• Obchod ma v nabidce zbozi, ktete neni schopen dodat. Toto plati opakovane.

Nedoporucuji, jelikoz obchod neni schopen dodat zakoupene zbozi.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

vážený zákazníku. Bohužel nemůžeme souhlasit s Vaší recenzí. Objednal jste zboží, které je na objednávku. O předběžném termínu dodání Vás informovala kolegyně.

rychlé dodání

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v STIGA-SHOP.cz. Pevně věříme, že to nebyl Váš poslední nákup u nás. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme. S pozdravem Váš STIGA SHOP.

• bez komunikace, nedodržení termínu dodání

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

vážený zákazníku. Bohužel nemůžeme souhlasit s Vaší recenzí. U všech položek, které jsou na objednávku ( stejně jako položka, kterou jste objednal ) uvádíme předpokládaný termín naskladnění o kterém Vás informovala následně i kolegyně.
    S pozdravem Váš STIGA SHOP.

• Rychlost vyřízení objednávky.

• Rychlé jednání.

• Dodání v pořádku
    • Zboží v pořádku a dle očekávání

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

Vřele doporučuji. Naprostá spokojenost.

• Super komunikace a vstřícnost

Vše proběhlo jak mělo. Perfektní pomoc s výběrem typu stroje!!
    Dodání stroje do tří dnů

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Vstřícné jednání, rady po telefonu
    • Prodejna a servis v místě bydliště
    • Zatím nevím

• dobrá komunikace
    • rychlé dodání dle dohody

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• slušné jednání a dobrá komunikace

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

Dobrá komunikace a rychlé doručení

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Velmi rychlá reakce a vyřízení objednávky a taktéž doručení

Velmi dobrý přístup zaměstnanců k mým dotazům ajejich kvalitní zodpovězení. Velmi mi pomohli.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

Sekačka přišla v pořádku,obal pevný, nepoškozený.

• Lživá reklama/zboží skladem,dodání 3-5cnů!!!

Po 5 dnech dorazil email,bohužel čekáma naskladnění,poté dodáme cca konec Května!!!

Vše v pořádku.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Velmi rychlé vyřízení objednávky, milá komunikace

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• rychlé a vstřícné jednání

• Velmi rychlé dodání

Kvalitní zboží, doporučuji.