• zakoupeno v Svět iPhonu před 2 týdny

• Velmi příjemný přístup.

• Rychlá komunikace
    • Ochotný personál
    • Umí poradit
    • Kvalitní zboží

Vždy naprostá spokojenost! Milá a rychlá komunikace i dodání, ochotný personál, který umí poradit. Doporučuji!

Maximální spokojenost! Bezproblémová komunikace, vstřícné a rychle jednání, vždy poradi se vším :)

• Profesionální přístupu
    • Rychlá komunikace
    • 100% spokojenost
    • Přijatelné ceny

S obchodem svět iPhonu, jsem byl vždy naprosto spokojený.
    Zakoupil jsem zde už několik produktů, ne jen značky iPhone a nemůžu si stěžovat.

Skvělé a milé jednání, rychlé dodání zboží a přijatelné ceny.

Mohu jen doporučit!

• Rychle dodání
    • Skvělá komunikace
    • Kvalitní výrobky

• Tento obchod sem si vybrala už z toho důvodu, že široko daleko takový není. Pokaždé co potřebují poradit ne-li něco koupit.... Jemi vše vysvětleno a ukázáno. Jejich přístup hodnotím velmi dobře, daleko líp než ty velké prodejny kde se to střídá každý den a nemají čas. S lepším přístupem sem se ještě nikde jinde nesetkala.
  • zakoupeno v Svět iPhonu před 2 měsíci

• Komunikace se zákazníkem
    • Rychlost doručení
  • zakoupeno v Svět iPhonu před 4 měsíci

• Celkem rychle komunikují po emailu
    • Naprosto neseriózní obchod s krámy od vietmamců

Tak jsem si 27.5. objednala “nový” Sony Xperia XZ1 compact za 10tis Kč, neb prodejce tvrdil, že se jedná o dříve používaný telefon, ale v autorizovaném servisu uvedený do původního stavu. OK. Bohužel 21.6.! přišel telefon, který nejen že nefungoval v plném rozsahu (například nefunkční foťák, NFC), ale konstrukce byla dokonce na rozích oťukaná.
    Hned další den po vyzvednutí tedy posílám telefon zpět a čekám další měsíc na reklamaci, přestože chci odstoupit od kupní smlouvy. 27.7. mi poslali mail, že je telefon na cestě zpátky ke mně. Ještě ho nemám, nemůžu tedy říct v jakém je stavu.
    Nicméně od smlouvy prý nebylo možné odstoupit z důvodu používání a škrábanců na telefonu? To bych sotva stihla za jeden den po rozbalení, vyzkoušení a poslání zpátky. Druhy důvod je, že nakupuji na IČO. Ovšem občanský zákoník říká, že v případě zaslání zboží s vážnou vadou, má i podnikatel nárok na odstoupení a vracení peněz, pokud si tento způsob vybere.
    No, takže po 2 měsících od objednavky nemám ani telefon, ani peníze a evidentně nekončíme, ale budeme řešit soudně.
    Proto NEDOPORUČUJI

Děkujeme za hodnocení :-)

Telefon, který jste u nás zakoupila byl repasovaný (žádný ,,vietnamsky krám,, jak uvádíte) s dodací lhůtou 25 dnů. O všem jste byla informovaná. Telefony, které zasíláme (NOVÉ nebo ve vašem případě REPASOVANÉ) jsou ve stavu NOVÉHO TELEFONU, ZABALENÉHO V ORIGINÁLNÍ KRABIČCE, proto nemůžou mít známky užívání. Bohužel je-li telefon používán byť jen 1 nebo 2 dny bez ochranných prvků jako jsou temp. sklo a pouzdro může nést známky použití jako jsou vlásečnicové stopy což bylo ve vašem případě. Telefon jste si zakoupila na IČO a proto se koupě neřídí podle občanského zákoníku ale OBCHODNÍHO, který také najdete u nás na stránkach. Od kupní smlouvy tedy nejde odstoupit, ale máte telefon možnost vyměnit do 30 dnů od koupě (toto je u nás jako BONUS). Bohužel ve VAŠEM případě telefon nebylo možné vyměnit jelikož nesl známky užívání. Proto jsme postupovali dle obchodního zákoníku a zaslali Vám vyreklamovaný/opravený telefon zpět ještě ve 30-ti denní lhůtě. Nejsme si vědomí žádného pochybení z naší strany.

Děkujeme za pochopení.

• zakoupeno v Svět iPhonu před 2 měsíci

Vše bez problémů ,včas a vpořádku doručeno

• zakoupeno v Svět iPhonu před 4 měsíci

• promptní napravení menšího "nedorozumění", kdy měl dorazit telefon jedné barvy, ale přišel jiné
    • ochotný personál

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za kladné hodnocení :-) Jsme rádi, že se vše vyřešilo k Vaší spokojenosti :-)

• zakoupeno v Svět iPhonu před 3 měsíci

• Rychlá a dobrá komunikace
  • zakoupeno v Svět iPhonu před 4 měsíci

• super rychlá komunikace a dodání

Reakce obchodu Svět iPhonu

Děkujeme za hodnocení :-) Snažíme se aby vše bylo odesláno v co nejrychlejším termínu :-)

• Rychlé doručení
    • Nevím
  • zakoupeno v Svět iPhonu před 4 měsíci

• rychlost, v sortimentu i starší modely telefonů

• zakoupeno v Svět iPhonu před 5 měsíci

Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• zakoupeno v Svět iPhonu před 5 měsíci

Rychla reakcia obchodu, dobra cena, tovar v poriadku. Bol som maximalne spokojny.

Reakce obchodu Svět iPhonu

Těší nás, že vše proběhlo v pořádku :-)

• zakoupeno v Svět iPhonu před 6 měsíci

Vse bylo jasne a komunikace vyborna. Muzu doporucit.

• Komunikácia
    • Rýchlosť dodania
    • Kvalita služieb

Odporúčam

• zakoupeno v Svět iPhonu před 6 měsíci

Zboží expedováno s doručeno před termínem. Děkuji.

Děkujeme za hodnocení :-)
    Jsme rádi, že vše proběhlo v rychlém termínů :)

• zakoupeno v Svět iPhonu před 6 měsíci

Vše v naprostém pořádku :)