První bidet kupovaný před osmi lety stále výborně slouží. Tenhle je jako dárek. Věřím že udělá radost.

• Kvalitní produkt za dostupnou cenu
    • Fungující servis za dobrou cenu
    • Občas horší komunikace

Vcelku kvalitní produkt za dostupnou cenu.

Delší doba expedice zboží expedováno po okamžitém zaplacení až po třech telef. urgencích tři dny od úhrady došlo v pořádku.

Reakce obchodu SuperBidet.cz

děkujeme za recenzi. Rád bych upřesnil to "expedováno tři dny od úhrady". 13. listopadu jste objednával, kolem oběda byla spárována platba, 15. ráno bylo zboží připraveno pro kurýra a 16. jste ho dostal. Bylo by to bývalo šlo i bez těch urgencí, většina zboží odchází během 1-2 dnů po platbě. Jsme rádi, že jste se na bidet tak těšil a věříme, že už Vám dělá radost.

• Oproti minulosti se prodloužilx dodací lhůty!

Dopsud jsem byl s obchodem spokojen.

Reakce obchodu SuperBidet.cz

Moc se omlouváme, bohužel jste se s objednávkou trefil do dovolených. Příště to bude lepší!

naprosto spoleklivý a rychlý

• Dobrá cena
    • Bidet v plné palbě

Toto je můj třetí bidet zde nakoupený. Za ty peníze je to bezva koupě. Oproti jiným značkám kde vám bidet prodají a až se rozbije tak máte smůlu tak tady servis funguje a není ani drahý

Chvíli jsem na sedátko čekal, ale s tím jsem počítal, v době objednání nebylo skladem. Došlo v pořádku, ke vší spokojenosti. Je to naše už druhé sedátko, první se odporoučelo po deseti letech plného nasazení. Je super!

• dodací lhůta 11 dnů

Reakce obchodu SuperBidet.cz

Omlouváme se, před Vánoci byl frmol.

vše ok

Velice rychlé dodání

• Dobrá komunikace.

Obchod sice doporučuji, ale nejsem spokojená s dodáním.
    Zboží jsem zaplatila týden předem a žádala přesný termín odeslání, který ale obchod nedodržel, přestože produkt byl skladem. Po tel. kontaktu mi bylo sděleno, že odejde o den později, ale zatím nemám žádné avizo o odeslání zásilky.

zboží ještě nemám , ale už jednou jsem objednávala a dorazilo v pořádku

• Ry chlé vyřízení objednávky.

• nefunkční internetové stránky a veškerá telefonní čísla která jsou uvedená na webu

Netuším co si mám myslet. Naprosto nefunkční webové stránky a všech 5 telefonních čísel. Kdybych neměl starý kontakt na servis, tak jsem nesehnal náhradní díly.

Reakce obchodu SuperBidet.cz

10.5. 13:38 jste u nás udělal objednávku (na těch "naprosto nefunkčních" webových stránkách)
    10.5. 15:24 jsme Vám objednávku potvrdili, informace odeslána navíc mailem
    11.5. 12:45 bylo zboží odesláno, informace odeslána navíc mailem vč. sledovacího čísla
    12.5. bylo zboží doručeno

"Ocenit" toto 10% je vskutku podivné a velmi se obávám, že jste si nás s někým musel splést, nehledě na to, že web i telefony nám samozřejmě fungují.

Přehledná nabídka, rychlá reakc

Jde prodleva mezi potvrzením objednávky a zaslání údajů pro platbu.
    Neberou platbu kartou, ani PayPal... Jen platba na účet, možná dobírka, to už si nejsem jistý

• Nabízí funkční produkt za nepřemrštěnou cenu.
    • komunikace ze strany obchodu 0
    • delší dodací lhůta

Těšil jsem se na napsání kladné recenze, ale popravdě - očekával jsem víc...
    Poslal jsem peníze předem, ale ani po několika dnech mi obchod nepotvrdil vyřízení objednávky a odeslání zboží.
    Volal jsem tedy několikrát do obchodu, kde mi vždy telefon zvedla milá a ochotná paní, ale - to je problém zaslat jeden e-mail : "pardon-peníze od vás jsme dostali, ale nestíháme, týden- dva se to zdrží..." ? Člověk by to v dnešní době pochopil.
    Zboží nakonec v pořádku dorazilo, ale opravdu je vhodné- zboží tohoto typu posílat v nezabalené originální krabici s obrázky a popisem ??? !
    Chápu, že je to reklama zdarma, ale opravdu musí všichni vědět, co jsme si objednali ? Pro úplnost a pro pobavení jen uvedu, že paní pošťačka, která zásilku doručovala, jí moudře zanechala u dobrých sousedů a neuložila ji na obecní poště... :-) .

Reakce obchodu SuperBidet.cz

Dobrý den, děkujeme za obsáhlou recenzi. Objednávka Vám byla potvrzena, stejně jako informace o došlé platbě. Pokud Vám tyto informace spadly do spamu, mrzí nás to, ale nemáme šanci to ovlivnit. To jen k "nulové komunikaci".

Omlouváme se, pokud jste čekal jiné balení. Poslali jsme přesně to, co je vyfoceno na našich stránkách, včetně krabice. Jsme na trhu poměrně dlouho, ale toto je první negativní zmínka na vzhled krabice. Asi Vás poněkud zklamu, ale lidé si tyto produkty nekupují proto, že někde viděli krabici s popisem, zvlášt když jde o originální popisy výrobce a nikoliv naše. Kdybychom prodávali vibrátory nebo nafukovací panny, dalo by se pochopit, že je očekáváno diskrétní balení, ale náš sortiment je jiný. Kdybyste dal do poznámky "zabalit diskrétně, aby nebylo poznat, o co jde", samozřejmě bychom Vám vyšli vstříc.

Snad jste aspoň s produktem spokojen.

• Pohodlné a přehledné dálkové ovládání a hlavně v češtině. Celkově vysoká spokojenost s výrobkem.
    • Jak na webu tak v návodu se uvádí hadice mezi rozdvojku a nádržku je součástí balení. Tato hadice chyběla-údajně ji výrobce nedodává. Kupující by měl na to být upozorněn předem.

Ne vždy se dovoláte, ale za to asi může současná epidemie. Výrobek je za přijatelnou cenu.

Reakce obchodu SuperBidet.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Hadice skutečně v poslední dávce chyběla, za což se znovu omlouváme. Kolegyně Vám již nabídla, že ji můžeme doposlat.

• Rychlost vyřízení objednávky

Přišel opravdu kompletní a přezkoušený výrobek.