• Rychlost,profesionálita

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velmi těší. Budeme se i nadále snažit udržet si vysoký standard služeb zákazníkům.

• Zboží za příznivé ceny

Skvělý zákaznický servis, objednávala jsem po nekolikáté. Když jsem objednala jinou velikost sprchové vaničky a zástěny okamžitě volali že jsem nejspíš udělala chybu a upravili objednávku. Pokud je delší dodání též kontaktují. Nemám co vytknout!

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za kladné hodnocení, kterého si vážíme. Komunikace se zákazníkem je jednou z našich priorit.

Přejeme hezký den

Velmi rychlé dodání, zboží výborně zabaleno.

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

Novinky z našeho sortimentu můžete sledovat také na našem Facebook kanálu: https://www.facebook.com/SvetKoupelny/

Přejeme hezký den

Super.Vse v naprosto poradku...Ochotní a spolehlivy.:)

Přejeme hezký den

Perfektní zabalení a rychlé dodání spokojenost

• dostupnost

• funguje

Přejeme hezký den

• děkuji za rychlou dopravu domů.

• Vstřícnost pracovníků
    • Rychlé řešení drobné oděrky
    • Vůbec nic

Spokojenost

Přejeme hezký den

• Snadné objednání - velmi dobrý popis jednotlivých výrobků, což u jiných prodejců chybí, proto jsem si vybrala vás. Rychlé dodání. Bezproblémová montáž výrobku, protože v popisu zboží se daly najít přesné parametry, které jsem potřebovala. Takže děkuji za úspěšný obchod a přeji hodně dalších spokojených zákazníků.

• rychlé vyřízení

velký výběr

Přejeme hezký den

• Velmi dobrá až nadstandardní komunikace ohledně stavu objednávky
    • Rychlost dodání, zboží vzorně zabaleno
    • Objednával jsem dřezovou baterii podle dokumentace tak aby byla dostatečně vysoká, bohužel skutečné rozměry neodpovídají údajům z výkresu (je zásadně nižší ), nejspíš výrobce začal šetřit materiál, a výkresy neaktualizoval, i když typově souhlasí.

Reakce obchodu Svět koupelny.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, které nás velmi těší. Zároveň nás mrzí, že baterie nebyla podle Vašich představ. Bohužel od Vás nemáme žádnou reklamaci ani odstoupení, kde byste tento problém chtěl řešit. Pokud byste se tak rozhodl dodatečně, kontaktujte nás, prosím, a my se budeme snažit vyřešit problém k vaší spokojenosti.

Přejeme příjemný den.

• Vstricna a prijemna komunikace
    • Kvalitni zbozi dle popisu

• Skvělý komunikační servis
    • Zájem o klienta

Sice mám jen jednu zkušenost, ale tenhle obchod určitě doporučím. Po odeslání objednávky volali z obchodu, že zboží je u dodavatele a zda mi nevadí dodání o tři dny později. Když jsem si pak nevyzvedl zásilku 4 dny po doručení do PPL Parcel místa, ozval se mi pán a ptal se, zda mi přišla informace od přepravce. Zásilka byla navíc opravdu pečlivě zabalená, a její obsah v pořádku.

• Velký sortiment zboží
    • Žádná

Přejeme hezký den

• Vše OK - rychlé doručení zboží.

Přejeme hezký den

• Rychlá reakce.Možnost bezplatného vyzvednutí na prodejně v případě,že zboží je nutné dovézt z centrálního skladu.Velký výběr.Přehledné stránky.Dobré ceny.Naprostá spokojenost s obchodem.

• Rychlost, sortiment