• Cena konkrétního zboží.
    • Velmi rychlé doručení.
    • Potýkání s ovládáním e-shopu, jeví se mi nepřehledný a neintuitivní.

Pokud se prokoušete e-shopem, lze doporučit. Sám nevím, zda do toho půjdu brzy znovu, i když zboží se jeví kvalitní a bylo doručeno opravdu velice rychle, již druhý den (Zásilkovna)! Ale fakt jsem se tam na konci nákupu nějak zamotal a horkotěžko jej dokončil.

Reakce obchodu Sunnysoft.cz

děkujeme za Váš nákup u nás. Vážíme si Vaší zpětné vazby a budeme rádi, když u nás nakoupíte i příště a doporučíte Sunnysoft Vašim známým.
    Tereza, Tým Sunnysoft

• Rychlé dodání kurýrní službou.

Nic.

• Rychlost a kvalita

• Rychlost vyřízení objednávky

Tereza, Tým Sunnysoft

při doručení doporučuji zkontrolovat těsnost, jedno ze zakoupených pouzder bylo špatně svařené (posunuté folie) a tím nefunkční a bylo následně promptně vyměněno dodavatelem

Tereza, Tým Sunnysoft

• Bezproblémová rezervace zboží, které jsem si potřebovala nejprve prohlédnout
    • Skvělá komunikace
    • Existence zboží za výbornou cenu

Tereza, Tým Sunnysoft

• Rychlost dodání, rozumné ceny, komunikace

• Rychlé dodání zboží
    • Dobrý sortiment

Velmi dobrý obchod s velmi rychlým dodáním zboží, velká spokojenost

Tereza, Tým Sunnysoft

• zboží dorazilo řádně, včas a v pořádku

Tereza, Tým Sunnysoft

• Dodání ryclhle a be už problémů

Reakce obchodu Sunnysoft.cz

děkujeme za Vaši recenzi, hodnocení 10% je nejnižší možné, pokud jste byli s naším e-shopem alespoň trochu spokojeni, prosíme o opravu hodnocení :)
    Krásné letní dny

• rychlost vyřízení objednávky

Tereza, Tým Sunnysoft

Solidní eshop, takových třeba víc

• Rychlé vyřízení a dodávka

Vždy super. Spokojenost

Tereza, Tým Sunnysoft

Rychlý a spolehlivý e-shop, mají věci které jinde nejsou

Tereza, Tým Sunnysoft

Dobrá cena a rychlost dodání.

• rychlost, přehlednost

• Rychlost dodání.