• jsem spokojena

• Hodně přehledný a dobrý ceny+rychlý dodani
    • Žádná

Rozmery forma na biskupský chlebík nesedia s rozmermi, ktoré sú uvedené na webowej stránke - sú menšie, materiál zodpevedá, dobre sa mi s danou formou pracuje

Spokojenost.Příště nakoupím znovu.

Všechno v pořádku.

Vše O.K.

• přehledné stránky
    • Byl to můj první nákup a jsem spokojená

Potřebovala jsem gelové barvy, nízká cena, rychlé dodání....super

Reakce obchodu Svět cukrářů

Dekujeme za kladne hodnoceni.

• Potřebovala jsem rychle někde sehnat hmotu na dort a po komunikaci s obchodem, jsem věděla, že mi hmota do čtvrtku příjde což mi naprosto vyhovovalo.
    • Je skvělé, že je na výběr tolik možných variant k osobnímu odběru zboží.

Myslela jsem, že tento obchod sídlí v Brně, proto jsem byla překvapena, když jsem zadávala objednávku a vyskočila mi dobírka za poplatek, samozřejmě jsem s tím neměla nejmenší problém.
    Pánovi jsem napsala, v úterý, že jsem odeslala objednávku, ale pokud do čtvrtku nepříjde, že ji nechci. Hned mi odepsal a objednávka na mě ve čtvrtek odpoledne čekala v Zásilkovně.
    S obchodem i s komunikací jsem naprosto spokojená.
    Hledala jsem potahovací hmotu na různých web.stránkách, ale pouze tady je takový výběr a navíc po rozbalení hmoty a následné práci s ní, jsme byly velmi mile překvapeny. Hmota je naprosto perfektní a jelikož dorty pečeme často, určitě to nebyla naše poslední objednávka!
    Děkuji.

• Nekomunikuje, nebere telefony a neodpovídá na emaily.

Reakce obchodu Svět cukrářů

Hezký den, omlouvám se, že jsme neodpověděli na váš email ohledně dodání další položky do objednávky. Položku jsme do zásilky přidali a bylíček v pořádku odešel. Měli jsme zato, že mail, který jde jako informace o expedici zboží a přiložená faktura stačí jako informace o tom, že jsme zboží do objednávky přidali. Příště budeme informovat ještě samostatným mailem. Děkuji za námět.

Michal z wew.svetcukraru.cz

Internetové stránky přehledné, problém jsem měla s odeslání - po mojí urgenci 5. den po objednávce mi bylo sděleno, že je připravená a další den dorazí.(Dorazilo pozdě odpoledne). Když jsem zboží objednávala, bylo skladem a termín dodání nejpozději do čtyř dnů. Omluva za pozdní dodání žádná. Pro mě časový stres, dort jsem dodělávala do dvou hodin do rána.

• Veliká nabídka a dobré ceny
    • Již se vracím k dobrému obchodu moc ráda
    • Výtečná komunikace
    • Nevím o žádné.

Výborný obchod,který doporučuji.
    Široká nabídka,příjemné ceny.
    Dobře nafoceno a popsáno.
    Všem doporučuji.
    Velmi zajímavé pomůcky pro cukráře.

• přehledné stránky

- můj první nákup
    - zkušenosti zatím dobré
    - jsem spokojena, doporu

• dlhá dodacia lehota

odporúčam

• Rodinný podnik,osobní přístup

Obchod skvěle komunikuje, vyjde zákazníkovi vstříc. marcipánovému krtečkovi sice upadla při dopravě ručička, to se ale dalo očekávat... a zároven i doma napravit :)