• Rychlé jednání i doručení

• komunikace se zákazníkem ohledně výběru zboží
    • dodání zboží následující den po objednání

• Spolehlivý a kvalitní obchod
    • Je to druhý nákup a opět ve stejné kvalitě.
    • Velmi kvalitní servis, který mi se vším poradil.

Všem mohu tento obchod doporučit.

• rychlost dodání
    • ochota poradit s výběrem zboží

S pozdravem Váš STIGA SHOP.

Mé zkušenosti s obchodem jsou jen pozitivní. Děkuji za Vaši profesionální přístup.

• Všechno ok

Nic

• Osobní přístup, skvělé jednání

Zástupce obchodu osobně zavolal a domluvili jsme postup. Zametač sestavili, zprovoznili. Skvělá komunikace, osobní přístup.

• vše ok

S pozdravem Váš STIGA SHOP.

Jeden den jsem objednal a druhý den převzal. Úžasné!!!

S pozdravem Váš STIGA SHOP.

• snadná orientace v nabídce,rychlé dodání

• velmi rychlé dodání

Oceňuji přehlednost dodávaných náhradních dílů v e-shopu

• Sekačka byla špatně složená

• Cena, rychlost dodání

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

děkujeme Vám za nákup a za kladnou recenzi. Těšíme se na Váš další nákup v STIGA-SHOP.cz. Pevně věříme, že to nebyl Váš poslední nákup u nás. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám poradíme. S pozdravem Váš STIGA SHOP.

• Vstřícná konzultace v průběhu nákupu

• Zboží ani po. Týdnu. Nedorazilo

Zboží bylo dodáno velmi rychle.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Velmi milé bylo, když mě po odeslání objednávky telefonicky kontaktoval prodejce a nabídl mi dodávku vhodného motorového oleje. Velmi kvituji.

• Rychlé zpracování
    • Rychlé odeslání

Vše v naprostém pořádku. Zboží rychle odesláno a bez problémů dodáno.

Reakce obchodu STIGA-SHOP.cz

• Zboží jako jediní měli skladem.
    • Objednávku vyřídili rychle a bez problémů.
    • 150,- za dopravu zásilky, která se vešla do obálky mi nepřijde adekvátní.