• Siroky vyber her.
    • Zbozi jsem si sla vyzvednout na pobocku v Nuslich, ale obchod mel zavreno, prestoze to bylo v oteviraci dobe.
    • Musela jsem tam jet znova jiny den a prodavacka byla neprijemna a nedala mi ani uctenku.
    • Prisla jsem

Priste si necham zbozi poslat postou. Je lepsi zaplatit postovny nez se tam dvakrat tahnout.

• Nevím, proč bych měl hodnotit obchod, když jsem v něm ještě nic nekoupil. Objednané zboží zatím nemají. A jestli ho dostanou?? Poděkování za můj nákup, který se prý uskutečnil před jedenácti dny je úsměvné. Poslal jsem objednávku, přišla odpověď zaregistrováno pod číslem 216120135. Zboží skladem není a to je vše.

• výhody žádné, nekomunikují
    • to , že se nekomunikuje
    • nedají vědět, že zboží nebude ani po datumu co bylo přislíbeno

nespoléhat se na ně

Reakce obchodu Svět her

děkujeme za vaši recenzi. Musíme se ale ohradit proti sdělení, že nekomunikujeme. Vaše objednávka byla přijata 5.10. a dne 7.10., jste dostal informaci, že je objednaná položka nedostupná a byl jste požádán o informaci, zda si objednávku přejete změnit. Dodnes jsme neobdrželi žádnou reakci od vás. Nejsme si tedy vědomi pochybení...

JD - SVĚT HER

• nedostala jsem informaci, kdy si mohu zboží vyzvednout

hra mi sice dorazila v pořádku, ale je celá v polštině. Přitom hra na obrázcích obchodu je česky. Chtěla jsem ji vrátit, ale našla jsem si český návod na netu.

Reakce obchodu Svět her

Omlouváme se za tento nedostatek. Vámi objednaná hra skutečně má být v češtině a absence českých pravidel je chyba, která musela nastat během výroby. V případě zájmu Vám určitě česká pravidla hry dopošleme. Děkujeme za pochopení.
    Váš Svět her

• Prodavačky

• objednal jsem si footbag ale při každém kopu se z něho práší jako by nevim ani k čemu to přirovnat,to asi není moc standartní,tak nevim co na říct
    • vracet asi těžko,kopudo toho a kopu.doufám že to někdy vůbec přestane!prášit.

• zboží objednáno před 2 týdny. Je nutno prý objednat u subdodavatele v Německu, zřejmě ani tam není k dispozici, nechápu, proč je tedy v nabídce.Další osud nejasný, špatná komunikace se zákazníkem.

Reakce obchodu Svět her

děkuji za Vaši recenzi. Dostupnost položky, kterou jste si objednal na webových stránkách byla označena jako "není skladem". Po přijetí Vaší objednávky jsme dotazem na našeho zahraničního dodavatele dostali informaci, že položka není momentálně skladem a její dostupnost je v tuto chvíli neznámá. Přesně tuto informaci jsme Vám poskytli. Vyškrtnout položku z nabídky kvůli dočasné nedostupnosti nám přijde poněkud extremní řešení. Pokud na položku pospícháte a není skladem, lze se na dostupnost informovat i předem.

JD - SVĚT HER

• Zboží jsem doposud nedostal.

Reakce obchodu Svět her

Vaše nespokojenost nás mrzí, ale vzhledem k faktu, že na našich stránkách byla informace o skladové nedostupnosti produktu obsažena a ihned v den objednávky jsme Vás emailem informovali, že její doskladnění, vzhledem k tomu, že se jedná o zahraniční produkt, může trvat delší dobu, nenapadá nás způsob, kterým bychom objednávku mohli řešit k Vaší spokojenosti. Věříme spíše, že došlo k přehlédnutí našeho informačního emailu, který mohl například spadnout do spamové schránky. Děkujeme za pochopení.
    Váš Svět her

V popisu produktu bylo uvedeno, že hra i přes anglický obal obsahuje česká pravdila. Uvnitř byla pouze anglická a obchod nebyl schopný sehnat česká.

• Informace, kdy bude objednané zboží dodáno.

• Přehlednost stránek,rychlost doručení zboží.
    • Vůbec nekomunikuje

Po dvou reklamacích nefunkčního zboží,již týden čekám na vrácení peněz.Jsem velmi zklamán.

• Velmi pomalá komunikace po emailu.

• kvalita zbozi
    • Soubor her který stál cca 700 kč nemá český popis her.

Obchod uvadi na svych strankach informaci, ze je dane zbozi skladem. Po vytvoreni objednavky mi prisel mail, ze zbozi skladem neni a bude pravdepodobne naskladneno behem tydne. Na muj upresnujici dotaz, zda mi to tedy stihnou poslat do vanoc, uz se mi nikdo neozval, ani zadna zprava o aktualnim stavu objednavky, proste od te doby (skoro dva tydny) bez komunikace, moje objednavka proste zmizela.

Hru meli oznacenou jako "skladem". Po objednani mi ale dorazil mail, ze hra skladem neni a bude az behem 10-14 dnu. Byl to porad termin, ktery by zarucoval, ze bude hra do Vanoc (darek). 7 dni pred Vanoci jsem tam volal a overoval si, jestli porad plati doruceni do Vanoc. Obchodnik mi sdelil, ze ne a doruceni bude az v novem roce. :(

Reakce obchodu Svět her

děkujeme za Vaši recenzi a dovolujeme si připojit naše vyjádření. Objednal jste si položku, kterou si v daný okamžik objednali 3 lidé najednou. Objednávkový systém pak přiřadil rezervaci produktu nejrychlejší objednávce. Po přijetí objednávky jste byl obratem informován o chybějícím zboží a že by mohlo být za cca 10-12 dní dodáno. Bohužel mezitím jsme obdrželi informaci od vydavatele, že položku již nemá.

Mrzí nás Vaše nespokojenost a moc se omlouváme, bohužel někdy to prostě nejde... ;-)

JD - SVĚT HER

• Nabízel skladem zboží, které již jinde nebylo dostupné.
    • Že je zboží nakonec nemají jsem si musel vytelefonovat sám, když mi přišla doba na zpracování objednávky příliš dlouhá.

Obchod má problémy v komunikaci se zákazníky. Pozor na to.

• Doba dodání, komunikace se zákazníkem
    • Zboží nedošlo
    • zboží nedošlo