• vše ok

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v STIGA-SHOP.cz. Pevně věříme, že to nebyl Váš poslední nákup u nás. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme. S pozdravem Váš STIGA SHOP.

Výborná komunikace a ochota obchodu i přes zrušení objednávky...

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Rychlé dodání, kvalitní zboží za rozumné ceny

• rychlé doručení

• Obchod v pořádku

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

V pátek jsem objednal a ve čtvrtek obdržel

• Bezchybné rychlé

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Velký výběr sortimentu a dobrá komunikace

Všechno bylo v naprostém pořádku, dobrá komunikace a rychlé dodání

• Velmi rychle doručeno.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Zakoupili jsme, zaplatili, ale nedodali zboží, které nabízeli
    • prodloužili termín dodání o 2 měsíce

Očekávám slevu, za prodloužení dodání o 2 měsíce ze strany Stiga-Shop.
    Nevím, zda by Stiga-Shop dodal zboží, a my bychom ho zaplatili za 2 měsíce.

Zboží bylo špatně zabaleno! Volně v krabici. Šroubky vysypané volně asi půlka chybí i matičky chybí. Nebyl dodán žádný manuál tak nemůžu ani zkontrolovat kompletnost dodávky ani jak mám věc bezpečně používat. Již bych tady nenakupoval!

Přestože měl eshop u zboží uvedeno skladem, ani do týdne nebylo doručeno. Bez upozornění, bez omluvy, jen s požadavkem na hodnocení (přestože jsem nechtěl být dotazován), tak tady je.

• rychlé, super cena
    • Velmi kvalitní výrobek v profi standardu

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

Vše velmi dobře fungovalo, obchod splnil to, co bylo na stránkách. Děkuji.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Obchod ma v nabidce zbozi, ktete neni schopen dodat. Toto plati opakovane.

Nedoporucuji, jelikoz obchod neni schopen dodat zakoupene zbozi.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

vážený zákazníku. Bohužel nemůžeme souhlasit s Vaší recenzí. Objednal jste zboží, které je na objednávku. O předběžném termínu dodání Vás informovala kolegyně.
    V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme.
    S pozdravem Váš STIGA SHOP.

rychlé dodání

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• bez komunikace, nedodržení termínu dodání

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

vážený zákazníku. Bohužel nemůžeme souhlasit s Vaší recenzí. U všech položek, které jsou na objednávku ( stejně jako položka, kterou jste objednal ) uvádíme předpokládaný termín naskladnění o kterém Vás informovala následně i kolegyně.
    V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme.
    S pozdravem Váš STIGA SHOP.

• Rychlost vyřízení objednávky.

• Rychlé jednání.

• Dodání v pořádku
    • Zboží v pořádku a dle očekávání