• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 2 týdny

• Rychlá a bezproblémová komunikace, překvapivě rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v STIGA-SHOP.cz. Pevně věříme, že to nebyl Váš poslední nákup u nás. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme. S pozdravem Váš STIGA SHOP.

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 2 měsíci

Nemám žádný negativní poznatek.

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 2 měsíci

• Super komunikace

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 3 měsíci

V něděli objednal a zaplatil, v úterý zboží dodáno.+++++

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 3 měsíci

solidní jednání, dohodnuté se stalo

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 4 měsíci

Obchod hodnotím od objednávky až po doručení kladně pro svoji preciznost .

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 4 měsíci

Obchod prezentuje na svých webových stránkách k nákupu sekačky dárky, které ale nedává. Zaslal jsem dotaz majiteli firmy a ten se mě dodnes neozval!!!

Dobrý den pane Kalivodo,

s Vaší recenzí bohužel nemůžeme souhlasit. Stejný dárek byl u produktu zobrazen dvakrát, tudíž se nejedná o dva různé dárky, ale o jeden, který jste dostal.

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 5 měsíci

• rychlá komunikace,přehledné stránky
    • žádná

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 7 měsíci

• Zboží dorazilo poškozené, toto však nebylo patrné na první pohled - bohužel poškození nebylo viditelné při přebírání u přepravce (krabice byla v pořádku). Navíc se jednalo o dárek, takže poškození bylo zjištěno až po vyjmutí z krabice cca po 14 dnech od koupě, kdy bylo zjištěno ulomení držáku matky na krytu motoru a prasklý kryt filtru křovinořezu. Obchod týden od sdělení problému žádným způsobem nereagoval - naprosto nulová komunikace, (tedy například ani sdělením, že reklamaci neuznávají), v podstatě ignorování. Z důvodu jisté objektivity bylo proto vyčkáno s touto recenzí.

Do budoucna se tomuto e-shopu raději vyhnout. Patrně jeden z těch, u kterých není problém nakoupit (pokud máte to štěstí a zboží přijde v pořádku), bohužel kvalita obchodu se projeví až v situacích, když je třeba řešit problém.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

s Vaší recenzí musíme naprosto nesouhlasit. V rozporu s Vaším tvrzením je velký počet našich spokojených zákazníků, kterým poskytujeme servis, náhradní díly a veškeré další služby nutné k provozu jejich strojů. Zboží jste objednal 13.07.2018. ve večerních hodinách. Zboží jsme Vám vyexpedovali obratem 14.07.2018, dle dopravce bylo zboží doručeno zcela v pořádku a bez jakýkoliv výhrad z Vaší strany. Na základě Vaší výtky na nereagovaní z naší strany jsme udělali kontrolu příchozí pošty a všech příchozích hovorů, kdy z Vaší strany nedošlo k žádnému zaslání reklamačního protokolu, ani k telefonické reklamaci. Zkontrolovali jsme i spamy a zde od Vás také nic nebylo. Proto nás velmi udivuje Vaše reakce. Jestliže jste měl s Vaším výrobkem problém, mohl jste se na nás obrátit tak, jak je na stránkách uvedeno v postupu reklamace na email servis@elvaprofi.cz, či telefonicky na čísle +420 774 796 602.
    Rádi bychom Vám ve Vaší situaci pomohli, ale nejprve bychom o situaci museli vědět. Jelikož jste nás nekontaktoval, nemůžeme tušit, že bylo něco špatně. Za veškeré Vaše obtíže se omlouváme, ale logicky zboží, které přijde dopravcem je nutné zkontrolovat. Než jej předáme dopravci, je vždy kontrolováno, avšak za chování dopravce k zásilce nejsme schopni ručit. Proto je následná kontrola balíčku, po jeho přijetí nutná. Samozřejmě jsme připraveni v takových případech vyjít zákazníkům vstříc a všechny problémy s nimi vyřešit k jejich spokojenosti. Tedy v případě, že nás o tom informují.
    S pozdravem Váš STIGA SHOP.

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 8 měsíci

• Rychle dodané zboží

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 9 měsíci

• zboží skladem

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 9 měsíci

objednávka a doručení bez problémů

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 10 měsíci

• Přehlednost, ceny, komunikace, rychlost dodání

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 1 rokem

• Objednání a dodávka zboží v naprostém pořádku. Rychlá komunikace.

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 1 rokem

Dobrá komunikace.

• rychlost, komunikace

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi a doufáme, že příště to bude za 100%. Těšíme se na Váš další nákup v STIGA-SHOP.cz. Pevně věříme, že to nebyl Váš poslední nákup u nás. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme. S pozdravem Váš STIGA SHOP.

• Chtěl jsem sekačku Stiga, nakoupil jsem v v obchodě STIGA-SHOP.cz
    • Vše bylo OK. Zklamal mně řidič - doručovatel. Nebral telefon, když jsem potřeboval doručení v určitý čas, nečetl vzkaz na záznamníku... Ale nakonec jsem se domluvili a vše dopadlo OK.

Obchod funguje, cena výrazně lepší, než u přeprodejců, kteří zboží nedrží skladem.
    Doporučuji tento obchod využívat.

• kvalita --- ochota --- rychlost dodani
    • nevim

Doporučuji --- nakupuji zde pravidelne

• nakoupil v obchodě STIGA-SHOP.cz před 2 lety

• Rychlost dodání zakoupeného zboží.
    • Žádné

Doporučuji nakupovat.