• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 2 týdny

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velmi těší. Budeme se i nadále snažit udržet si vysoký standard služeb zákazníkům.
    Novinky z našeho sortimentu můžete sledovat také na našem Facebook kanálu: https://www.facebook.com/SvetKoupelny/

Doporučuji!

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a budeme se těšit na další nákup.

• Velká spokojenost.dekujeme

• Dobrá cena.
    • Zboží nebylo skladem. Příslib doručení do 2 až 3 týdnů. Bylo však doručeno již za 10 dní.

• Skvela komunikace s obchodem
    • Opravdu velmi dobre zabaleno :-)
    • TopTrans dopravce :-(

Musim rici, ze s obchodem byla skvela komunikace. Pred odeslanim objednaneho zbozi me telefonicky kontaktovali. Zbozi bylo opravdu dobre a peclive zabaleno. Jedine, co se mi nelibilo byl TopTrans dopravce. Nechapu proc TopTrans zasila zakaznikum sms s kontaktem na ridice, ktery ma zjevne vyveseny telefon a tudiz se mu nebudete moci dovolat, i kdyz si date hlidani dostupnosti volaneho od operatora. Opravdu nechapu smysl - mozna nastvat zakazniky :-/

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si vážíme. Komunikace se zákazníkem je jednou z našich priorit. Za dopravce se omlouváme, momentálně pracujeme na rozšíření nabídky dopravců, takže si zákazník může volit dopravce sám.

Spokojenost s výrobkem

Rychlé jednání, výběr zboží

Rychlost a serióznost.

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 1 měsícem

Bez potíží, jen trochu delší dodací lhůta.

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. I přesto, že se snažíme mít co nejvíce zboží skladem k okamžité expedici, v 70 tis. produktech vybíráme jen ty nejprodávanější. Proto dodací lhůta byla trošku delší, nicméně bylo tak psáno i u produktu při objednání.

Hezký den.

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 4 týdny

• Perfektně zabalené - klobouk dolů

Bezproblémový nákup

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 1 měsícem

Vše dobře zabalené. Ještě jsem vše neprohlidnul, ale zda se být vse v pořádku.

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, budeme se snažit si nadále udržet vysokou kvalitu našich služeb.
    Také stále pracujeme na nových produktech, proto Vám mohu doporučit sledovat nás na našem Facebook kanálu: https://www.facebook.com/SvetKoupelny/

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 1 měsícem

Maximální spokojenost všechno v naprostém pořádku,kvalitně zabaleno mohu všem dporučit.

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si velmi vážíme. Budeme se i nadále snažit udržet si vysoký standard služeb zákazníkům.

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 1 měsícem

Perfektní komunikace telefonem i e-mailem, odpověď na dotaz ještě před nákupem zaslána obratem. Vše OK.

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, komunikace je pro nás opravdu důležitá a platí to dvojnásob v této době, kdy naši zákazníci odborné poradenství potřebují mnohem více.

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 1 měsícem

• velký, kvalitní výběr, rychlé dodání

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

Také stále pracujeme na nových produktech, proto Vám mohu doporučit, sledovat nás na našem Facebook kanálu: https://www.facebook.com/SvetKoupelny/

Výborná komunikace

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, budeme se snažit si nadále udržet komunikace minimálně na této úrovni.

• Vše v pohodě
    • Žádná

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, jsem rádi za Vaší spokojenost.

• Rychlost dodání !

• RYCHLOST

VELMI SPOKOJENÁ S VYŘÍZENÍM A RYCHLOSTÍ DORUČENÍ OBJEDNÁVKY. KVALITNĚ ZABALENÉ-NEPOŠKOZENÉ.

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená a budeme se těšit na další nákup.

• zakoupeno v Svět koupelny.cz před 2 měsíci

• Vyborne jednani, volba dopravce skvela, rychle dodani

Doporucuji skvely zakaznicky pristup