• Velký výběr baterií
    • Příznivé
    • ceny

Velmi rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Sunnysoft.cz

děkujeme za Váš nákup u nás. Vážíme si Vaší zpětné vazby a budeme rádi, když u nás nakoupíte i příště a doporučíte Sunnysoft Vašim známým.

• Nemá chybu.

Tereza, Tým Sunnysoft

Rychlé vyřízení objednávky, dobrá cena, ochotný prodavač který mi poradil

Obchod nemá chybu.

• Rychlost dodání a cena

• Super

Tereza, Tým Sunnysoft

• Rychlost dodání a kvalita zboží

V pohodě

Vše v naprostém pořádku.

• Výběr sortimentu,

v pohodě bez problemů

Rychlost vyřízení objednávky.

Tereza, Tým Sunnysoft

• Cena konkrétního zboží.
    • Velmi rychlé doručení.
    • Potýkání s ovládáním e-shopu, jeví se mi nepřehledný a neintuitivní.

Pokud se prokoušete e-shopem, lze doporučit. Sám nevím, zda do toho půjdu brzy znovu, i když zboží se jeví kvalitní a bylo doručeno opravdu velice rychle, již druhý den (Zásilkovna)! Ale fakt jsem se tam na konci nákupu nějak zamotal a horkotěžko jej dokončil.

Tereza, Tým Sunnysoft

• Rychlé dodání kurýrní službou.

Nic.

• Rychlost a kvalita

• Rychlost vyřízení objednávky

Tereza, Tým Sunnysoft

při doručení doporučuji zkontrolovat těsnost, jedno ze zakoupených pouzder bylo špatně svařené (posunuté folie) a tím nefunkční a bylo následně promptně vyměněno dodavatelem

Tereza, Tým Sunnysoft

• Bezproblémová rezervace zboží, které jsem si potřebovala nejprve prohlédnout
    • Skvělá komunikace
    • Existence zboží za výbornou cenu

Tereza, Tým Sunnysoft

• Rychlost dodání, rozumné ceny, komunikace