• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 1 týdnem

Zboží dorazilo velmi brzo po objednání a je kvalitnější než původní díl.

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velmi těší. Budeme se i nadále snažit udržet si vysoký standard služeb zákazníkům.
    Novinky z našeho sortimentu můžete sledovat také na našem Facebook kanálu: https://www.facebook.com/SvetKoupelny/

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 1 týdnem

*****

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojený a budeme se těšit na další nákup.

Vše v pořádku

• Dobrá cena
    • Rychlé doručení

Zboží perfektně zabaleno, rychlé doručení.

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 2 týdny

• rychlé zodpovězení dotazu na termín dodávky
    • rychlé vyřízení objednávky

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 3 týdny

při výdeji ve skladu pán,který se zřejmě špatně vyspal.

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme. Skladníka poučíme, aby se to příště neopakovalo a samozřejmě se za něj velice omlouváme.

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 3 týdny

Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Spolehlivost

• Nákup zboží byl první

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velmi těší.
    Budeme se těšit na další Váš nákup.

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 1 měsícem

• Ochota a rychlost vyřízení objednávky.
    • Nevím o žádné.

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 1 měsícem

• perfektní komunikace. Obchod komunikovali o víkendu. Vřele doporučuji.

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si vážíme. Komunikace se zákazníkem je jednou z našich priorit.

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 1 měsícem

• Sortiment, krátké dodací lhůty, ceny

Doporučuji, viz výše

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 1 měsícem

• Perfektni vstricne jednani jak s pani po telefonu tak s ridicem. Ridic sam cekal na kontrolu zasilky zda je vse v poradku. Zbozi dorazilo do 3 dnu od objednani a v poradku

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 1 měsícem

• Široký sortiment, nízké ceny, rychlé dodání.

• Rychlost, zrcadlo za příplatek 49,- Kč kvalitně zabalené

Jen trochu u dopravy je problém, že řidiči nechtějí čekat na vybalení a kontrolu zásilky. Někde venku na chodníku rozbalit zásilku v dřevěném rámečku bez nářadí - nelze. Riskla jsem převzetí bez kontroly a pak doma rozbaleno. Celé vybalení raději nahráváno na video. Zrcadlo je naštěstí v pořádku.

• Nízké ceny. Rychlost dodání. Komunikace obchodu

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 2 měsíci

• Obchod velmi dobře komunikoval mailem i zavoláním a informaci o stavu objednávky. Obchod rychle odpověděl i na doplňující otázky o zboží, i když byly položeny v neděli :-)
    • Kupovala jsem dveře do niky a v tomto obchodě byla velmi příznivá cena oproti ostatním.
    • u zboží nebyla napsaná váha, takže váha 30 kg mne trochu překvapila

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 3 měsíci