• V předvánočním termínu nebyl s objednávkou žáden problém
    • Zboží bylo doručeno velmi rychle do 3 dnů
    • Žádné jsem nenašel

• vše bylo OK

• Nakupoval jsem poprvé a jsem naprosto spokojen

• RYCHLOST A SPOLEHLIVOST

Jedině výhody - objednání od PC, platba kartou a dovoz do domu.
    Je to již další, vylepšený typ bidetu s několika milými funkcemi, který jsme u Vás kupovali, naprosto splňuje moje očekávání.
    Děkuji.
    Zora, Brno

• Vše dopadlo tak jak mělo.

Dúfam ,že bude v pořádku, dárek k Vánocím

• Ochota poradit, dobrý servis
    • Zatím nic

Lze doporučit

• Kvalitní web a komunikace s prodejcem

Nabídka kvalitního zboží bez kompromisů.

• jen na jeden dotaz mi bylo odpovězeno rychle a přesně

Výrobek s lepšími funkcemi/lux. výbava/ za výbornou cenu proti ostatním prodejcům a nabízeného zboží.

• Ponúka kvalitný tovar. Rovnaký bidet som kúpil pred štyrmi rokmi a doteraz slúži k spokojnosti. Aj preto som sa rozhodol pre ďalšiu kúpu.
    • Prvýkrát to bolo bez problémov. Už sú asi za vodou tak ....

Reakce obchodu SuperBidet.cz

Dobrý den, Vašemu hodnocení bohužel nerozumíme. Na jednu stranu píšete, že jste s bidetem spokojen a že je kvalitní, na druhou stranu hodnocení 10% a "nedoporučuji". Rádi bychom se zlepšili, ale z Vašeho hodnocení není zřejmé v čem.

• Super cena a super bidet

Vše bez problémů

• Nabídka, přehlednost, proaktivní komunikace, vstřícný přístup při řešení problémů
    • nemožnost sledovat stav objednávky po přihlášení pod zákaznickým účtem (nebo jsem ji neobjevil)

Jednoznačně doporučuji.

Reakce obchodu SuperBidet.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Po odeslání balíku systém posílá mail s popisem dopravce a sledovacím číslem. Informaci o sledování zásilky je možno i dohledat po přihlášení v zákaznickém účtu ve stavu objednávky.

• Přehledné stránky.
    • Nejlepší hledání zboží s popisem.
    • Nemá.

Jeden z mála podniků,kteří mají perfektní stránky.Doporučuji všem.

Zboží jsem objednal,dostal jsem je rychle a v pořádku.
    Obchod doporučuji.

• .
    • .

• přehlednost na stránkách rychlé dodání,

• dodací doba, komunikace, nedovolal jsem se ani na jedno ze 4 tel. čísel ani nereagovali na e-mail a smsky. Zboží jsem objednal v sobotu, v pondělí zaplatil, ve čtvrtek se marně pokoušel spojit s dodavatelem proč je u objednávky stále napsáno neuhrazeno. Zboží dorazilo následující úterý.

nakonec zboží dorazilo a e-mail s omluvou, že měli dovolenou

Reakce obchodu SuperBidet.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. V návaznosti na Vaše zprávy jsme Vás ve čtvrtek úspěšně telefonicky kontaktovali, stejně jako jsme se s Vámi po dalším dotazu spojili mailem. Na ten jste i reagoval, tudíž Vám určitě došel. Proto poněkud nerozumíme tomu, že jste se nedovolal a že nereagujeme, když jste s námi mailoval i telefonoval. Ihned poté, co na expedičním skončila dovolená, tzn. v pondělí, bylo zboží odesláno a v úterý doručeno.
    Za normálních podmínek zásilky expedujeme v drtivé většině případů ten samý, popř. následující pracovní den. Přejeme Vám, aby určité rozladění pro zpoždění v dodávce způsobené letní dovolenou bylo rychle zapomenuto a bidet Vám nadále dělal radost, jako dělá tisícům dalších spokojených uživatelů. Děkujeme za Váš nákup.