Vybírala jsem hru podle typu krabice (na trhu je totiž více sběratelských verzí) bohužel však byla krabice jiná, než inzerovali na webovkách. Ochranná fólie byla na pár místech potrhaná, krabice na jednom místě poškrábaná,což by se asi dalo pominout, ovšem hru chci dát jako dárek. Takže trochu zklamání. Nicméně vyřízení objednávky bylo rychlé a bezproblémové.

Ještě se mi nestalo, aby mi nepřišla bouchnutá krabicr

Nesplnění kriterií pro dodání - vybrána dobírka, vráceno k placení přes poirtál

You fet redirect from google saying its available on demand and then after a few days email that says its not. False advertising and wasting time

• Rychlé doručení
    • Zboží při přebírání na zasilkovně nejevilo známky poškození. Řekl bych, že i kvalitně zabaleno. Bohužel hra vevnitř má dva rohy krabice bouchlé a vizuálně škaredé. Následné pak otevírání a zavírání musí být přesně na ťuknuté rohy, jinak vám krabice zavřít nejde. Je to škoda byl to dárek…

• Zboží nedorazilo a nebyla jsem ani upozorněna, že by se někde zdrželo

Neseriozní

Reakce obchodu Svět her

dle záznamů společnosti DPD byla objednávka doručena následující den po objednání (6.12.). S největší pravděpodobností jte si spletla při svém hodnocení obchod.

Jaroslav Daňhelka

Zatím nemám zboží

• rychlé doručení
    • zboží neodpovídá fotce na webu, čekala bych alespoň upozornění, že design je odlišný (z časových důvodů už nebudu vracet)

• Hra má poškozenou krabici, balení poškozeno nebylo, musela už být odeslána poničená
    • Dodáno déle než bylo uváděno na stránkách při nákupu

Obchod garantoval dodání zboží do Vánoc a nakonec napsal, že zboží nemá.

Reakce obchodu Svět her

objednávka byla kompletně doručena 13.12.2022, tedy třetí den po objednání. Pravděpodobně jste své kritické hodnocení napsala jinému obchodu.

SVĚT HER

2 mesice cekam a porad nic.

• Zboží nepřišlo!

Zboží jsem objednala počátkem července. Byla jsem informována, že dorazí až v druhé polovině srpna. Na můj telefonický dotaz mi bylo sděleno, že bude dodáno až koncem září. Pokud bych nezavolala,nevím, jestli bych nějakou zprávu dostala.

• Nepříjemná obsluha
  • 18.2. měla být objednávka dodána. 23.2. stále nic

• Úmyslně mi poslali rozbytého kovového ježka v kleci v rozbitém obalu. Plus ještě další dva nepoškozené hlavolamy a to celé bylo zabalené v nepoškozené přepravní krabici. Nějaký idiot to poslal úmyslně. Jen tak dál a díky.

• Poskozeny obal hry

• Chybna objednavka,nereaguji na emaily

Objednala jsem si dve albi knizky a z toho jedna byla jina nez jsem chtela.Penize nemohli vratit hotove ikdyz byla objednavka placena v obchode. Takze nemam penize ani zbozi. Dle infa nevedi kdy penize pres platebni branu prijdou. Tragedie

Objednáte hru jako dárek a zjistíte, že není a dotisk bude za půl roku

Reakce obchodu Svět her

Vaše nespokojenost nás samozřejmě mrzí, ale abychom uvedli výtku na pravou míru, tak Vámi objednané zboží bylo označeno, že není skladem a bylo u něj uvedeno i předpokládané datum naskladnění. Nedostupnost zboží pak není problém na straně našeho obchodu, nýbrž vydavatele u kterého probíhá výroba a my tak musíme čekat, dokud se nové kusy opět neobjeví v jeho nabídce.
    Děkujeme za pochopení
    Váš Svět her