• nemaji aktualizovany stav zasob

• žádné, nabízí zboží, které nemá
    • nabízí zboží, které nemá

nenakupovat zde

• Mobilní telefon - na stránce udáváno dodání cca 10 dní. A poté volají, že se za žádnou cenu nedá získat. Ani v bazarech. I když jsem nepožadoval češtinu.
    • Mají to zkrátka pěkně aktualizované...

• Zboží bylo proti inzerci předraženo asi o 40%

• došlo zboží v jiné barvě než požadované v poznámce

doporučím raději osobní odběr

• komunikace, kvalita zboží, výstupní kontrola

• Má pšání zboží skladem a když si ho člověk objedná tak mu napíšou že ho nemaj.

• milné informace o objednaném zboží!!

zboží objednáte,téměř okamžitě přijde potvrzení o objednávky,do dvou dnů přijde odpověď o vyskladnění a zaslání na smluvenou prodejnu. Bohužel po týdnu Vám zavolají,že Vámi objednané zboží není! Někde je chyba nebo se jedná jen o matenízákazníka a zdržování????

Na zboží jsem se telefonicky ptal a bylo mi řečeno, že je skladem. Po objednání se ozval český mobil, který mi oznámil, že skladem není a neví kdy bude. Objednávku jsem zrušil.

Po obtelefonování několika e-schopů jsem zjistil, že telefony jsou nejspíše skladem někde na jednom místě (patně český mobil) a zákaznickou linku různých e-schopů obsluhuje tentýž člověk. :)
    Chápu že je to z technických důvodů, ale ocenil bych, kdyby e-schopy byli schopný, při telefonickém dotazu, na sto procent říct, zda je zboží skladem. Ušetřilo by to spoustu času.

• Rychlejší odpověď že zboží není

Chybí pružnější komunikace, objednávka byla druhý den přijata, po 10 dnech přišla odpověď že zboží není a neví kdy bude.

• objednavka byla potvrzena a až po 3 dnech mě informovali že zboží již nemají

Obchod nedoporučuji, chybí konktakt se zákazníkem.

• Možnost osobního odběru.
    • Elektronická komunikace.

Jde to.

• nemusím běhat po obchodech,mám lednici,věž,mikrovlnku,pračku

nevím teď,dříve mi na splátky zboží dali a nyní ne splácela jsem vždy pravidelně,pak jsem slyšela,že již není,proto jsem přestala objednávat,až nyní co máme internet,jsem zjistila,že stále fungujete.Doporučila bych měla jsem vždy dobré zkušenosti.Až doteď.Kokešová

• Žádné, takové ubožáky nikdy více.
    • Lživé informace, předražené ceny, nepravdivé popisy zboží.

Nikdy více.
    O žádnou reakci nemám zýjem, už jsem si udělal představu jejich dosavadními reakcemi.

• Nemá zboží skladem, jedná se o překupní e-shop (po objednání sežene u dodavatele)

Dne 16.04 jsem zakoupil nosič na tažné zařízení Thule 909 za 10999 Kč, na e-shopu psali, že je SKLADEM. Po objednání ihned přišel email, vše v pořádku. Po 4 dnech aniž by se někdo ozval mi přišel email, že již nosič se nevyrábí a je nahrazen novým Thule 929, ten mi ovšem nabídli již za cenu o 2 tisíce dražší. Samozřejmě o ten jsem zájem neměl, nakonec jsem nosič Thule 909 koupil u http://obchod-thule.cz/37-thule-euroclassic-g5-909.html Druhý den byl doma a já jsem spokojen...

• Přehlednst
    • Dodací lhůty

To záleží na nakupujících

• asi žadne
    • asi všechny

nedoporučuji

• žadne
    • nabizi zboži, ktere nemaji.

2x jsem objednala zboži a dvakrat byla objednavka zrušena ze strany obchodu. Duvod: vyrobek neni skladem a neni ani u vyrobce. V kolonce dostupnost zboži mate ale uvedeno, že zboži dostupne je a to do 3-5 dnu. Informace o zrušeni objednavky, by tedy mela byt vyrizena okamžite, ne po nekolika dnech!

• napoznal jsem
    • komunikace

Zboží jste inzerovali s tím, že je skladem! Objednávku jste mi potvrdili a tím to skončilo!!! Já jsem 3x telefonoval, co je s mým zbožím a až na potřetí mi bylo sděleno, že zboží asi již nebude!!! Už u vás nakupovat nebudu!