Za me nic

Rychlé vyřízení objednávky, naprostá spokojenost se stavem zboží, opravdu jako nové, hezky a řádně zabalené, kéž by takhle fungoval mall např.

Děkuji a vždy se rád vrátím!!

• Příjemná a rychlá komunikace
    • Rychle doručení

Zásilka mi byla rychle doručena.Komupnikace býka s. e-shopem rychlá a příjemná.

• Rychle doručeni
    • Přímá ceny
    • Příjemná a rychlá komunikace

Mají super ceny a rychle doručení na vámi zvolenou adresu.Příjemně se mnou komunikovali a odpovědi byly vcelku rychlé.

• Doručení bylo rychle
    • Komunikace byla příjemná a rychlá
    • Zboží odpovídalo popisu na e-shopu

Příjemná a rychlá komunikace.Zboží mi dorazilo za dva dny a bylo pečlivě zabalené (byl to problém rozbalit :) ).Zboží odpovídalo popisu, proto ho mohu doporučit.

• Rychlost dodaní
    • Přesnost informaci
    • Kvalitně zabalené
    • Zboží odpovídalo popisu

Objednal jsem si na e-shopu ochranné sklo.Balíček dorazil za dva dny.Sklo bylo kvalitně zabalené a přesně sedělo na můj telefon.Z tohoto e-shopu jsem už dvakrát objednával a vždy jsem byl nad míru spokojen.Proto tento e-shop mohu doporučit.

• rychlost, komunikace, cena
    • pod pojmem ,,Jedná se o výstavní kus, který byl na prodejně, nemusí obsahovat originální krabičku." si nepředstavuju to, že bude telefon oprýskaný ze všech stran, bude mít odřené okolí čoček a bude špinavý.

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za hodnoceni, Výstavní kousky se snažíme aby byly opravdu v zachovalém stavu jak uvádíte nemusí obsahovat original krabičku. Podle informaci od kolegu tak telefon před odesláním byl vyčištěn a byl opravdu v zachovalém stavu což nejsme si vědomi že bychom Vám zaslali použitý telefon. Případně jeli Vám produkt nevyhovuje je možnost telefon Vám vyměnit za jiný v 30 denní lhůtě.

Děkujeme za pochopeni a přejeme krásný den

• RYCHLOST
    • KVALITA
    • VSTŘÍCNOST

BYLO BY SUPER VŠECHNY ZAŘÍZENÍ FOTIT A UKAZOVAT REÁLNÝ STAV

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za hodnoceni :) bohužel v nějakých případech není možné kvůli kapacitě času pořizovat na každý produkt fotky proto je vždy ilustrační fotka. Na žádost zákazníka je možné udělat fotku a zaslat :)

Děkujeme a přejeme krásný den

S pozdravem Svět iPhonu

• Dlouhá reakční doba po objednání na internetu
    • Zboží nebylo pro přepravu dostatečně ochráněno = napůl otevřená, silně použitá krabice a nekvalitní lepenka
    • Dorazilo jiné zboží, než sem si objednal
    • Postup pro reklamaci sem musel 2x urgovat

Silně nedoporučuji! Nekvalitní přístup ve všech ohledech.

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme velice za hodnoceni, objednali jste produkt který je na objednávku a doručovací doba je 7 dnu jak je vše uvedeno v produktu. Co se týče balení produktu vždy balíme tak aby nedošlo k poškozeni produktu ( bublinky atd) Případně jeli krabička je porušena je možné že dojde při dopravě k poškozeni v takovém případě je potřeba bud překontrolovat před řidičem balík nebo odmítnout převzetí. Případně za komplikace jeli Vám dorazilo něco co není podle Vašich představ je potřeba postupovat podle reklamačního řadu který je vždy přílohou u objednávky případně na našich stránkách. V ojedinělých případech je možné že kolegové jsou vytížené ostatními zakaznikama a nedokážou Vám ihned reagovat na email nebo na telefonat.

Děkujeme za pochopeni a přejeme krasný den

• rychlost odeslání objednávky
    • komunikace
    • špatně zabaleno
    • špatné informování zákazníka
    • chybné informace na internetovém obchodu
    • nedoporučuji

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za vaše hodnoceni, byly bychom radí kdybyste nás kontaktovali co bylo provedeno špatně? Podle prověřeni vaši objednávky tak vše bylo dodaní v pořádku jak dodací lhůta do 7 dnu pracovních kde bylo dodáno ještě dříve. Následně naše produkty jsou balené tak aby nedošlo k poškozeni, na eshopu vše se snažíme mít přehledně a stručně popsáno a vždy informujeme o přijati objednávky a odeslaní :)

• Ceny
    • Zatim zboží nepřišlo, takže nevím
    • Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za Vaše hodnoceni jak uvádíme v popisku produktu dodací lhůta je do 7 pracovních dnu. Bohužel se jedna o zboží které je již minimálně dostupné v takovém případě je delší dodací lhůta.

• Rychlé doručení
    • Zařízení v dobrém stavu
    • k iPadu mi přišel lighting kabel místo 30 pinového kabelu

Spokojenost

vše proběhlo korektně, rychle a v pořádku

• Komunikace rychlá

Vracel jsem zboží, peníze vrátili. Komunikovali rychle a slušně. Doporučuji.

Slušný obchůdek. Nakupoval jsem 2 krát a spokojenost. Dokáží poradit, jsou ochotní.

Tváří se , že je zboží skladem ale ve skutečnosti ho nemají.

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za vaše hodnoceni, podle objednávky jste objednali produkt iPhone 13 Pro Max nový ale bohužel s problemem celorepublikové tyto telefony stejně jako iPhone 14 momentální jsou nedostatkové zboží a je všude vyprodáno. V popisku produktu uvádíme že u telefonu je delší čekací lhůta. Bohužel nas mezi že Vám danej produkt nemůžem dodat hned.

Děkujeme za pochopeni s pozdravem Svět iPhonu

• Super jednání

Vynikající komunikace, vstřícný přístup

Standardní postup

velmi dobrá

• Velmi široká nabídka již neprodávajících se telefonů
    • Komunikace s obchodem
    • Pochybná kvalita telefonů
    • Čína

Objednával jsem zde Sony Xperia Z5 , nicméně telefon je v ruce jako plastová hračka, je o skoro 20 gramů lehčí než udává výrobce a recenze, zadní kryt má vůli a lepidlo již nedrží, telefon přišel totálně vybitý a v zatavené krabičce vytisknuté v Číně včetně čísnkého příslušenství (nabíječka, kabel i sluchátka) ty raději nebudu ani zkoušet. Nicméně telefon funguje což mě překvapuje. Ale stojí za cenu, za jakou jej eshop prodává? Prý je na telefony 2 roky záruka, tak uvidím časem, jak dlouho tento telefon vydrží.
    A přitom při komunikaci eshop tvrdil, že se jedná o telefony opravené v autorizovaném servisu. Jestli autorizovaný servis zatavuje své produkty do čínských krabiček s čínským příslušenstvím, tak kdoví co to je za servis. Spíše mi přijde, že se jedná o hromadné objednávky z Aliexpressu. Ale jak píšu, čas ukáže.

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za hodnoceni, bohužel jako nový Sony Z5 už se nevyrábí a to jsme Vas informovali jedna se o nový repasovaný kus který je plně funkční se zárukou 2 roky. Telefony opravdu nejsou z aliexpressu a nějaké čínské padělky :) takže opravdu nemusíte se bat používat příslušenství .

Děkujeme za pochopeni