• Doručení prostřednictvím DPD na zásilkovku.
    • Špatná komunikace.

Více už zde nenakoupím. Malém jsem kvůli vaší špatné informacím neudělala zakázku na dort.

Pekny den,

vase objednavka byla na vasi zadost stornovana. Proto nebyla odeslana.

Dekuji za pochopeni

Michal z www.svetcukraru.cz

Jeden z objednaných produktů byl po spotřební době.....

Reakce obchodu Svět cukrářů

Pekny den, za pochybeni se omlouvame, mohlo se stat, ze si expedice nevsimla data spotreby. V takovem pripade nas stavi kontaktovat a za pomoci nasi garance bezplatneho vraceni jste mohla vyrobek zdarma zaslat zpet a obratem bychom vam zaslali novy.

Michal z www.svetcukraru.cz

• Nikdo se mi neozval zboží ještě nedorazilo

?????

Reakce obchodu Svět cukrářů

Pekny den, mrzi nas vase nespokojenost. Vase objednavka dorazila v poradku 13.9 v noci. Ihned vam sel mail s potvrzenim a informacemi k platbe, protoze jste si zvolila platbu predem prevodem. Druhy den rano jsme vam zaslali mail s vyzvou k platbe. Platba vsak od vas nerazila a proto nebo ani odeslano zbozi. Pokud jste objednavku zadala omylem s platbou predem a preferujete dobirku, staci napsat, radi to zmenime.

• dnes už žádné
    • V řádném termínu jsem nepoužitou !!!!!zásilku vrátil zpět, i přes upozornění, že jsem po 14 ti denní lhůtě nedostal peníze zpět, a o ubezpečení, že peníze odesílají, jsem doposud,(další týden)peníze neobdržel.

Pokud budete zboží pravděpodobně vracet, tento obchod Vám nedoporučuji !!!

• Široký sortiment zboží,brzké dodání.
    • Objednané marcipánové postavičky nebyly tak velké jak bylo psáno,ani chuťově to nestálo za nic. Za cenu 116,- za jednu bych čekala něco víc.

• Rychlé odpovědi na mail.
    • Nedali vědět,že část zboží není na skladě a tím pádem nic nezasílají.Kdybych se sama nezajímala,nedorazilo by mě naskladněné zboží ze skladu v termínu,jak jsem potřebovala.Objednávala jsem 14 dní dopředu.

Tento obchod mne zklamal,budu nakupovat jinde.

• uvadi nepravdive informace o dodacich lhutach zbozi, ktere nema skladem

Reakce obchodu Svět cukrářů

Pekny den, mrzi mne vase nespokojenost, bohuzel neni vzdy mozne ovlivnit dodaci lhuty od vyrobce, pokud tento nema dane zbozi - chybejici vykrajovatka - jednoduse vyrobene. Na skutecnost jsme vas uvedomili mailem a navrhli i vymenu ci odebrani dane polozky z objednavky a nedostali jsme zadnou informaci o tom, ze by delsi dodaci lhuta byla za vasi strany problem.

Dekuji za pochopeni

Michal z www.svetcukaru.cz

• Velká nabídka zboží
    • Tvrzení že zboží dodají do 2-4 dnů

Nabídka super,počítat ale že zboží dojde později než uvádějí. Až třetí den po objednání někdo řešil že něco není naskladněné,přestože na stránkách bylo uvedeno vše skladem. Marcipánové figurky jsou nepoživatelné.

Pekny den,

Podle nasich zaznamu se vam kolegyne dvakrat snazili dovolat na vami udane cislo a informovat vas o nedostupnosti nektere polozky z objednavky. Bohuzel nikdo telefon nezvedl a na zmeskane volani nereagoval. Pravdepodobne diky tomu jste nabyla dojmu, ze na vas nemyslime:)

Se srdecnym pozdravem

Michal z www.svetcukraru.cz

• Objednala jsem si zboží 14 dní před vánocemi, po deseti dnech jsem kontaktovala emailem firmu odpověděl mi až na druhý email, že chyba dodávky je na straně dodavatele a jestli nechci poslat jiný vzor, odepsala jsem že mi můžou dát jiný vzor struk. folie už je to dalších 14 dní a stále jsem nic neobdržela.

Tento obchod nedoporučuji.

Pěkný den,

jak jsem vám odpovídal, bohužel dodavatel, který nás zaváží jednou za měsíc bohužel již před Vánocemi nebyl schopen vámi objednaný vzor dodat. Čekáme tedy stále na dodání. Dnes 30.12. jste mi na mail, ve kterém jsem totéž vysvětloval, odpovídala, že si na objednávku počkáte. Že chcete jiný vzor, se dozvídám bohužel až nyní. Prosím tedy o zaslání informace, o jaký jiný vzor, který je skladem, máte zájem. Rádi vám obratem fólie zašleme.

Děkuji za pochopení.

Michal z www.svetcukraru.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• xx
    • komunikace
    • změní způsob dopravy bez vašeho souhlasu
    • vyšší ceny

Objednala jsem si zboží pomocí kurýrní společnosti PPL, jelikož u nás ve firmě, vždy pošťák nefiremní zásilky nedoručí a nechá je na poště bez oznámení. Proto všichni využíváme kurýrní společnosti. I když jsem si zadala PPL byl mi balík změněn na poštu a dosud nebyl doručen. Raději jsem si to objednala jinde a zboží už mám doma.

Kdyby alespoň napsali nebo zavolali předem, že mění způsob dopravy, ale to by po nich zákazník chtěl asi moc...

Pekny den,

je mi lito vasi spatne zlusenosti s mistnim dorucovatelem Ceske posty. Fakt je, jste si objednala v ramci tridenni akce Den dopravy zdarma, v jejiz podminkach bylo (a byla jste na to vyrazne upozornena i v potvrzovacim mailu, ktery vam prisel ihned po zadani objednavky), ze si vyhrazujeme v pripade doruceni domu zmenit dopravu kuryrem za postu a obracene. Bylo tomu tak mj. z kapacitnich duvodu, abychom byli schopni efektivne rozlozit odeslani narazove velkeho poctu objednavek v ramci akce a dorucit co nejvice objednavek co nejvice zakaznikum vcas a brzo. To se nam take povedlo - objednavala jste si ve stredu v noci a hned nasledujici den (ctvrtek) vam odchazela zasilka. Soucasne s ni jsme vas mailem a SMS informovali o faktu, ze jde balicek Ceskou postou a prisel vam take sledovaci kod zasilky. Balicek byl dorucovan jako doporuceny na vami zadanou adresu, podle zaznamu posty vas pani postacka dorucujici dopisy nezastihla, tak byl v patek ulozena objednavka na poste. Zde jste si ji nevyzvedla.

Podminky akce Den dopravy zdarma byly velice jednoduche, neomezovali jsme vysi minimalni objednavky a jedinym "omezenim" bylo, ze si vyhrazujeme pravo zmenit zpusob dopravy do domu z jednoho dopravce na druheho a obracene. Pokud s temito podminkami nesouhlasite, nemusite nabidky akce priste vyuzit. Dekuji za pochopeni.

Michal z www.svetcukraru.cz

• Velmi drahe. To same bych koupila v Kauflandu za méně penez a bez ceny za dopravu. To jsem zjistila az později.

Pekny den,

Nemyslim, ze bychom meli identicke vyrobky jako v Kauflandu, a uz vubec ne v kvalite, jaky nabizime od nasich dodavatelu. Navic jste vyuzila dne dopravy zdarma, takze jste zadne postovne neplatíla:)

S pranim dobreho vyberu

Michal z www.svetcukraru.cz

• Mění si dopravu v objednávce dle sebe. Nelíbí se mi to a psal jsem email, že poštou to nechci, ale i tak si to pán změnil... takže bez komentáře ke spolehlivosti.

Vazeny pane,

Nakoupil jste v ramci Dne dopravy zdarma, kde bylo v nadich podminkach akce, ze si vyhrazujeme vyjimecne zmenit zpusob dopravy z kuryra na dopravu Ceskou postou a obracene. V obou pripadech je vam dorucen balicek az do bytu. Pokud vam podminky akce nevyhovovaly, mohl jste nakoupit v jinem, mene exponovanem obdobi.

Michal z www.svetcukraru.cz

Nakoupila jsem věci, které jsem potřebovala a tady byly slušné ceny.
    Zboží jsem objednala 17.11.2015, dnes je 28.11. a stále nic nedošlo ani upozornění, že by bylo odesláno.
    Nejsem si jistá, zdali obchod doporučit.
    Kvůli zboží - ano, kvůli délce dodání - ne.

Pekny den,

Velice se omlouvam za zdrzeni vasi objednavky, jak jsme vam jiz psali v predchozim mailu, bohuzel jedna z polozek nebyla doposud dodavatem dodana.

Michal z www.svetcukraru.cz

• Hlavní slabinou je to, ze mi dorazilo jine zbozi nez jsem objednala a ještě k tomu to trvalo 3 týdny a to az poté co jsem sama objednavku urgovala.

Hezky den,

objednala jste si zbozi, u nehoz bylo na webu uvedeno, ze neni skladem. Take jsme vas o tom informovali mailem a ihned, jak bylo naskladneno, jsme vam objednavku zaslali. Bohuzel se jednalo o polozku, ktera neni v CR k dostani a dovazi se ze zahranici, kde trva doprava dele. O tom, ze bychom vam zaslali jine zbozi nevim, z nasich zaznamu to nevyplyva. Pokud jste dostala jine zbozi, mohla jste nam kdykoli napsat ci zavolat, vymenili bychom je.

S pozdravem a pranim prijemneho predvanocniho casu

Michal z www.svetcukraru.cz

• Pred objednavkou to vypadalo, ze ma vsechno potrebne.
    • Nedodrzeni inzerovane doby dodani.

Z meho pohledu neduveryhodny obchod. Na internetu obchod uvadi, ze pokud je zbozi skladem, bude druhy den k dispozici. V mem pripade to nebyla pravda. Zbozi objednano v utery s polozkami, u kterych bylo uvedeno, ze jsou skladem. Po odeslani objednavky me obchod kontaktoval, ze jedna z polozek neni skladem. Budiz, odepsal jsem, ze tedy chci objednavku bez teto polozky. Tato komunikace probehla v jeden den - v utery - potud si nemuzu stezovat. Bohuzel byl ctvrtek rano a porad zadna informace o tom, ze zbozi bylo odeslano, tak jsem objednavku zrusil. Takze zadne odeslani na druhy den.

Vazeny pane Horaku,

Mrzi mne vase nespokojenost. Vase objednavka prisla, jak spravne pisete, v utery, avsak az odpoledne. Snazime se vybavovat jeste tyz den vsechny objednavky, ktere mame skladem, pokud prijdou do dvou hodin odpoledne. Pozdejsi objednavky jiz casto neni mozne zahrnout do denni expedice z duvodu svozu zasilek na postu, kuryrum a podobne. Presto jsme vam jeste tyz den, cca do hodiny vasi objednavce venovali a zaslali vam presny seznam chybejicich polozek. Na ten jste odpovedel, ale opet odpoledne, takze jiz nebylo skutecne mozne vasi objednavku odeslat tyz den. Vase objednavka byla nasledne nachystana k odeslani, vy jste vsak ji v mezicase stornoval.

Za pripadne komplikace se omlouvame.

Michal z www.svetcukraru.cz

• Žádné nákup jsem zaplatila z účtu a stále ho nemám
    • Nespolehlivost

Reakce obchodu Svět cukrářů

Pekny den, objednala jste si zbozi v poctu, ktere jsme v dany okamzik nemeli skladem, coz bylo uvedeno i na webu a byla jste o tom informovana i hned nasledujici pracovni den, kde jsme vam napsali, ze zbozi bude doruceno cca do deseti dnu.

Dekuji za pochopeni a trpelivost, behem tohoto tydne ocekavame dodavku od vyrobce.

Michal z www.svetcukraru.cz

• Nemůžu hodnotit, zboží se stále kompletuje

Reakce obchodu Svět cukrářů

Pěkný den, jak jsme vám již psali před cca týdnem v mailu, jedna z položek bohužel není u výrobce skladem. Kolegyně vám bude telefonovat a ráda vám navrhne alternativu.

dlouha čekací doba.

Reakce obchodu Svět cukrářů

Email od zakaznice: Dobrý den,chtěla bych Vás poprosit o vymazání mého hodnocení na SVĚT CUKRÁŘU,došlo k nedorozumění email o vyzvednutí mi spadl do spamu tak jsem nevěděla ,že balík už je připraven.Děkuji Mirgová (XIA)

Odpoved: bohuzel tuto recenzi smazat neumime, to lze jen ze strany Heureky, tak aby bylo zajisteno objektuvni hodnoceni. Dekujeme za mail a vysvetleni.

Tesime se na vasi dalsi navstevu a priste budeme radeji telefonovat.

Michal z www.svetcukraru.cz

Potahovaci hmota vubec nevyhovovala ,figurky skvele!

Pěkný den milá Moniko,

objednala jste si hmotu Smartflex Velvet, na kterou máme obecně jen samé dobré reference (https://potahovaci-hmoty-marcipan.heureka.cz/formix-cervena-potahovaci-hmota-smartflex-velvet-700g-red/recenze/). Je nám líto, že se vám s ní nedařilo pracovat, příště nás případně kontaktujte a rádi vám doporučíme jinou hmotu. případně si můžete stáhnout náš ebook o tom, jak se pracuje s modelovacími a potahovacími hmotami na http://www.svetcukraru.cz/ebook/