Objednávka jednoduchá, celkem rychle dodána, ale dárek za nákup miniaturní čokoláda,která se dává v hotelu na polštáře. V balíčku sice byla bublinková fólie ale zboží nebylo nijak chráneňo, po otevření krabice byli věci rozházené a neuspořádané. Příště objednám jinde.

Pěkný den pane Oslíku,

škoda, že budete příště nakupovat jinde, kdybyste se totiž při dalším nákupu připomněl a řekl, že máte rád čokoládu, dali bychom vám jich tam více:-)

Michal z www.svetcukraru.cz

Zboží jsem objednala před dvěma týdny a doba max. 10 dní na doručení nebyla dodržena- zboží stále nemám. Jediné, co mi přišlo, byl email s žádostí o ohodnocení obchodu, to firma stihla poslat. Čekala bych, že tento mail odešle obchod až po dodáni zboží, takto opravdu není co hodnotit...

Reakce obchodu Svět cukrářů

Hezký den, žádost o hodnocení zasílá portál Heuréka automaticky zákazníkům po několika dnech od objednávky. Neumíme ohlídat, aby, v případě, že vám zboží ještě nedorazilo, nepřišel ani tento email. Z vaší objednávky chybí stále jedna položka, která nebyla skladem a čekáme u ní na dodávku od výrobce. O pozdějším dodání jsme vás obratem informovali mailem.

Se srdečným pozdravem

Michal

• Komunikace na bodu mrazu.

Nakoupila jsem zde poprvé a naposled.
    Zboží dorazilo poškozené a obchod se mnou nekomunikuje. Raději se tomuto obchodu příště vyhnu.

Vážená paní Myšková,

je nám líto, že jste nespokojená, ale již před osmi dny (7.9.) jsem vám zaslal email, ve kterém jsem se vás ptal, zda chcete podložky, které byly poškozeny během dopravy, vyměnit nebo zda chcete vrátit peníze. Prosím podívejte se do své mailové schránky, jistě tam mail naleznete. Jsem přesvědčen, že ano, protože podle našeho systému jste si ji ještě týž den otevřela. Nijak jste na ni nereagovala. Následně jsem vám psal opětovně 10.9, stejně jako jsem vám odpovídal na dnešní vzkaz v online chatu. Bohužel ani na jedinou zprávu jste nám neodpověděla.

Michal Kubíček

• Rychlé dodání.
    • V mém případě, zaslání jiného zboží než jaké nabízejí na web.stránkách.

Objednala jsem si tác pod dort, nejenže mi byl zaslán jiný vzor, než který obchod nabízí na svých web.stránkách, aniž by mě na to upozornili.Navíc to je velmi nepovedný výlisek.V části vzoru jsou otvory,(což by mělo být) a v náhodných místek vzor není vůbec, pouze slitý plast.
    Tác jsem chtěla darovat, bohužel tento nelze!
    Obchod nereaguje na mou nespokojenost a nehce nijak situaci řešit.

Vazena pani Kosova,

Za zamenu se omlouvam, vyrobek muzete samozrejme vratit na vymenu nebo vam my vratime penize, bohuzel jsme od vas neobdrzeli zatim informaci, jakou variantu preferujete, kontaktujte nas prosim mailem nebo telefonicky. Dekuji

Michal z www.svetcukraru.cz

• produkt, který inzerovali jako na skladě, nebyl

Reakce obchodu Svět cukrářů

Pekny den, mate pravdu, u jednoho z nekolika vyrobku, ktere jste si u nas objednala byl skutecne nespravne uveden pocet kusu a to o jeden kus, za nesrovnalost se omlouvame. Nekdy se to muze stat, napriklad v situaci, kdy je dane zbozi prodano pri osobni navsteve zakaznika a obsluha eshopu nestihne propsat zmenu stavu skladu do eshopu ihned. Budeme se snazit dbat na rychlejsi zapisy.

Michal z www.svetcukraru.cz

• Zboží jsem zaplatila a dosud ho ještě nemám.

Pěkný den,

bohužel jedna z položek, kterou jste si objednala není skladem. Jedná se formy na dorty, který se vyrábí na míru a přes prázdniny není výrobce schopen naše potřeby plně uspokojit. O tomto jsme vás informovali mailem s možností zaslání části objednávky. Také jste od nás získala dopravu zdarma. Možnosti zaslat část objednávky dříve jste nevyužila. Prosíme, spojte se s námi, zda chcete zboží zaslat zčásti a na formy si počkáte, případně chcete vrátit peníze a objednáte si formy, až budou dostupné od výrobce. Děkuji

Michal z www.svectukraru.cz

• Nedodržení termínu doručení.

Hezký den,

mrzí mne vaše hodnocení, bohužel jste si objednala jednu z položek, u které bylo na webu uvedeno dodání 4 - 7 dní. Vaše zásilka byla odeslána šestý den po objednání.

Se srdečným pozdravem

Michal z www.svetcukraru.cz

• zboží skladem skladem není

neaktuální informace na webu
    při platbě předem se ještě raději o dostupnosti zboží informovat

Reakce obchodu Svět cukrářů

máte pravdu, že u jednoho ze zboží, které jste objednávala byl skutečně uveden nesprávně počet kusů na skladě, což bylo způsobeno tím, že se stavy aktualizují jednou denně a bohužel vámi objednávaná zlatá barvička byla krátce předtím prodána. Máme však na výběr řadu dalších zlatých barev, tak věřím, že příště si vyberete.

• Rychlost přepravy, dobrá komunikace

Předem se informujte o kvalitě výrobku, způsobu zpracování. Bohužel ošatka na kynutí chleba kterou jsem objednal měla katastrofální zpracování a podivuji se, že takový výrobek je vůbec v nabídce. Tím netvrdím, že jiné nabízené zboží není v pořádku, ale opatrnost je na místě.

Reakce obchodu Svět cukrářů

Vážený pane, vaše zkušenost mne osobně velmi mrzí, těchto šatek prodáváme opravdu mnoho a dlouhodobě a doposud (s výjimkou, kdy byla zničena při přepravě), jsme na ně neměli reklamace. V telefonickém hovoru jste zmiňoval, že se vám nelíbí, že je proutěná ošatka sbíjená. Jedná se o ruční výrobu, jinak tyto ošatky nelze bohužel vyrobit (snad, jen, že by se lepily, ale to by nebylo vhodné vzhledem k následnému využití) a na webu je to v popisu uvedeno, stejně je to i vidět na věrných fotografiích.

Michal

• Nemají přehled o tom jaké výrobky prodávají, k čemu slouží a jak se používají. Pouze prodej, odbornost minimální.

Nedoporučuji

Vážená paní Stejskalová,

nevím přesně, z čeho jste usoudila, že nemáme přehled o tom, co prodáváme. Zkušenosti ostatních zákazníků o tomto nesvědčí. Nemáme v našem systému ani žádný záznam o tom, že byste se na něco doptávala. Popisek k výrobku, který jste si zakoupila, máme na webu vcelku podrobný a uvádí přesné použití. Pokud jste něčemu z toho nerozuměla, prosím napište mi na email [email protected] a rád vám podrobně vysvětím použití vámi zakoupeného výrobku.

Michal

Nákup bych shrnula velmi stručně ! Na zboží jsem dlouho čekala a ve finále mi bylo posláno misto 2 kusu zbozí,jen jedno.Následná reklamace bez odezvy !! NEDOPORUČUJI NAKUPOVAT !!

Vážená paní Veroniko,

pokud jsme vám opravdu zaslali jen část objednávky, pak se za to osobně omlouvám. Kontroloval jsem nyní mailovou schránku a žádný mail od vás s reklamací o tomto nedorazil, stejně tak nemáme záznam o telefonátu či jinou informaci o reklamaci. Prosím napište nám na [email protected], co konkrétně vám v balíčku chybělo, zkontrolujeme záznamy a samozřejmě, že pokud vám nebylo zboží dodáno, bude obratem zasláno bezplatně na vaši adresu.

Děkuji za pochopení.

Michal z www.svetcukraru.cz

KOUPILA JSEM PILKU NA DORTY,ALE PILKOU NEROZRIZNU VUBEC NIC! STRUNA SE PROHNE,KONSTRUKCE PILKY TAKY A JE HOTOVO. NAPROSTO NEPOUZITELNY SMEJD!

Vážená paní Malá,

pilku jsme vám na naše náklady nabídli vrátit, faktem je, že toto zboží prodáváme již rok, jedná se velmi oblíbený produkt a neměli jsme dosud žádnou reklamaci. Pro příště doporučuji případně před objednávkou zavolat a konzultovat, na co konkrétně pilku budete používat a jistě se společně dobereme vhodného výběru. Pro některé druhy korpusů je hodnější spíše pilka ve formě nože, ne se strunou a případně posuvná forma pro přesné krájení dortů.

• Diamantový ozdobný pás 5cm - tyrkysová mi nedošel

Reakce obchodu Svět cukrářů

Pekny den, za nesrovnalost se omlouvam, kolega pri baleni zrejme jednu polozku prehledl, pas vam samozrejme zdarma zasleme obratem. Dekuji za pochopeni.

• Velký výběr.
    • Moje objednávka byla přijata, ale zboží nedorazilo - už je to 10 dní. Z obchodu jsem nedostala žádnou informaci, že se dodávka zdrží, takže vůbec nevím co se děje.

Nevím, proč obchod rovnou nedá informaci, že se objednané zboží zdrží. U zboží je dodaní 4 -7 dní. Nedoporučila bych zboží platit předem. Klady zatím nevidím, ale předpokládám, že jinak obchodník funguje normálně.

Pěkný den,

bohužel jste si vybrala zboží, které bylo momentálně nedostupné, jak jsme si již vysvětlili po mailu, jedná se ruční výrobu a košíkář, který vyrábí ošatky, právě vaší velikost neměl vyrobenou. Jsem rád, že jsme se nakonec k vaší spokojenosti dohodli na dodání jiné velikosti. Příjemné pečení přeje

• Nevím o žádném.
    • Po objednání zboží Vám přije něco jiného...samožřejmě levnějšího.

Objednal jsem mléčnou čokoládu - 34%. Nejspíš protože nebyla skladem, doručili mi hořkou - 54%, která je levnější. Jako urážku inteligence považuji přešktrnutnutí slova "hořká" na etiketě černým fixem! Vracet produkt a odstoupit od smlouvy? Neoplatí se kvůli poštovnému, čehož si projedce musel být vědom.
    Obchod bych nikomu nedoporučil.

Pěkný den,

pokud vám skutečně došlo jiné zboží, stačilo nás kontaktovat mailem nebo telefonicky a samozřejmě, že bychom vám zaslali jiné, nové zboží. Pravděpodobně došlo při kompletování objednávky k chybě, což by se stát nemělo, ale nelze to vyloučit. Určitě ale nikdo z našich zaměstnanců nezaslal jiné zboží záměrně. Prosím tedy o kontakt mailem, zašlu vám štítek na zaslání zboží zpět (samozřejmě nebudete platit poštovné, protože chyba se stala u nás) a my vám zašleme správnou položku. Za případné komplikace se omlouvám. Děkuji za pochopení.

• Nedodržují dodací lhůty, po 3 týdnech stále nevráceny peníze za objednávku

nedopouručuji

Reakce obchodu Svět cukrářů

Vážená paní Čechová, mrzí mne, že nejste se službami našeho eshopu spokojena. Bohužel email od vás se žádostí o vrácení peněz a uvedením konkrétního účtu jsme dostali až dnes. Obratem vám byly peníze (265 korun) zaslány na tento účet.

Ohledně dodací lhůty neumím bohužel odpovědět, protože vaši objednávku jste stornovala telefonicky hned následující den po jejím přijetí.

Michal

• Dobrý výběr, spousta zajímavých věcí na jednom místě.
    • Zboží jsem objednávala 18.11, do dnes (6.12) mi nic nepřišlo. Některé zboží mělo být do 4-7 dní, proto jsem čekala, že to nebude úplně hned. Po 10 dnech jsem na email napsala dotaz, kdy zboží dorazí a nepřišla do dnes žádná reakce.

Dodací lhůta a komunikace v mém případě hodně špatná.

Vážená paní Petro,

objednala jste, jako řada dalších v remci akce Den dopravy zdarma. Bohužel ten den nás množství objednávek opravdu překvapilo a tak jsme nebyli schopni reagovat obratem, jak je naším zvykem. 20.11 jsme mailem informovali, že některé zboží z vaší objednávky chybí. Pokud vám tento mail nedošel, pak se omlouváme. Zboží je již nyní naskladněno a postupně všechny nevyřízené objednávky odesíláme. Za případné kompikace se ještě jednou omlouváme a věšíme, že se nám pro následující rok v rámci této akce podaří lépe odhadnout zájem a budeme tak v zasílání zboží operativnější. Děkuji za pochopení

Michal z www.svetcukraru.cz

• Zatím nemohu nic hodnotit, 18.11.2014 jsem nakoupila a hned taky přes internet zaplatila, přišlo mi upozornění, že se objednávka kompletuje, ale zboží zatím doručeno nemám, dnes je 29.11.2014. Možná je chybou, že jsem objednala i to co nebylo na skladě, ale v tom případě je dobré zboží z nabídky raději stáhnout a nenabízet ho. Proto teda zatím nikomu nedoporučuji.

Hezký den paní Olgo,

je nám moc líto, že nejste spokojena. Obvykle máme většinu výrobků skladem, také tuto skutečnost včetně poštů kusů skladem pravdivě uvádíme na stránkách. Fakt, že některé věci skladem nebyly, byl způsoben také akcí Den dopravy zdarma, v jejímž rámci jste nakoupila i vy. Ten den byl o zboží na eshopu takový zájem, že nás zákazníci doslova vykoupili. Nebylo by vůči nim fér, kdybychom ze stránek v okamžiku vyprodání výrobky stahovali, protože tak by (stejně tak i vy), přišli o šanci nakoupit dané zboží bez dopravného. Zboží samozřejmě zasíláme, i když o několik dní později, a stále bez platby za dopravu.

Věříme, že příští nákup proběhne, stejně jako u stovek jiných zákaznic, k vaší větší spokojenosti a svůj názor změníte a naopak nákup u nás dopručíte:-)

• Zboží nemají skladem, objednávku jsem udělala 25.3., dnes je 5.4. a zboží ještě nedorazilo, teprve po deseti dnech mi přišel email z PPL, že mi balík doručí. Z obchodu přišlo pouze potvrzení objednávky, jinak nic. Uvítala bych třeba zprávu o tom, že jim to bude takto dlouho trvat nebo zprávu, že zboží již expedovali. Na zboží jsem spěchala a teď už mi tady bude zbytečně ležet.

Většinou objednávám z jiného e-shopu, takže k tomuto už se rozhodně vracet nebudu. V dnešní době, kdy většina obchodů dodává do dvou, maximálně tří dnů, si myslím, že dodací lhůta 14 dní je až moc.

Reakce obchodu Svět cukrářů

velice nás mrzí, že jste nespokojená, ale jak jste si jistě přečetla u Vámi objednaného zboží, tak dodací lhůta byla 10 dní (tato informace tam byla uvedena) a tento termín jsem dodržela.
    Svět cukrářů

• figurka na dort, kterou mají jen v tomto obchodě a za rozumnou cenu..
    • nedostupnost zboží!