• Nedodržení sjednaných podmínek.

Zboží jsem objednala a zadala platbu převodem. Z obchodu mi přišel mail, že čekají na potvrzení u dodavatele. Platební údaje měli přijít spolu s potvrzením objednávky. Místo zaslání platebních údajů mi zboží poslali na dobírku a bez upozornění, byla jsem překvapená, když mi volal řidič přepravní společnosti. Musela jsem narychlo jet do 15 km vzdáleného bankomatu. Hlavně, že psali, že zboží neodešlou dokud platba nedorazí.

• hodnotím obchod na 100 %

dostatečný přehled zboží
    doporučuji ostatním

• zboží je 14 dní objednáno a od té doby žádná komunikace ze strany obchodu, ani zboží nebylo doručeno...

• Nizka cena,rychlost
    • Nevim

Velmi dobry,doporucuji.

• Zkusila jsem poprvé internetový nákup tak nemužu posoudit.Ale zrovna jsme měli kompkikace z dovozem.Došla zpráva,že si máme vyzvednout zboží na pobočce v Brně a když tam manžel dojel,tak tam zboží nebylo.Tak čekáme co bude dál.
    • Dlouhá dodací doba.

Asi si příště objednám tam kde mě zboží dovezou následující den a raději na adresu než na pobočku.

• Má široký sortiment všeho zboží.

Naprostá spokojennost s kvalitou zboží a cenou.

• - objednávka před 10 dny a vůbec žádná reakce, mimo automatického přijetí objednávky

Zboží, které jsem si vybrala mi bylo nabídnuto touto společností a protože jsem zvyklá na internetové obchodování, počítala jsem nejdéle do týdne, že budu mít nákup doma. Trvá to dlouho bez jakékoliv reakce ze strany dodavatele. Takže nevím, mám-li objednávku zrušit a zkusit to jinde. Nebudu nic doporučovat ani hanit, je to první nepříjemná zkušenost, kterou internetovým obchodováním mám, tak doufám, že to bude mít nějaký rozumný důvod, že vázne komunikace a že došlo k takovému zdržení dodávky.

• ryclost vyrizeni

• NEODPOVIDA MIM POZADAVKUM SPATNEJ OBRAZ
    • ASI ZADNE

SUPER

• zboží až do domu

rozhodně bych tento obchod doporučila skvěle komunikují a jsou rychlí

• dobrá cena zboží i rychlost dodání
    • škoda, že je tak drahá doprava.

první zkušenost dobrá až na cenu dopravy. jinak doporučuji

• Přehledný nákup z domova
    • Nedokážu posoudit

Je to první nákup a zatím spokojenost

• dobrý výběr, výhodné ceny, rychlé dodání
    • nevím

obchod doporučuji

• Zatím nemohu hodnotit,nebot zboží zatím po 10 dnech nedorazilo.

• Rychla dodaci lhuta. V patek odpoledne objednano, v utery dopoledne dodano.
    • Nevim o zadnych zatim.

Sice na zaklade pouheho jednoho nakupu, ale doporucuji!

s celým prúběhem obchodu jsem byl velice spokojen

• přístup k zákazníkovi
    • nevím

• široký výběr, dobré ceny, dobrá komunikace (ovšem mně spadly maily do spamu, pak jsem se divila, že jsem nedostala žádnou zprávu :)

obchod mohu doporučit

• je dost velký problém s cenou za dopravu která výhodnou cenu tovaru znehodnocuje. je potřeba aby všichni!!! prodejci se zamysleli nad cenu za dopravu pokud ta cena se rovná koupi v obchodě strácí internet obchod výhody.

• Super jednání.
    • Žádné