• Rychlé odeslání a doprava
    • Výborná domluva s obchodem
    • Levné a kvalitní baterie do notebooku

Reakce obchodu Sunnysoft.cz

děkujeme za Váš nákup u nás. Vážíme si Vaší zpětné vazby a budeme rádi, když u nás nakoupíte i příště a doporučíte Sunnysoft Vašim známým.

• Rychlé odeslání
    • Dobře zabalené
    • Fajn cena

Zboží bylo odesláno neprodleně. Jsem velmi spokojen.

Tereza, Tým Sunnysoft

Vzorný přístup ,děkuji za rychlost.
    Příjemný den

• Skvělý obchůdek
    • Doručení do druhého dne

• První nákup

• Doručení do druhého dne
    • O tisíc korun levnější položka,. kterou jsem měla zájem koupit

Kupovala jsem chytré hodinky,.na Heureka.cz jsem prostudovala recenze a obchody, ve kterých zboží nabízejí,.vc.ceny i s dopravou. Sunnysoft.cz měl zboží skladem, nejlevnejsi včetně dopravy, hodnocení zákazníků též skvělé!
    DOPORUČUJI

Tereza, Tým Sunnysoft

• Odeslání objednávky ještě týž pracovní den
    • Bezvadné zkušenosti s eshopem
    • Přijatelné ceny jak produktů, tak dopravy
    • Široký sortiment elektropříslušenství

• Rychlost odeslani zasilky
    • Spolupracuji se zasilkovnou!

Nakupoval jsem zde ponekolikate a vzdy probehl nakup i doruceni zbozi v poradku.

Tereza, Tým Sunnysoft

• Velká spokojenost, rychlé doručení!!

Tereza, Tým Sunnysoft

Rychlé dodání, velký výběr zboží a bez jediné reklamace...

Tereza, Tým Sunnysoft

S obchodem jsem spokojen. Vše doručeno včas a dobře zabalené.

• Dobrá navigace
    • Přehlednost stránek

• Dobré ceny

S objednaným zbožím jsem spokojená pouze částečně. Část náhradních dílů na Rob. vysavač Xiaomi roidmi eve plus je v pořádku, ale filtr, který mi byl dodán v sadě k vysavači je zřejmě na jiný vysavač. Takže mě je k ničemu.

Reakce obchodu Sunnysoft.cz

děkujeme za recenzi. Jelikož bohužel již uplynula dlouhá doba od převzetí zásilky, nelze vrátit zboží ve 14denní ochranné lhůtě. Podobné problémy je potřeba hlásit hned po převzetí. Běží Vám nicméně dvouletá záruční lhůta, takže můžete zkusit zboží odeslat na reklamaci. Pokyny k reklamaci naleznete na našich stránkách, popř. kontaktujte [email protected]
    Tereza, Tým Sunnysoft

• Velmi rychlé a vstřícné jednání
    • Není co vytknout

Vše ok