• našel jsem a koupil co jsem potřeboval

Reakce obchodu Sunnysoft.cz

děkujeme za Váš nákup u nás. Vážíme si Vaší zpětné vazby a budeme rádi, když u nás nakoupíte i příště a doporučíte Sunnysoft Vašim známým.

• velmi vstřícná komunikace
    • zboží jsem sice reklamoval, ale vše proběhlo velmi hladce a rychle

vše OK

V den objednání odeslano

• nákup byl opakovaný a opět proběhlo vše na 100%

Rychlost doruceni

• Profesionální

• Rychlé

Tereza, Tým Sunnysoft

• Super přístup, rychlé dodání, nemá co bych řekla negativního

Tereza, Tým Sunnysoft

Osobně mám pozitivní zkušenost, krom jedné chyby, která se za tu dobu co tu kupuji, stala poprvé. Výběr značek/zboží, které se jinde asi sehnat pořádně nedají, takže originalita. Ceny ucházející a odpovídající=nic přemrštěného nenažraností a hlavně vše funkční. Za celou dobu jsem neřešil reklamaci. Komunikace fajn.

• Rychlost doručení

• Dobrá cena

Byl to můj první nákup v tomto eshopu vše proběhlo v naprostém pořádku.Zboží bylo velmi rychle doručeno.určitě zde nakoupím znovu,když budu mít příležitost.

• skvělá informovanost
    • rychlé reakce
    • vše dle dohody

Tereza, Tým Sunnysoft

• našel jsem tovar, co jsem hledal

Vše OK

dobrá cena u vybraného výrobku, rychlé doručení, dobrá komunikace

Funguje dobře, vyzkoušejte :-)

Rychlé dodani

Rychlé dodání

Jsem vděčná za poradenství. následně jsem ihned objednala doporučené zboží. Děkuji :) Doporučuji :)

• Rychlost, přehlednost, komunikativnost