• Objednane zbozi prislo do druheho dne - rychlost dodani
    • Zakoupila jsem neoriginalni sadu kartacu a filtru do vysavace iRobot a bohuzel vracim, kvuli hlucnosti pri vysavani

Dobrý den Hanko,

děkujeme za zaslání zpětné vazby.

Velmi nás mrzí, že nejste spokojená. Tohoto příslušenství jsme prodali několik set kusů a nemáme od zákazníků negativní recenze. Nicméně již bylo vyřízeno dobropisem a platba vrácena. Věříme, že budoucí nákupy proběhnou k Vaší spokojenosti.

Sunnysoft cz

TAk obchod OK, ale zboží KO. Výtisk podstavce (šedý plast) prostě propouští vzduch (vakuum se nedá vytvořit ). U injekce se mi po prvním natažení zlomil píst. Celkově tedy pitomost tohle použít. Příště koupim odjinud za 49 kč , bude to ten samý výrobek a ve stejné (hozné) kvalitě.

Vážený zákazníku,
    mrzí nás, že nejste se zakoupeným produktem spokojen. Produkt odešlete nazpět na reklamace dle pokynů na našem webu nebo osobně doneste na prodejnu Praha Kovanecká, popř. můžete kontaktovat oddělení reklamací na [email protected] s číslem objednávky a popisem závady.
    Tereza, tým Sunnysoft

Objednávku jsem zrušil. Urgoval jsem doručení,ale bylo mě řečeno,že zboží není skladem,a bude až v polovině příštího týdne. Do dnešního dne nemám peníze na účtu. Ještě lžou,že peníze vrátili.Vyhněte se obloukem tomuto obchodu.

Reakce obchodu Sunnysoft.cz

prověřili jsme Vaši objednávku. Platba Vám byla vrácena dne 26.6., kolega Vám ještě včera posílal potvrzení. Někdy trvá převod 1-3 pracovní dny, což je plně v kompetenci bank a my to jako e-shop nemůžeme ovlivnit.
    Děkujeme za pochopení
    Sunnysoft

Zboží , které se standartně dodává od jiných společností během 2 až 3 dnů zatím stále nemám . Za chvíli výročí měsíc. Pokud bych si skener objednal přes aliexpres tak ho mám do 10 dnů. Doufám , že zboží alespoň přebalíte a dodáte český návod!!!

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby.

Prověřili jsme průběh vyřízení Vaší objednávky. Zboží bylo na cestě od dodavatele v době přijetí Vaší objednávky s očekávaným termínem dodání 19.6. Bohužel došlo ke zdržení při naskladnění a zboží odesíláme až dnes. Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Sunnysoft

• Vystěžejkovač žádná kvalita celý hrot ulomen během pár použití nikdy více!!

Reakce obchodu Sunnysoft.cz

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby . Velmi nás mrzí nastalé komplikace. Můžete zaslat foto na [email protected]. Kolegové Vám následně zašlou nový kus.

Sunnysoft

V tomto e-shpu dělají samí hlupáci, protože doteď objednávka ještě nedorazila a to je už víc, jak týden.

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby.

Prověřili jsme průběh vyřízení Vaší objednávky. Objednávka byla přijata v pátek 7.6. večer s očekávaný termínem dodání 11.6. Zásilku jsme tedy dle avizovaného data předali dopravci v pondělí 10.6., jelikož o víkendu neexpedujeme. Dle trackingu došlo ke zpoždění ze stran dopravce v důsledku naplněné kapacity zvoleného Z-BOXu.

Vzniklé zpoždění nás velmi mrzí, nicméně v tomto případě jsme ho nemohli předvídat ani ovlivnit. U budoucích objednávek doporučujeme zvolit spíše výdejní místo (nikoliv BOX), jelikož BOXy mívají častěji plnou kapacitu.

• Zboží bylo nefunkční

Reakce obchodu Sunnysoft.cz

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby. Velmi nás mrzí, že je zboží nefunkční. Samozřejmě je možné ho zaslat k reklamaci dle postupu zde https://www.sunnysoft.cz/napoveda/reklamacni-rad.html.

• Balík mi nedorazil

Reakce obchodu Sunnysoft.cz

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby. Prověřili jsme průběh vyřízení Vaší objednávky. V objednávce jste zvolil platbu předem kartou online. Platba však nebyla přičtena a objednávka byla následně stornována. Pokud máte o zboží stále zájem, je možné zadat si objednávku novou s jiným způsobem úhrady.

Sunnysoft cz

Podle E-Shopu měli mít 3 kusy a nakonec měli jeden. Odpovědi na mail jsou v řádu hodin. Stejně nakonec musíte volat….Zaplatíte zálohu za tři kusy. Nakonec si koupíte jeden a chtějí i ten zase zaplatit a dobropis nevystaví.

děkujeme za zaslání zpětné vazby.

Prověřili jsme průběh vyřízení Vaší objednávky a opravdu došlo k chybě při naskladnění a skladem byl pouze 1 ks namísto 3 ks. Následně byl tedy odeslán 1 ks a na zbylé byl vystaven dobropis. Za komplikace se omlouváme.

Sunnysoft cz

Zboží není skladem, špatná komunikace e-shopu, neochotný prodavač

Dobrý den Jaroslave,

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby.

Prověřili jsme průběh vyřízení Vaší objednávky. Držák měl dostupnost 14 dní v době založení Vaší objednávky. Bohužel následně nás dodavatel kontaktoval, že již další kusy nenaskladní a nebudou dostupné. Kolegové se Vám tedy snažili vyjít vstříc a nabídli Vám výhodněji jiné zboží. Ale zatím nemají od Vás odpověď.

Vzniklé komplikace nás velmi mrzí a omlouváme se za ně.

Sunnysoft cz

• Doručeno neobjednané zboží.Komunikace pouze přes automat.

Reakce obchodu Sunnysoft.cz

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby. Můžete nám zaslat foto dodaného zboží na email [email protected] ? Následně prověříme a správné zboží bychom doposlali.

• nedodržují termín dodání

Výmluvy na dopravce ale já objednávám u obchodu a ne u dopravce!

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby.

Prověřili jsme průběh vyřízení Vaší objednávky. Objednávka byla přijata dne 15.4. 2024 a týž den vyexpedována. Bohužel došlo ke zpoždění ze stran dopravce a dodáno bylo až 18.4. Bohužel toto nedokážeme ovlivnit ani předvídat. Nicméně nás velmi mrzí nastalé komplikace. Je-li ve Vaší oblasti spolehlivější např. Zásilkovna, je možné budoucí objednávky dodat na výdejní místo.

• komunikace
    • v tomto případě klamná informace o deklarovaném výkonu

Reakce obchodu Sunnysoft.cz

deklarovaný dlouhodobý výkon zakoupeného měniče udávaný výrobcem je opravdu 1000W, špičkový výkon (ten je měnič schopen poskytnout po krátkou dobu pro start spotřebiče) je 2000W. Měniče napětí se doporučuje obecně zatěžovat krátkodobě na 80% výkonu, případně na 50% udávaného výkonu dlouhodobě. To vše máme uvedeno v popisu produktu. Žádné klamné informace neuvádíme.

Nicméně informace přeložená do češtiny poskytnutá podporou výrobce na základě vašeho dotazu na hodnotu pojistek, kterou vám kolega přeposlal nebyla přesná. Za to se omlouváme.

Trocha teorie k vašemu původnímu dotazu ohledně pojistek:
    Pokud je uváděný výkon 1000W/2000W, tak to znamená, že při udávané 85% účinnosti může být odběr měniče zhruba 2350W. Účinnost je udávána při optimálním zatížení. To znamená, že reálně může být odběr i vyšší.
    Měnič tedy může z baterie odebírat při 24V i proud přes 100A. V měniči se na vstupu používají 30A pojistky, protože se jich používá více (pro zjednodušení si představte, že uvnitř měniče 1000W/2000W jsou 4 menší měniče a pro každý je potřeba 30A pojistka). V balení jsou 2 náhradní pojistky + další jsou již nainstalované uvnitř měniče.

Pokud tedy vezmeme v úvahu teoretický špičkový odběr měniče 2800W při 24V, bude odebíraný špičkový proud 116,67A (2800W/24V=116,67A). Budeme potřebovat 4x 30A pojistky = 120A.

Ještě dodám, že pokud budete měnič zatěžovat dlouhodobě nad 90% udávaného výkonu, tak tím výrazně snížíte jeho životnost. Dále je důležité volit výkon měniče, dle charakteristiky odběru použitého spotřebiče. Například pokud přes měnič připojíte lednici s kompresorem, tak se doporučuje použít měnič s výkonem alespoň 15x vyšším, než je příkon uvedený na lednici, kvůli vysokým náběhovým proudům, které trvají delší dobu po sepnutí kompresoru.

• čínský výrobek, nefunkční

děkujeme za zaslání zpětné vazby.

Velmi nás mrzí, že zboží nefunguje. Lze samozřejmě reklamovat dle postupu zde https://www.sunnysoft.cz/napoveda/reklamacni-rad.html. Nefunkční kus bychom vyměnili za jiný, popřípadě se obraťte na naše reklamační oddělení na emailu [email protected].

Sunnysoft.cz

Koupil jsem mini dataprojektor. Návod v mailu jak s ním zacházet byl k jinému modelu. I v anglickém původním návodu nebylo vysvětleno, jak doistat data do vnitřní 16 gigabyte papěti. Vrátil jsem ho, peníze zpět na účet po sedmi dnech nedoraztily.

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby.

Prověřili jsme průběh vyřízení vráceného zboží. Dobropis byl vystaven 25.3.2024 a proplacen o dva dny později tj. 27.3.2024. Ze zákona máme na vrácení platby 14 dní od obdržení oznámení od kupní smlouvy, což jsme dodrželi. Samozřejmě se však snažíme vyřídit odstoupení od kupní smlouvy co nejdříve, záleží však na aktuálním objemu přijatých zásilek.

• Rychlé dodání zboží.
    • Dne 11.03.2024 jsem si objednala zboží. Při objednání zboží jsem zvolila platbu kartou. Při probíhající platbě měl náhle obchod technický problém a nějakou chvíli se nedalo na stránky obchodu dostat. Po obnovení stránek jsem se informovala zda platba proběhla a dostala jsem odpověď, že objednávka čeká na zaplacení a u toho odkaz na znovu zaplacení objednávky. Tak jsem učinila druhou platbu, která již proběhla v pořádku a obdržela jsem potvrzující e-mail o zaplacení. Následnou kontrolou v bance jsem zjistila, že platba proběhla dvakrát. Po několika dnech jsem se na obchod obrátila s dotazem zda evidují i oni zdvojenou platbu. Opověď byla, že ano a že částku zašlou zpět na kartu. Po dalším týdnu jsem se znovu dotazovala ohledně vrácení platby, případně co nastalo za potíže a to jsem dostala odpověď, že mi platba byla vrácena. Já ale do dnešního dne (26.03.2024) vrácené peníze neobdržela!

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby.

Prověřili jsme a požadavek na vrácení duplicitní platby byl předán na účtárnu 20.3. a následně bylo refundováno 25.3. na Vaši kartu. Tj. do 2 dnů byste měla vidět platbu ve výpisu karet. Nastalé komplikace nás velmi mrzí a omlouváme se za ně.

Sunnysoft.cz

• Není co hodnotit, zatím jsem zboží nedostal.

Dobrý den Lubomíre,

děkujeme za zaslání zpětné vazby.

Prověřili jsme průběh vyřízení Vaší objednávky. Zvolená položka skladem, jak uvádíme v jejím detailu a také v opisu objednávky. Bohužel dotazník spokojenosti je odesílán nezávisle na uvedené dostupnosti. V těchto případech je odeslán ještě před dodáním zboží a není v našich možnostech tento postup změnit. Děkujeme za pochopení.

Sunnysoft cz

• Nemohu hodnotit zatím zboží nedorazilo .....

Sunnysoft cz

• Promiňte,ale čekací doba 1 měsíc je otřesná.Výrobek stoprocentně dovezen z Číny za poloviční cenu než obchod prodává.A proto i taková doba dodání

děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby.

Prověřili jsme průběh vyřízení Vaší objednávky. U řemínku jsme v době objednávky uváděli očekávaný termín dodání 11.3.2024. Termín uvádíme proto, aby zákazník s touto lhůtou při objednání počítal. Pokud Vám uvedená lhůta nevyhovuje, je možné zvolit alternativu skladem, která je ihned k dodání.