• Nedodržení sjednaných podmínek.

Zboží jsem objednala a zadala platbu převodem. Z obchodu mi přišel mail, že čekají na potvrzení u dodavatele. Platební údaje měli přijít spolu s potvrzením objednávky. Místo zaslání platebních údajů mi zboží poslali na dobírku a bez upozornění, byla jsem překvapená, když mi volal řidič přepravní společnosti. Musela jsem narychlo jet do 15 km vzdáleného bankomatu. Hlavně, že psali, že zboží neodešlou dokud platba nedorazí.

• zboží je 14 dní objednáno a od té doby žádná komunikace ze strany obchodu, ani zboží nebylo doručeno...

• Zkusila jsem poprvé internetový nákup tak nemužu posoudit.Ale zrovna jsme měli kompkikace z dovozem.Došla zpráva,že si máme vyzvednout zboží na pobočce v Brně a když tam manžel dojel,tak tam zboží nebylo.Tak čekáme co bude dál.
    • Dlouhá dodací doba.

Asi si příště objednám tam kde mě zboží dovezou následující den a raději na adresu než na pobočku.

• - objednávka před 10 dny a vůbec žádná reakce, mimo automatického přijetí objednávky

Zboží, které jsem si vybrala mi bylo nabídnuto touto společností a protože jsem zvyklá na internetové obchodování, počítala jsem nejdéle do týdne, že budu mít nákup doma. Trvá to dlouho bez jakékoliv reakce ze strany dodavatele. Takže nevím, mám-li objednávku zrušit a zkusit to jinde. Nebudu nic doporučovat ani hanit, je to první nepříjemná zkušenost, kterou internetovým obchodováním mám, tak doufám, že to bude mít nějaký rozumný důvod, že vázne komunikace a že došlo k takovému zdržení dodávky.

• Zatím nemohu hodnotit,nebot zboží zatím po 10 dnech nedorazilo.
    • nekvalitní náhradní díly
  • je nefunkční.

• MÁ V NABÍDCE ZBOŽÍ KTERÉ NEMÁ SKLADEM ANI STARBRANA ANI VYROBCE.TEORETICKY BUDE NA PODZIM.DOUFÁM ŽE ZA TU STEJNOU CENU ZA KTEROU HO NABÍZELI LETOS.MÁM OBĚDNANÉ ZBOŽÍ NA SPLÁTKY A SCHVÁLENÝ UVĚR NA PATŘIČNOU SUMU.TAK UVIDÍME

U jednoho zboží napsáno skladem, u druhého
    napsáno do 14 dnů a telefonicky sděleno, že možná v květnu.

• Žádné
    • Nabízí nebezpečné pneu staré 21let ano 21 let asi se v tom obchodě zbláznili!!!!

Všechny bych před ním varoval jako krajně neseriozní!!!

• NIC
    • Po šesti dnech od objednání jsem nic nedostal když jsem tam volal bylo řečeno že objednané zboží není a nebude

Jednání tohoto obchodu se rovná hýkání nemocného osla
    NEDOPORUČUJI tento "OBCHOD,

• nevím
    • zatím bez jakékoliv komunikace, zboží nedorazilo a nikdo se neozval

deklarováná dostupnost 5 dnů - po 14 dnech nic

• Dodací lhůta 14.dní v dnešní době si myslím, že je neuspokojivé.

• doufal jsem,že rychlost
    • dlouhá dodací lhůta

nijak,nemá zkušenosti

Mobil i karta došli v pořádnu. Ale poslali mi jinou kartu než jsem si objednal. To že je jiné značky bych přešel, ale poslali mi horší kartu (objednal a zaplatil jsem kartu třídy class4 a dostal pomelejší class 2). Po upozornění n toto pochybení mi bylo zděleno, že je karta kompatibilní s mobilním telefonem... a pak komunikace skončila. A proto tento obchod u mě také skončil. Hans

Reakce obchodu Starbrana.cz

Vážený zákazníku, můžeme Vás požádat o zaslání Vašeho čísla objednávky, bohužel se nám ji nedaří dohledat, bohužel aktuálně nevíme přesně o jaký problém se jedná a samozřejmě uděláme vše proto, abychom danou situaci napravili. Pokud by došlo k chybnému zaslání zboží, určitě bychom Vám zaslali obratem správné a proto si nejsme jistí zda objednávka byla opravdu vytvořena u nás.

Děkujeme Vám mnohokrát za zprávu.
    [email protected]

• Pokud zboží není skladem,tak ho stáhnout z nabídky.

• ?
    • dlouhéééééé dodací lhůty

neobjednávat

• běžný e-shop
    • Prodali mi neoriginální příslušenství (nabíječku) k mobilu (SE xperia neo), který při nabíjení nefunguje správně.

Po jednom nákupu nelze hodnotit, ale já zde nakupovat už určitě nebudu.

• Nespokojenost s dopravou firmy General Parcel. Nemožnost si u vás vybrat jiný způsob dopravy (PPL, nebo pošta). Objednávku jsem u vás učinil 4.12.2011 a doposud mi zboží nebylo přivezeno. Byl jsem s GP dohodnut na přivezení zboží v pátek 9.12.2011 mezi 9-11 hod. Nepřijeli ve 12 jsem odešel do práce. Po 12. hod. volali, že měli poruchu na vozidle. Sjednal jsem nový termín přivezení na tento pátek v čase 9-11 hod. Nyní je 12,30 a ještě nepřijeli. Ve 14 hod. musím odejít do práce.

Nefungující doprava.

• Klamavá informace o výrobku:
    • Za 3 dny mne obchod informoval že zboží za tuto cenu je použité. Tato informace nebyla při objednání nikde uvedena a ani při tel. ověření dostupnosti zboží těsně před objednáním mne na tuto zkutečnost nikdo neupozornil.