Dobrá cena a rychlost dodání.

Reakce obchodu Sunnysoft.cz

děkujeme za Váš nákup u nás. Vážíme si Vaší zpětné vazby a budeme rádi, když u nás nakoupíte i příště a doporučíte Sunnysoft Vašim známým.

• rychlost, přehlednost

• Rychlost dodání.

Tereza, Tým Sunnysoft

Dobré ceny, zboží připravené obratem k vyzvednutí, nakupujeme pravidelně

Tereza, Tým Sunnysoft

Rychlost odeslání a dobrá cena zboží.

• Dobrá nabídka
    • Dobté ceny
    • Nabízí zboží, které nemá.

Sunnysoft se dá doporučit i přes to, že jsem objednávku nakonec stornoval. Ani po měsíci od objednání a zaplacení neměli zboží na skladě. Peníze po 14 dnech od zrušení objednávky vrátili. Takže pokud zde příště nakoupím, tak pouze zboží, které mají na skladě a platba na dobírku.

Reakce obchodu Sunnysoft.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Bohužel ne veškeré zboží je skladem, tuto informaci ale vždy uvádíme na stránce se zbožím poblíž tlačítka Koupit. Někdy bohužel je čekací lhůta prodloužena dodavatelem, o tom se ale snažíme vždy zákazníka včas informovat.

• Rychlé jednání,dobře zabalené zboží
    • Není

rychlost dodání

• Rychlé doručení

Tereza, Tým Sunnysoft

Super rychlost, vše jak má být!

Tereza, Tým Sunnysoft

• Vždy rychlé doručení a skvělé ceny :-)

• Zajímavý výběr
    • I bez registrace chodí přehled a změny do emailu, což oceňuji.
    • Rychlost odeslání.

Rychlost a spolehlivost.

Tereza, Tým Sunnysoft

Vše v pořádku, jsem spokojen a obchod mohu doporučit.

Bez problémů.

Tereza, Tým Sunnysoft

Jasné informace, rychlé dodání, vše funkční

Tereza, Tým Sunnysoft

Doručeno následný den, spokojenost.

Tereza, Tým Sunnysoft

Jsem již léta spokojen se službami Sunnysoftu.

Tereza, Tým Sunnysoft

Vše bylo vždy obratem dodáno

Tereza, Tým Sunnysoft

• Velmi rychlé vyřízení objednávky.